Впала ікона – прикмети

Ікони традиційно ставлять на вікно, кут будинку на спеціальну поличку (так формувався домашній іконостас). Сьогодні їх ще дозволяють вішати на стіни, хоча раніше це вважалося неприпустимим.

Вона може впасти від протягу, гучного дверного стуку (якщо зі звий сили стукнули дверима, розташованої в стіні, на якій висить ікона) або просто тому, що її невдало поставили чи повісили. Тому одноразове падіння не повинно вас лякати – просто поверніть її на місце.

Проте, буває так, що в будинку вони падають з лякаючою регулярністю. Це тривожний сигнал і погана прикмета – чекайте біди. Давайте розберемося в причинах падінь і в тому, що вони значать для мешканців будинку.

Чому падає ікона: прикмети і їх значення

Злі духи і нечиста сила

Вважається, що падіння такого предмета свідчить про те, що в будинку з’явився злий дух, нечиста сила. Саме їм не до вподоби святий предмет. Якщо у вас вдома також висить розп’яття, можна помітити, що і воно незабаром виявиться перекособоченным.

В підтвердження присутності нечистої сили також будуть говорити її інші витівки: перегорілі лампочки, скрип підлоги в ночі, ляскаючі дверцята шафок, перекладені з місця на місце речі.

Що робити: звернутися за допомогою священика. Він прийде до вас додому і освятить (покропить свяченою водою, прочитає молитви). Зазвичай одного такого візиту буває достатньо. Ви можете також самостійно окропити кути всіх кімнат святою водою, пройтися по будинку із запаленою церковної свічкою і прочитати молитви від злих духів.

Прийдешні неприємності

Ще одна прикмета говорить про те, що падіння ікон попереджає домочадців про прийдешньої біди. Це може бути пожежа, землетрус або інше негативне подія, яка залежить або не залежить від вас.

Що робити: постаратися запобігти подія або зробити все можливе, щоб нейтралізувати і звести до мінімуму її наслідки. Приготуйте вогнегасник, перевірте проводку, подумайте про те, як зможете швидко залишити будинок або квартиру в разі стихійного лиха. Зберіть всі важливі речі в одну сумку – нехай завжди під рукою будуть паспорти, гроші, інші документи.

Хвороби

Якщо в результаті падіння з іконою щось сталося, приміром, розбилося скло, пом’ялася або розкололася рама, з’явилися подряпини – варто чекати хвороби когось з живучих у будинку або з їхніх близьких родичів. Особливо це стосується образів Божої Матері, Ісуса, Святого духа.

Що робити: полагодити ікону, віднести її до церкви і повторно освятити. Поставити свічки за здравіє всіх рідних і молимося за них. Звернути увагу на своє самопочуття і самопочуття тих, хто живе з вами в будинку. Не робити в найближчий місяць далеких подорожей, ризикованих поїздок, не займатися небезпечними видами діяльності – словом, поберегтися і простежити за безпекою рідних. Цілком можливо, що в цьому випадку біда обійде вас стороною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code