Випав зуб – прикмета

Зуби багато можуть сказати про здоров’я і характер людини. У всіх народів вони символізують зв’язок з попередніми поколіннями. Верхня щелепа уособлює предків чоловічої статі, нижня – жіночого.

Прикмети стверджують, що порушення їх цілісності віщує неприємні події в житті. Їх часто використовують в магічних обрядах з наведення псування. Тому що випали або видалені зуби залишати без нагляду не рекомендують.

Що робити з випавшим зубом – прикмети

Зміна молочних зубів на постійні – значуща подія в житті дитини. Вважається, що в цей момент відбувається остаточне визначення його долі. Корінні, зростаючі на місці молочних, відображають кармічні проблеми, з якими доведеться зіткнутися в дорослому житті те, що людина змінити не в силах.

Випали молочні зуби потрібно викидати за пічку або в щілину між дошками підлоги. Передбачається, що за ними обов’язково прийде мишка і забере їх собі. Така жертва повинна забезпечити дитині здоров’я і фортеця корінних зубів.

Зберігати його не рекомендується. Випав або віддалений стоматологом ікло, різець або моляр дорослої людини необхідно спалити або закопати в землю.

Народні прикмети про зуби

Прийнято вважати, що власники великих рівних зубів спокійні і впевнені в собі, дрібних – злі і сварливы, рідкісних – веселі, незалежні, але при цьому брехливі.

Прикмети стверджують наступні:

  1. Якщо випав молочний зуб дитини заховати за підкладку одягу чоловіка, він ніколи не піде з сім’ї.
  2. Душа померлої людини буде поневірятися між світами, поки не збере всі втрачені в процесі земного життя зуби.
  3. Наявність зубів мудрості свідчить про зрілість особистості. Вважається, що людина, яка має їх у повному комплекті, знаходиться під заступництвом предків.
  4. Прикмета – відколовся зуб, попереджає про можливу втрату одного.
  5. Якщо вони починають кришитися – значить, у людини є приховане захворювання, яке незабаром дасть про себе знати.
  6. Скрипіти ними уві сні – ознака того, що душа бореться з нечистою силою.
  7. Якщо вони випадають у сні – це говорить про майбутню хвороби або смерті родича.

Щоб не страждати від зубного болю, народні повір’я рекомендують погризти камінь під час першої грози і не плювати в вікно, а лікарі радять частіше відвідувати кабінет стоматолога і стежити за здоров’ям порожнини рота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code