Втратити або знайти рукавички: прикмети

Хто з нас хоча б раз у житті не втрачав рукавички або рукавиці? Це трапляється часто. Майже так само часто можна виявити і чужу пропажу. Чим все це нам обіцяє?

Прикмети про загублені рукавички

Втрата будь-якої особистої речі, яка стикалася з тілом господаря, обіцяє неприємності. Повір’я це пішло, швидше за все, у Середні століття, коли вірили в чаклунство і чорну магію. Для обрядів відьми і чаклуни повинні були неодмінно використовувати волосся, нігті або особисту річ жертви. І чим ближче до тіла була ця річ (краще всього – натільна білизна, шапка, рукавички, панчохи), тим більш шкідливе закляття можна було з її допомогою зробити.

Втратити рукавичку – прикмета негативна. Найчастіше вона обіцяє:

  1. Розставання з коханими людиною.
  2. Хвороба.
  3. Втрату роботи.
  4. Сварку з близькими.

Чим сильніше ви цінували загублену річ (була подарована близькою людиною, дорого коштувала, була ексклюзивною моделлю або вишита вами вручну тощо), тим сильніше її втрата позначиться на прийдешні події у вашому житті, надавши їм негативне забарвлення. Але не варто засмучуватися заздалегідь. Втрата рукавички – це, перш за все, попередження, знак понад. А попереджений – значить, озброєний. Будьте уважнішими до свого здоров’я, до відносин у родині. А втрата роботи – це не завжди погано. Як кажуть мудреці, коли перед нами зачиняються одні двері, відразу відкривається інша.

Прикмета втратити обидві рукавички – більш позитивна. Вона обіцяє важливі зміни у вашому житті. Щось кардинально зміниться, і, швидше за все, в кращу сторону.

Якщо втрачена всього одна рукавичка, другу зберігати теж не варто. Але не викидайте її, щоб не погіршити стан справ – краще спаліть або киньте в річку з проточною водою.

Знайти рукавички: прикмети

  1. Якщо ви знайшли власну рукавичку, яку вважали втраченою (будинку, на балконі, в сараї, перед хвірткою тощо), то це однозначно добрий знак. Воно обіцяє набуття в житті того, на що ви вже не сподівалися.
  2. Знайти рукавичку на роботі (у коридорі, на парковці, в робочому кабінеті – ким-то забуту) – до підвищення або іншому визнанням ваших заслуг. До речі, необов’язково залишати чужий предмет у себе, щоб прикмета спрацювала – досить того, що ви його вже знайшли, після можна повернути річ власнику.
  3. Якщо ви знайшли одразу дві рукавички, неважливо, свої або чужі, то в житті вас чекає подвійна радість (можливо, подвійне поповнення в сім’ї).
  4. Для бізнесмена знайти рукавичку – до швидкого отримання фінансового прибутку та укладення нових контрактів.

Щоб господар виявив пропажу, покладіть рукавички на чільне місце. Тоді прикмета про знайдені рукавички ощасливить і його теж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code