З’явилася собака в будинку

Існують цілком очевидні наслідки для власників собак, які тримають своїх вихованців у будинку. Це шерсть на килимах, місцями покусані і пом’яті особисті речі, сліди лап та подряпини від кігтів. Так що перша прикмета, що асоціюється з перебуванням пса в квартирі або приватному будинку, буде пов’язана саме з вищепереліченими «радощами» для її господаря. Якщо ви все ж вирішили завести собаку, чи вам її подарували, або ж вона сама прийшла до вас додому, то і для цих подій існують народні трактування.

Якщо прийшла в будинок

Якщо чужа або бездомна собака завітала до вашого порогу, то можна чекати від долі чогось хорошого. Можливо, з’явиться старі один або станеться щось ще, однозначно гарний. Звичайно, пса слід нагодувати, а не проганяти. А вже залишати його собі чи ні – вирішувати вам. Але варто відзначити, що завести домашня тварина, тим більше не з власної примхи, а що з’явилося у вашому житті з волі випадку, завжди було доброю прикметою. Бездітній парі це обіцяло поповнення в сімействі, літнім – повернення дітей у сімейне гніздо, самотнім – набуття нових та старих друзів, тому що прибилися до двору бездомних тваринок зазвичай не проганяли.

Якщо ув’язалася за вами

Якщо за вами по вулиці наполегливо слід пес і не поспішає йти за своїм собачим справах, це добре (за умови, що у нього з рота не капає піна і сам він не перекошений у злісному оскалі). Вважається, що слідує за людиною по п’ятах тварина накликає на людину удачу, поправляє його карму, відводить зло і приносить успіх.

Цікаво, що на відміну від візьме про представників сімейства котячих, найкращим знаком вважається, якщо за людиною ув’язався чорний пес. Він виступає своєрідним щитом від темних сил, лихого ока, псування, чорного чаклунства.

Прикмета про смерть вихованця

Пси, за якими добре доглядають, можуть прожити мінімум десять років. А можуть і 15-18. Якщо в такому похилому віці собака, нарешті, помирає, то шукати приховані причини немає сенсу – просто прийшов її час.

Якщо ні одна собака не живе у вас вдома більше року, то можливі декілька того причин. Сама прозаїчна – наявність інфекції, яка безпечна для людини, але смертельна для братів наших менших. Приміром, собача чумка.

Але народні прикмети пропонують і інше трактування. Тварина, яка померла в будинку, приймає на себе долю господаря або близьких йому людей, які живуть тут. Тобто померти повинен був хтось з них, але пес прийняв їхню долю на себе.

Якщо пес тяжко хворіє і ніякі ліки йому не допомагають, слід задуматися про те, чи немає на будинку або його господаря псування. Сходіть до церкви, візьміть святої води і окропіте все житло, не забувши збризнути і вихованця. Поставте свічку, прочитайте змова від псування і пристріту. Цілком можливо, що після цього собаці різко полегшає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code