Знайти монету – прикмета фінансового благополуччя

Гроші – це друга за силою після енергія любові. Їх наділяють здатністю управляти людьми, відчувати наше до них відношення й навіть читати наші думки. Гроші ніколи не будуть водитися у того, хто вважає їх злом, погано поводиться з ними, хвалиться своїми доходами.

Вони не люблять, коли їх мнуть, рвуть, згинають або перетягують гумкою. Воліють жити в красивому «будиночку»-гаманці, відповідним їм за розміром. Зневажати гроші не можна, так само, як зводити їх на п’єдестал. А що робити, якщо довелося знайти монету? Прикмета стверджує – не брати.

Знайшли монету – брати чи ні

Більшість прийме вважають знайдену монету сприятливим знаком, що обіцяє прибуток, але піднімати гроші не рекомендують. Чому ні? Все дуже просто. Оточуючі нас предмети мають здатність накопичувати енергетику господаря, а гроші її не тільки зберігають, але й багаторазово підсилюють.

Саме тому на паперові банкноти, а частіше на монети, робиться так багато змов, деколи вельми негативних. Де гарантії того, що знайдена грошик не побувала в руках мага і не зберігає в собі чужі проблеми? Навіть якщо це не так, що втратив її чоловік, можливо, хворий або невезуч. Навіщо вам така енергетика?

Однак існує правило: щоб у гаманці водилися гроші, необхідно ставитися до них шанобливо. А це означає, що не варто залишати їх в пилу на дорозі. Так що ж робити?

Існує декілька рішень даної дилеми:

  1. Підняти монету і пожертвувати її першому встреченному жебракові.
  2. Витратити, не заносячи гроші в будинок.
  3. Віддати на благодійність.
  4. Підняти гроші і покласти її на лавку поблизу.

У будь-якому випадку класти монетку в гаманець і нести додому не рекомендується. Однак існують і інші прикмети, пов’язані з знайденими грошима. Деякі з них радять наступити на монетку, і тоді гроші будуть слідувати за вами по п’ятах. Інші рекомендують зберегти гроші в якості талісмана.

Монета у чоботі – прикмета

З монетами пов’язано багато обрядів та забобонів. Їх зашивають в поділ піджака для набуття багатства, кидають у воду, для того щоб повернутися на те ж місце, кладуть у взуття.

В чобіт монети поміщають в наступних випадках:

  1. Студенти перед здачею заліку кладуть п’ятак у взуття. Згідно з повір’ям, це допомагає отримати на іспиті вищу позначку.
  2. В чобіт нареченого клали монету на весіллі. Якщо ви, роззуваючись дружина перед шлюбною ніччю, дружина першим знімала чобіт з монеткою, то життя молодих обіцяла бути багатою.
  3. Завзяті картярі, поміщали в чобіт монетку, вирушаючи на церковну службу в свято. Вважалося, що це принесе великий виграш.

Здійснюючи магічні маніпуляції з грошима, слід пам’ятати, що вночі гроші сплять і не люблять, коли їх турбують в цей час доби. Тому всі обряди необхідно робити до заходу сонця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code