Звідки з’явилася прикмета – червоні труси на люстрі?

Більшість ухвалить, що стосуються покращення власного фінансового стану, прийшло до нас з минулого. Але є у народу і свіжі ідеї швидкого збагачення. Порівняно недавно з’явилася прикмета – труси на люстру.

І ось вже сотні заповзятливих співвітчизників поспішають обзавестися нижньою білизною відповідного кольору і спритно закинути його на стельовий світильник. Після чого, як свідчить прикмета, на голову власника чарівних трусів проллється грошовий дощ, ну або мішок з доларами звалиться. Простіше кажучи, прибуток буде обов’язково. Так в чому суть ідеї?

Хто ж автор ідеї?

Прикмета про труси на люстрі, а точніше техніка по залученню грошей або любові з участю нижньої білизни – симоронский продукт. Є така гра, де люди подумки перевтілюються в чарівників і винаходять ритуали для виконання власних бажань.

Чим абсурдніше придумана техніка, тим більше ймовірність втілення мрії в реальність. Так стверджують численні послідовники Петра і Петри Бурлановых – творців жартівливій магії. Испробовавшие ритуал на собі запевняють, що він працює.

Психологи вважають, що подібна техніка формує позитивне світосприйняття і не бачать нічого поганого в грі в чарівників. Єдина небезпека – покладатися лише на дію ритуалу і чекати подарунка небес.

Як кажуть, щоб виграти в лотерею, треба купити лотерейний квиток, а функція вищих сил або магічних технік зробити його щасливим.

Нюанси проведення ритуалу

Щоб дана прикмета спрацювала, необхідно придбати відповідний предмет одягу і, простирнув, надіти його на себе. Через добу зняти, обполоснути і закинути на стельовий світильник.

Все просто, але є деякі нюанси. А саме:

  1. Перед тим як труси опиняться на люстрі, необхідно надіти їх на голову і весело виконати ритуальний танець. Джигу, вальс – все, що душі завгодно.
  2. Слід наперед визначити бажану суму. Причому, чим більше розмір нижньої білизни, тим істотніше прибуток можна планувати.
  3. Повісити їх на люстру або закинути їх туди, краще ногою. При цьому обов’язково вимовити своє заклинання. Щось типу: «труси вішаю – гроші отримую».

Ось і все, справу зроблено, виконаний ритуал, чарівник вільний. Бажаючим любові, а не грошей, відповідно потрібно поміняти текст заклинання, а мріють і про те і про інше купити пару трусів. Скільки часу білизна буде прикрашати люстру, кожен вирішує сам. Головне, щоб ця деталь інтер’єру не заважала вам і не бентежила ваших гостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code