Як залучити гроші в будинок: прикмети старі і сучасні

Питання про залучення в будинок фінансового добробуту був актуальним для наших предків і залишається таким для нас. Хоча сьогодні варіантів стати матеріально забезпеченим на порядок більше, ніж пару сотень років тому, способи залучити гроші, які прийшли у вигляді прийме від наших бабусь і дідусів, все ще працюють, і викликають великий інтерес.

Прикмети, які залучають гроші в будинок

До старих прикметами сьогодні приєдналися сучасні, пов’язані з банківськими картами і електронними гаманцями.

 1. Підмітайте підлогу від порогу вглиб кімнати, а не навпаки – вважається, що віником можна вимести гроші за поріг або замести їх у будинок. А щоб купюри надовго затримувалися в будинку, в кут віник ставлять прутиками вгору, ручкою вниз.
 2. Ніколи не залишайте гаманець порожнім – хоча б одна купюра і одна монетка повинні в ньому завжди перебувати.
 3. Складайте купюри в гаманці за зростанням номіналу – від меншого до більшого.
 4. Тримайте свої фінанси в порядок – не кидайте гроші де попало, в гаманці купюри акуратно розкладайте по своїх місцях, банківські картки зберігайте в одному місці.
 5. Обов’язково майте в будинку готівкові гроші, навіть якщо всюди розраховуєтесь карткою.
 6. Заведіть скарбничку і складайте туди монети різного номіналу. Коли скарбничка наповниться, обміняйте дрібниця на купюри і витратьте їх, а в скарбничку заново починайте збирати монетки.
 7. Не викидайте сміття з настанням темряви.
 8. Покладіть кілька монет під дверний поріг або килимок.
 9. Не позичайте гроші ввечері.
 10. Не свистіть у будинку.
 11. Не зберігайте порвані, забруднені, зім’яті купюри. Намагайтеся не брати їх взагалі, а якщо все ж таки така купюра попадеться – не зберігайте її разом з іншими і якомога швидше від неї позбутися.

Ритуал, як залучити гроші в будинок

 1. Зростаюча місяць традиційно вважалася кращим засобом для проведення ритуалів, пов’язаних із зростанням чогось. У час молодого місяця садили рослини, стригли волосся і проводили ритуали на гроші. Найпростіший – дістати дрібну купюру і показати її молодому місяцю, примовляючи – «Рости, Місяць, як ти ростеш, так і моя купюра виросте».
 2. Забавний ритуал, який практикують у сучасному світі – покласти на ніч в порожній гаманець один кінець телефонного зарядки, підключеного до електромережі. Кажуть, що незабаром після цього можна чекати несподіваного фінансового поповнення – премії, повернення боргу.
 3. По кутах будинку розставте миски і кладіть в них дрібні монетки. Коли монеток стане дуже багато, пересипте їх в скляну банку і приберіть її якомога вище – на шафу, антресолі.

Повсякденний ритуал пов’язаний зі зберіганням грошей – розкладіть купюри по різних місцях в будинку чи кімнаті. Кожна така стопка буде залучати до себе нові гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code