Виття собаки – прикмета нещастя

Спостерігаючи за поведінкою домашніх вихованців, люди формували прикмети, пов’язані з тими чи іншими діями тварин і наступними за ними подіями. Наприклад, вважається, що виття собаки – прикмета смерті. Чи Так це насправді?

Природа нагородила даром передбачення всіх живих істот на землі. Однак з розвитком цивілізації люди практично втратили цей дар. На відміну від людини, собаки та інші представники фауни донині зберегли здатність передчувати нещастя.

До чого виє собака у дворі?

Твердження, що собака виє до смерті, не завжди відповідає істині. Тварина дійсно вміє передчувати подібне нещастя, але воно зовсім не прагне «розповісти» про нього всім навколо. Виттям пес висловлює тугу, так само, як людина плачем. І якщо люди ллють сльози не тільки на похороні, то чому собаки повинні надходити інакше?

Домашній вихованець може тоскно вити з наступних причин:

  1. Деякі цуценята і навіть дорослі тварини починають вити у відсутності господаря. Вони просто відчувають самотність і не можуть з ним впоратися.
  2. Молоде тварина може подвывать в період дорослішання. Тривають такі «концерти» недовго. Про що в цей момент сумує пес невідомо, але подібне явище знайоме багатьом «собачників».
  3. Ланцюгові пси виють, сумуючи за волею або відчуваючи поблизу течную суку.

Якщо вищеперелічені моменти виключені, тоді собаче завивання дійсно може попереджати про нещастя, але і в цьому випадку смерть – тільки одне з них. Помічено, що до небіжчика пес виє, опустивши морду до землі.

Якщо собака дивиться вгору, то варто побоюватися пожежі, в напрямку воріт – чекай звісток про смерть родича. Одночасне завивання безлічі тварин попереджає про землетрус або інших природних катаклізмів.

Чому собака виє у сні?

Собака уві сні персоніфікує одного. Її виття попереджає про те, що товариш потрапив в халепу, і йому потрібна ваша допомога. Варто звернути увагу на забарвлення тварини. Зазвичай, він аналогічний кольором волосся людини, яку спіткало нещастя. Іноді «собачий концерт» у сні означає одержання неприємних звісток.

В окремих випадках сон, в якому виє собака – передвістя пожежі. Чим більша тварина, тим значніше вогняна катастрофа. Деякі джерела трактують сон, в якому виє собака як знак насувається хвороби, власної або найближчого родича.

Найгіршим вважається сновидіння, в якому людина чує багатоголосий виття зграї тварин. Літні люди стверджують, що це – ознака прийдешньої війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code