Втрата обручки

Дійсно серйозні прикмети, пов’язані з цим предметом, або це всього лише забобони? Обручку уособлює собою символ шлюбу, тому з ним пов’язано безліч повір’їв, ігнорувати які щонайменше необачно. Якщо зникнення звичайного прикраси – подія неприємна, то прикмета про втрату обручки означає, що в сімейному житті щось піде не так. Принаймні, так думають багато хто.

Основні прикмети

  1. Втрата обручки колечка загрожує швидким розлученням або великою сваркою між подружжям.
  2. Якщо один чоловік позбувся свого весільного талісмана, значить, його половинка йому зраджує.
  3. Втрата кільця обіцяє серйозні неприємності в сім’ї. Можливо, що подружжю доведеться розлучитися з великою грошовою сумою.
  4. Найчастіше прикмети, пов’язані з втратою цього сакрального предмета, стосуються саме відносин між чоловіком і дружиною.

Як уникнути неприємностей у разі втрати колечка

Перш ніж впадати в паніку і бігти до ворожок, потрібно заспокоїтися і добре подумати, куди кільце могло запропаститися. Для цього слід пригадати всі попередні події, можливо, пропажа лежить десь там, де його залишив господар.

Нерідко втрачені речі знаходяться в найнесподіваніших місцях і абсолютно випадково, коли про втрату всі давно вже забули. Тому розкладіть по поличках весь вчорашній день, досконально відтворіть події. Якщо кільце нікуди не зникало, то його власник обов’язково відновить в пам’яті той етап, коли воно було зняте і куди воно належить.

Якщо ж втрата дійсно мала місце, треба спокійно прийняти це подія і піти купити нове кільце.

Забобонній людині рекомендується відправитися до церкви і помолитися, щоб лихо пройшло стороною.

У всьому шукайте позитив

Якщо дурні думки долають до того, що не дають спати по ночах – зверніться до психолога. Це важливо, так як помисливість людини є магнітом для поганих подій. Вже давно відомо, що думки мають матеріальну основу. Думаючи про можливі нещастя, ми самі притягуємо їх до себе.

Краще вважати, що втрата колечка для жінки означає всього лише отримання нової прикраси взамін втраченої.

Тому в даному подію можна вбачати й позитивний сенс. Якщо дружина спромоглася загубити обручку, чоловікові це загрожують тільки непередбаченими витратами. Швидше за все, марновірство було придумано для того, щоб люди дорожили своїми кільцями (як і шлюбними стосунками) і намагалися їх не втрачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code