З’явилися клопи: прикмета

Що означає, якщо в будинку з’явилися клопи? Це недобра прикмета, як і ті істоти, ставлення до яких вона має. Поява цих комах обіцяє мешканцям житла хвороби, нестаток і сварки. А чого ще, власне, можна чекати від цих кровожерливих істот? Ні у однієї людини при згадці слова «клоп» не виникне хоча б скороминущої позитивної асоціації.

Комахи атакують людей під час сну. Ранок людина прокидається весь покусаний, а тіло його неабияк свербить. Звичайно, про повноцінний нічний відпочинок годі й говорити. Весь наступний день потерпілого переслідує втому, дратівливість і неприємні відчуття на шкірі.

Швидше за все, це і стало відправною точкою того, що поява клопів в будинку асоціюється з ознакою усіляких нещасть і втрат. І з цим важко посперечатися, оскільки клопи виникають там, де бруд і пияцтво, а в такій обстановці чекати хорошого не доводиться.

Точна прикмета або просто забобони?

В будинку завелися клопи – хтось із мешканців піде. Є таке народне повір’я. Однак як це станеться – не сказано. А адже догляд може бути різний, в тому числі і радісний:

  • дочка вийшла заміж;
  • доросла дитина закінчив школу, поступив до ВУЗУ і поїхав вчитися в інше місто;
  • переїзд на нову квартиру теж вважається відходом.

Інша прикмета: клопи – ознака невірності чоловіка. Швидше за все, мова йде про інших комах, які можуть з’явитися, якщо тягнути в свою постіль казна-кого.

Якщо в будинку клопи, мешканцям будуть снитися кошмари. А які ще сновидіння можуть відвідувати людини, якого кусають кровожерливі тварі? У цей момент спящему бачаться сни, наче його жалять величезні отруйні змії або катують алігатори.

Інші пояснення

Заводяться до скандалів

Не дивно, що искусанные вночі члени сімейства цілий день знаходяться в стані роздратованості і пригніченості. Є з чого виникати сварок, найменша образа або грубе слово можуть призвести до серйозної сварку подружжя.

Кусають тільки грішників

Сумнівне висловлювання, оскільки воно ніяк не в’яжеться з тим, що комахи не щадять і новонароджених дітей, які просто ще не встигли нагрешить.

Навала клопів віщує близьку війну

Теж невірне твердження. Під час воєн у людей часто заводяться воші, а їх поява провокують сильні переживання і нервові розлади. Іншими словами, будь-яку прикмету можна пояснити з наукової точки зору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code