10 чоловічих слабкостей, які подобаються жінкам

Самомилування перед дзеркалом, хвастощі і впевненість у своїх технічних «талантах» — виявляється, у чоловіків є дивні якості, від яких жінки без розуму.

Жінки часто пред’являють чоловікам претензії і знаходять «тріщини» в їх характері. Однак нарівні з вадами вони володіють і привабливими слабкостями, які викликають у жінок розчулення і закоханість.

1. Він засинає після сексу

І ми знаємо причину такої реакції: викид гормонів, снодійний ефект, втома. Але жінка готова пробачити цю слабкість, адже вона розуміє, що більша частина енергії пішла на те, щоб «бути на висоті» і заслужити її схвалення.

2. Він стає суперменом, коли в будинку щось зламалося

«Не потрібно нікого викликати, я все зроблю сам!» — каже він і впевнено тягнеться до коробки з інструментами. Бажання показати, хто «чоловік в домі», розчулює, і друга половинка спостерігає, як він захоплено щось свердлить, клеїть і загвинчує. І не біда, що завтра це буде виправляти майстер відповідного розряду.

3. Він не вміє зав’язувати краватку

В той момент, коли до виходу залишилася одна хвилина і він замучився крутити цей «зашморг», з’являється дама серця і віртуозно справляється з особливим краватковим вузлом. Ну а хіба ми не для цього освоюємо науку зав’язування краватки?

4. Він ходить «пограти з хлопцями»

Здається, що ця пора повинна була закінчитися в шкільному віці, але вона триває до глибокої сивини. І не важливо, що за ігри: волейбол, плейстейшен або доміно, головне — дати йому відчути себе «у своїй компанії». А жінці залишається скористатися цим і запросити в гості подруг.

5. При температурі 37,2 він знаходиться «при смерті»

У якісь складні життєві моменти він бере на себе відповідальність і виявляє героїзм, але банальний ГРВІ — це вже занадто. І ось він лягати «вмирати», і врятувати його від нелюдських мук може тільки справжня любов.

6. Він ласунк

Досить забавно дивитися, як «господар життя» уплітає 6-й шматочок торта і не може сказати собі «стоп». З іншого боку, це так розчулює: хіба не для цього ми вдосконалюємо свої кулінарні навички?

7. Він любить колекціонувати

Його колекції — це його багатство. І нехай це марки, вінілові пластинки або колекція машинок — схильність збирати що-небудь і хвалитися останніми роками викликає розчулення.

8. Він милується своїм відображенням у дзеркалі

Якщо жінка дивиться у дзеркало, щоб перевірити, чи не з’явилися в її зовнішності вади, то чоловіки задивляються на своє відображення з іншою метою — помилуватися. Примітний факт: задоволення від розглядування себе отримують чоловіки будь-якої зовнішності, і неідеальний розмір живота рідко впливає на їх настрій.

9. Він обожнює свого домашнього улюбленця

Його кіт Матвій давно зайняв важливе місце в сім’ї: з ним радяться, обговорюють новини та дискутують щодо політичної ситуації в країні. Кіт давно спить з вами в ліжку, їсть зі столу і вважає себе господарем в будинку. Ну, що поробиш, любов до братів наших менших гідна поваги.

10. Він цінує, коли його хвалять

Він не може зберігати серйозний вигляд, коли чує який він гарний і кмітливий — сяють очі, а усмішка так і проситься назовні. Ну хіба можна такого не любити?

Які ще чоловічі слабкості вам подобаються? Напишіть в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *