Втратити й знайти сережку – до чого?

Будь-яка прикмета многозначна. Так і з втраченими сережками. Не завжди втратити таку річ – однозначно добре або погано. Для всіх по-різному.

Втратити сережку: хороша чи погана прикмета?

Якщо це прикраса втрачає чоловік, то для нього це погано. Були часи, коли сережка в чоловічому вусі красувалася як символ багатства і високого становища. Мабуть, звідти повір’я і бере свої коріння.

Для незаміжньої дівчини

Якщо сережку втратила дівчина, явище це зазвичай її дуже засмучує. А даремно. Адже незаміжньою господині прикраси його втрата обіцяє швидким наданням любові судженого. Якщо втрачена сережка була зроблена:

  • зі срібла – то вас чекають міцні відносини;
  • із золота – заміжжя;
  • з недорогоцінних металів або пластику – увага цікавого чоловіка.

Гірше, якщо втрачена річ у швидкості знайшлася. Це загрожує скасуванням пророцтва. Тобто судженого ви, може бути, і зустрінете, але відносини будуть недовгими або несерйозними, і до весілля справа не дійде.

Зате дуже добре, якщо з вух (або з кишені) випали обидві сережки відразу. Їх чекає господиню жіноче щастя у подвійному розмірі (тільки не треба навмисно залишати сережки у вухах незастебнутими або класти їх у діряву кишеню – так прикмета не спрацює).

Для заміжньої жінки

А ось для заміжньої жінки втрата сережки – сумний знак, який може обіцяти розставання з коханим. Не варто засмучуватися – не обов’язково це буде розлучення і розставання на завжди. Може, вас чекає короткочасна розлука.

Гірше, якщо втрачена сережка, подарована чоловіком. Така подія точно до сварку або повного розриву відносин.

З іншого боку, основну прикмету про те, що втрата сережки обіцяє жінці зустріч із звуженим, теж ніхто не відміняв. Тому причиною вашого розставання з законним чоловіком може стати те, що вам зустрівся інший чоловік.

Знайти сережку

Якщо вам зустрілася на шляху чужа сережка, краще обійдіть його стороною. Як будь-яка річ, яка деякий час мала тісний контакт з людиною, сережка здатна накопичувати негативну енергетику і передавати її наступному власникові. Особливо це стосується прикрас з дорогоцінних металів з камінням.

Що до біжутерії, то і її підіймати з землі не варто. Прикмета свідчить, що разом з чужою річчю ви привласнили собі чужі проблеми. Воно вам треба?

Якщо чужі сережки вам дісталися цілком логічним шляхом (подарувала мама або бабуся, купили з рук тощо), то і їх перед використанням необхідно очистити від енергетики колишнього власника. Для цього промийте прикраса під струменем проточної води, освятіть в храмі або потримайте над полум’ям церковної свічки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code