Захист від поганих прикмет

Як на кожну отруту є своя протиотрута, так і на кожну негативну (або просто небажану) прикмету є спосіб її знешкодити. Є універсальні правила, а є і «протиотрути» для конкретних, найбільш поширених в народі прийме.

Як нейтралізувати погану прикмету

 1. Розсипали сіль – візьміть щіпку і киньте три рази через ліве плече, тоді сварки в будинку не буде.
 2. Чорна кішка перейшла дорогу? Варіантів два – або повернутися і піти іншим шляхом, або закрити очі, узятися рукою за ґудзик на одязі і так минути це місце.
 3. Упустили ніж на пів – постукайте рукояткою тричі об одвірок.
 4. Якщо довелося повернутися додому, – неодмінно посмотритесь в дзеркало, а ще краще – на зворотному шляху вийдіть за поріг спиною вперед.
 5. Якщо вас або вашої дитини нахвалює людина, яка не здається вам щирим, то стисніть непомітно дулю (можна сховати кулак з дулею в кишені). Це нейтралізує можливий пристріт.
 6. Пташка залетіла в будинок – відчиніть настіж усі вікна, щоб вона покинула його самостійно. Бажано господарям в цю ніч в хаті не ночувати.
 7. Дорогу перейшла жінка з порожнім відром або сумкою? Поплюйте тричі через ліве плече.
 8. Підняли чужі гроші на вулиці – покладіть натомість кілька монеток, як би здійснивши обмін. Тоді негативне значення прикмети вас не торкнеться.

Як нейтралізувати прикмету, яка обіцяє біду

Особливо погано себе відчуваєш, коли бачиш, що щось вже відбулося – найкращий друг на день народження, простягаємо вам сувенірну коробку з дорогими кинджалами (розрізаючи тим самим вашу дружбу) або дзеркало падає зі стіни, перетворюючись на купу уламків і обіцяючи вам усілякі напастья і нещастя.

Але можна нейтралізувати і такі прикмети.

 1. Якщо вам подарували годинник, ніж, порожній гаманець, то, узявши їх у дарувальника, відразу ж простягніть натомість монетку. Тоді вийде, що ви викупили, а не взяли в дар ці предмети, які вам нічого доброго не обіцяють.
 2. Осколки дзеркала не поспішайте збирати, засипте їх товстим шаром солі, щоб нейтралізувати всяку енергетичний зв’язок з тими, хто в нього гляделся. Через 24 години зберіть осколки і сіль на картонку і закопайте всі разом під деревом.

Щоб «змити» з себе поганий сон, необхідно відразу після пробудження встати під душ, уявляючи, як струмені води змивають весь негатив.

Якщо з якихось причин вам доводиться відзначати день народження заздалегідь, назвіть його по-іншому. Попередьте всіх гостей, що, раз у вас поки ще свято не настав, ви будете відзначати не свій день народження, а організований на честь самого себе день кращого друга (колеги, брата, батька, з яким вони вас вітають.

Щоб прикмети не довелося знешкоджувати, можна спробувати спрацювати на випередження.

Так, не варто:

 1. Робити в понеділок ніяких важливих кроків.
 2. Зв’язуватися з числом 13. Навіть 13 гостей запрошувати на свято і то не варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code