Забобони про старі речі в будинку

Як стверджують прикмети, старі речі в будинку зберігати не можна.

  1. Китайські мудреці кажуть, що старе закриває дорогу новому.
  2. Екстрасенси попереджають, що прив’язаність до речей, віджила свій вік – програма на бідність.

Звідки така одностайність щодо старих речей, і з якими з них дійсно варто розлучитися?

Зберігати старі речі – про що говорить прикмета

Небагато знайдеться людей, які легко і без жалю розлучаються з віджилими свій вік речами. Більшість з нас зберігає їх роками, забиваючи шафи, балкони та комори мішками з зіпсованої або вийшла з моди одягом, стародавніми або зламаними побутовими приладами, зв’язками книг і журналів.

Така ощадливість закладена в нас на генетичному рівні. Наші предки мали великі сім’ї. Одяг передавалася по спадку і зношувалася до дірок. Потім з неї робили онучі або використовували на ганчірки. Святкові вбрання мало сенс зберігати роками, мода змінювалася не так стрімко.

Прогрес теж не скакав семимильними кроками, і побутові предмети вірою і правдою служили не одному поколінню. Простіше кажучи, речі не лежали мертвим вантажем в скринях, вони дбайливо, з любов’ю і турботою зберігалися для нащадків, а значить «жили». Ось і вважалося, що викинути старі речі – прикмета марнотратство і безгосподарність.

Сьогодні все інакше. Старі речі швидко «вмирають». Нащадкам вони не потрібні, мода змінюється кожен рік, техніка стрімко застаріває. В городі на дачах копаються одиниці, інші вважають за краще смажити там шашлики. Для цього достатньо одного комплекту старенької одягу. Все інше – мертвий мотлох і від нього треба позбавлятися.

Чому не можна зберігати старі речі в будинку

Де немає руху, там накопичується негатив. Лежать мертвим вантажем речі накопичують його і випромінюють в простір. В захаращених будинках все марніє: і люди, і рослини. В такі житла рідко приходять радість, успіх і гроші.

Щоб зрозуміти, чим ще небезпечні старі речі в будинку, необхідно відповісти на питання: з якою метою вони зберігаються. Можливі варіанти:

  1. Речі знадобляться нащадкам. Такий підхід ставить програму на бідність ваших дітей. В результаті їм важко буде заробити на нові речі, раз ви «дбайливо» приготували для них свої або чужі обноски.
  2. Речі лежать на «чорний день». Думки матеріальні. Якщо допустити, що в житті настануть настільки важкі часи, що доведеться розпакувати рятівні мішки, не сумнівайтеся, «чорні дні» не за горами.
  3. Старі речі стануть в нагоді на дачі. Якщо це дійсно так, то там їм і місце. Однак, перетворювати дачу в склад непотрібного мотлоху, значить, замість заряду бадьорості отримувати від перебування на ній занепад сил.

Не варто зберігати одяг покійного людини і тріснутий посуд. Прикмети однозначно говорять про негативні наслідки подібних дій. В пам’ять про померлих рідних можна залишити кілька предметів, попередньо очистивши їх від мертвої енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code