Ячмінь на оці: прикмета

Такий стан, як вискочив на нижньому або верхньому столітті ячмінь, доставляє і естетичне, і фізіологічне незручність. Хворе місце свербить, болить, око має почервонілий і припухлий вигляд. Є про ячмінь і народні прикмети. Якщо ви вже вжили необхідних заходів до його зникнення, почитайте, до чого така напасть і звідки, на думку наших бабусь, воно береться.

Народні прикмети про ячмінь

Найпоширеніше тлумачення ячменю – пристріт. Причому не випадковий, а навмисний. Тобто хтось цілеспрямовано подивився вам в очі і побажав, щоб під ними скочив ячмінь. Або просто від усієї душі побажав вам чогось нехорошого.

У цій ситуації варто радіти, що ви відбулися тільки ячменем. Значить, той, хто намагався навести псування або пристріт, не володіє достатніми силами і навичками. Але його наміри щодо вас дуже однозначні – він бажає вам лиха. До речі, можна спробувати обернути поява ячменю собі на користь – постарайтеся згадати, з ким ви спілкувалися лицем до лиця в останні дні, точніше, за день до появи ячменю. Хтось із цих людей, хто розмовляв з вами, дивлячись в очі, і є недоброзичливець.

На правому

Ячмінь на правому оці – прикмета більш позитивна, ніж на лівому. Вона говорить про те, що людина, яка бажає вам зла, не зможе домогтися свого. Щоб огородити себе від додаткових злих чар, не піднімайте ніякі предмети на вулиці або перед вашим будинком, навіть якщо вони вас дуже зацікавили.

На лівому

Ячмінь на лівому оці – прикмета загрожує вам нещастя. Ви зіткнулися з сильною особистістю, яка цілком може закінчити почате і навести-таки на вас порчу. Але відмітина на оці – це тільки початок, симптом того, що активні дії проти вас розпочаті. Для вас це попередження. І це добре – попереджений, значить, озброєний. Уважно огляньте весь будинок і свій одяг. Якщо знайдете голки, шпильки, чорні нитки, незрозумілі клубки, згортки, мішечки і все, чого ви раніше не бачили і чого не повинно бути в такому місці, візьміть два листки паперу, одним змахніть знахідку на другий і спаліть її разом з листами за межами дому.

Як прибрати негатив?

В якості превентивної міри насипте сіль під поріг зсередини будинку – соляна смуга повинна бути безперервною і вести від одного кута двері до іншого, дещо виступаючи за її межі з обох сторін.

В одвірок застроміть ніж на рівні голови. Але не кухонний, а складаний або мисливський.

Якщо ви – віруюча людина, купіть в церкві свічки і обійдіть з ними будинок по периметру, не забуваючи про дверні і віконні прорізи. Недогарки поставте на підвіконня.

Ну а щоб убезпечити себе за межами житла, застроміть шпильку в нижній край свого одягу зсередини, в непримітному місці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code