10 ознак того, що ти погана людина

Образ бедбоя в кіно оповитий романтикою. Але в реальності поганих людей не любить ніхто — навіть такі ж, як вони. Так, у природі людини лежить тяга не тільки творити, але і до руйнування, тому немає нічого дивного в тому, що ти, дивлячись на себе в дзеркало, не можеш сказати напевно, такий ти хороший, яким себе вважаєш. Але є риси характеру, які показують, що ти сієш тільки негатив і зло, і їх варто скоріше виключити зі свого життя.

1. Отримуєш задоволення від нещастя інших

Отримувати задоволення від хороших новин — це норма, адже тепер світ став трішки добрішим. Але коли ти бачиш погані новини в інтернеті і починаєш щиро радіти — це привід задуматися, адже ти отримуєш задоволення від болю інших.

Ще більш дивно, якщо ти, читаючи позитивні новини (приміром, про те, що вчені просунулися в розробці вакцини від коронавіруса), відчуваєш злість, так як незабаром пандемія буде зупинена, і все повернеться на колишні позиції.

2. Людям поруч з тобою некомфортно

Підсвідомо деякі люди відчувають як позитивних, так і негативних особистостей, і на основі інтуїції вони приймають рішення продовжувати спілкування або закінчити його. І якщо такі «чутливі» люди всіляко уникають тебе і ти бачиш, як їм некомфортно поруч з тобою (та і взагалі для більшості людей), то це означає одне: твоє товариство не радує оточуючих.

3. Проявляєш жорстокість до тварин

Одне із самих незначних дій — знущатися над тим, хто не може дати тобі відсіч або, більш того, довіряє тобі. Приблизно з 70-х років минулого століття дослідження психологів незмінно показують, що ті, хто відчував жорстокість до тварин в дитинстві, є потенційними правопорушниками і мають велику схильність до того, щоб в майбутньому стати злочинцем.

І якщо ти відчуваєш задоволення від потужного удару по животу бродячого пса або зганяє свою злість на кота, смикаючи його за шкірку, то варто задуматися над тим, наскільки глибоко просіла твоя карма і який шанс того, що в наступному житті ти станеш каменем.

4. Відпускаєш недоречні жарти

Навряд чи в життя хоча б однієї людини не було такого дурня, який би не відпускав сальні жарти, ображають інших людей, — можливо, навіть в обличчя. І це подвійно мерзенно, адже гумор призначений для підняття настрою, а в цьому випадку він використовується для приниження інших.

Жартом натякнути чоловікові, що він жебрак, при цьому розуміючи, що цим ти змусиш його відчувати себе ніяково, знущатися у вульгарній формі над своєю колегою, знаючи, що після цього вона буде довго плакати, — це соціальне дно і вірний спосіб одержати квиток в індивідуальний пекельний котел.

5. Дієш лише заради вигоди

Є альтруїсти, які знімуть з себе останню сорочку заради ближнього. Є звичайні люди, які адекватно оцінюють вигоду і мораль і гармонійно їх поєднують. А є ті, хто робить все заради своєї вигоди. Такі люди не зупиняться ні перед чим, аби отримати гроші, славу, кар’єру чи інші блага, і підуть по головах, лише б досягти свого. А те, що це заподіює біль іншим, їх не хвилює.

Через таких дій постраждало чимало людей, і якщо ти ставишся до інших тільки з позиції вигоди і тобі плювати на те, як твої дії вплинуть на оточуючих, то вітаємо: ти ще на один крок наблизився до ймовірності стати каменем в наступному житті.

6. Ти расист, сексист і будь-який інший «ист»

У XXI столітті, коли кордонів, по суті, не існує, коли всі раси, нації та підлоги представлені у всіх сферах діяльності людства, бути расистом або сексистом — це нерозумно. Але роблять тебе поганим не забобони, а те, як ти їх проявляєш.

Відкрите образу мігрантів за те, що вони належать не твоєї нації, експлуатація своєї жінки як рабині, яка має лише народжувати і слухатися свого пана, постійне приниження всіх, хто молодше або старше тебе, — це те, що робить тебе вкрай небажаною особою в будь-якому суспільстві, крім деяких сумнівних організацій.

7. Не відчуваєш провини за скоєне

Будь-яка особистість, вихована в середовищі людинолюбства і доброго ставлення до навколишнього світу, відчуває сильне неприємне відчуття, коли робить щось, на її думку, погане. Але є і ті, кому почуття провини чуже і хто спихає всі свої проблеми на оточуючих. В їх парадигмі існує тільки їх незаперечна воля, і якщо трапляється щось негативне — вони не відчувають давить почуття провини. Замість цього вони ще більше загострюють ситуацію, змушуючи відчувати жертву конфлікту агресором.

8. Таємниця для тебе порожній звук

У всіх бували такі моменти, коли хотілося поділитися чимось сокровенним з близькими людьми. Природно, зберігши це в таємниці. І обов’язково знайдеться людина, якуможна впевнено назвати треплом, — та, яка не тільки розповість таємницю оточуючим, але і зробить це принизливою і в образливій манері, показуючи, наскільки людина, що довірилась нікчемна і смішна.

Таємниця «сповіді» повинна залишатися таємницею, якщо це не якась страшна протизаконна дія.

9. Ти травиш людей

У кожній школі є хоча б один або декілька дітей, які всіляко знущаються над іншими. Цей пункт можна було б віднести до отримання задоволення від нещастя інших, але тут мова про прямому дії і скоріше про безглуздій злості.

Цькування — це мерзенне дію, яке повинно зникнути з будь-яких сфер, починає з дитячого саду і закінчуючи відносинами між колегами на роботі. Просто знай, що цькування нерідко доводить жертв до відчайдушних заходів, в тому числі і до останнього в їх житті рішення.

10. Ведеш асоціальний спосіб життя

Мова про ,байдужості на ті моменти, які можуть коштувати іншим комфорту або навіть життя. Шашличники, які товпляться в магазинах і дворах з такими ж, як вони, друзями і заражають один одного коронавірусом, маргінали, що кидають сміття з вікон, наплювавши на екологію, але навіть на норми пристойності, любителі зламати щось, що їм не належить, «по приколу» — все це особистості, з якими не хочуть мати спільних справ адекватні люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *