Збити собаку: прикмета в житті і в сні

Не дуже приємно бачити збиту собаку на дорозі, що вже говорити про те, якщо винуватцем ДТП стали ви на власній машині. Мало кого така подія залишить байдужим. І дуже багатьох цікавить – що означає прикмета збита собака.

Збити собаку на машині – прикмета добра чи погана?

Ще в ті часи, коли автомобілів не існувало, псини примудрялися потрапляти під копита коней, колеса возів і велосипедів. До смертельного результату це призводило рідко, але вже тоді вважалося, що така пригода – не до добра. В першу чергу неприємностей варто було чекати щодо транспортного засобу – у воза відвалювалися колеса, у коня починали хворіти копита і т. п.

В сучасних умовах лиха загрожують автомобілю. Але і водієві не уникнути неприємностей. Йому прикмета обіцяє серйозну аварію.

Найгірше, якщо пес загинув на місці. Щоб відвести біду, рекомендується віддати машину на мийку, а собаку поховати поблизу дороги. Більш радикальна міра – продати авто, щоб уникнути біди напевно. Або хоча б деякий час їм не користуватися.

Якщо під колесами загинув ваш чотириногий друг, що теж трапляється, рекомендується взяти на себе турботу про наступному вихованця. Якщо біль втрати поки занадто велика, почніть підгодовувати собак, які мешкають у вашому дворі. Але краще все-таки взяти на себе повну турботу про нову тваринки – нехай це буде не собака, а черепашка або хом’як, якщо про новий пса думати поки не хочеться.

Що робити, якщо не на смерть збив собаку

Якщо пес залишився живий, все вже набагато краще. Вашу карму можна підлатати, надавши йому першу допомогу. Собаку необхідно відвезти в найближчу ветклініку, якщо у неї є серйозні травми.

Якщо собака відбулася легким переляком і лише трохи накульгує, попросіть у неї вибачення і нагодуйте чим-небудь смачненьким.

До речі, за поведінкою тварини можна судити про те, чи обійде обіцяє вам нещастя вас стороною. Якщо пес дається в руки і дозволяє себе пожаліти, то все закінчиться добре. Якщо потерпілий гарчить, гавкає, намагається втекти з місця події, то чекайте швидких проблем.

До чого сниться збити собаку

Уві сні, як завжди, все по-іншому. Так, збити собаку в нічних мареннях не завжди обіцяє біду. Приміром, якщо вам сниться, що під колеса кинулася величезна страшна собака з оскаленными зубами, і ви її благополучно задавили, то в житті вам вдасться позбавитися без наслідків для себе від могутнього ворога або відвести насувається лихо. Те ж саме з маленької агресивної собакою, тільки розмір неприємностей або могутність ворога будуть порівнянно менше.

Побачити в сні смерть під колесами власної собаки не обов’язково обіцяє їй реальну загибель. Швидше, вас мучить вина перед близькими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code