10 ознак того, що ти повинен змінити своє життя прямо зараз

Ідея змінити своє життя може здатися тобі лякаючою. Сильні емоційні зв’язки, почуття впевненості у своїй роботі, стабільність — це все утримує нас від прийняття рішення, навіть якщо ми повною мірою усвідомлюємо, що після зміни зможемо стати по-справжньому щасливими.

Тим не менш важливо, щоб ти зважився відпустити своє «минуле життя» і почав рухатися далі. Тримаючись за старі почуття і переживаючи минулі невдачі, ти можеш розчаруватися в собі і залишитися в зоні комфорту, що значно сповільнить (якщо і зовсім не зупинить) твій розвиток.

Ось десять ознак, що тобі пора почати змінювати своє життя.

1. Ти перетворюєшся на того, ким не є насправді

Наші особисті цінності та цілі визначають, хто ми такі. Якщо ти зрозумієш, що ці речі змінюються в гіршу сторону, це може бути ознакою того, що твоя робота/партнер/один/сім’я намагаються зробити з тебе когось, ким ти насправді не є.

Якщо це відбувається, значить, прийшов час рухатися далі. Ти ніколи не будеш щасливим, якщо тобі доведеться прикидатися кимось іншим.

2. Твої мрії більше не здаються досяжними

Твоя мрія колись здавалася тобі досяжною, але тепер ти думаєш, що твої спроби домогтися бажаного будуть марною тратою часу. Якщо ти відчуваєш себе таким чином, це означає, що ти повинен вжити заходів і поставити свої мрії на перше місце.

3. Ти прикидаєшся щасливим

Якщо ти відчуваєш, що повинен натягувати посмішку кожен день, а сміятися над жартами і просто радіти життю у тебе просто немає сил — це вірна ознака того, що ти робиш щось не так. Дозволь собі вносити серйозні корективи в своє життя, щоб позбутися від усього, що опускає тебе на дно і змушує відчувати себе не кращим чином.

4. Ти відчуваєш себе спустошеним

Ти відчуваєш втому кожен день — почасти тому, що твоя робота чи люди, які присутні в твоєму житті, виснажують тебе. Якщо ти можеш позбутися від усього, що тебе обтяжує, — зроби це негайно і побережи свої сили і енергію для чогось дійсно стоїть.

5. Ти відчуваєш себе самотнім

Якщо ти постійно відчуваєш себе незрозумілим і самотнім, ймовірно, настав час оточити себе новою групою людей. Якщо люди дійсно цінують тебе, вони будуть намагатися змусити тебе відчувати себе важливим і зможуть приймати тебе таким, який ти є.

6. Ти відчуваєш постійну нудьгу

Ти прокидаєшся з працею, усвідомлюючи, що попереду один з безлічі однаково нудних днів. Ти точно знаєш, як проведеш його, адже твій графік повторюється раз за разом, за винятком деяких деталей.

Коли тебе наздоганяє нудьга, яка триває протягом декількох днів, — сприймай це як стимул рухатися далі і змінювати щось у своєму житті.

7. Ти не відчуваєш себе оціненим по достоїнству

Ти відчуваєш, як твої зусилля приймається оточуючими як належне. Люди звикли очікувати від тебе допомоги або хорошого виконання роботи і не говорити за це спасибі.

Якщо ти оточив себе такими людьми, насамперед це твоя помилка. Ти можеш виправити це, тільки змінивши коло спілкування і знайшовши те оточення, яке буде оцінювати тебе по достоїнству.

8. Ти постійно приносиш жертви

Люди завжди очікують, що ти відмовишся від свого вільного часу, енергії та грошей, але вони навіть не замислюються про те, щоб як-то тобі відплатити. В результаті ти постійно жертвуєш чимось, але оточуючі не бажають робити те ж саме і користуються твоєю добротою.

9. Ти шукаєш виправдання для інших

Ти виправдовуєш поведінку оточуючих просто тому, що боїшся порвати з ними зв’язок і рухатися далі. Ти постійно говориш такі речі:

  • «Просто у нього був важкий день»;
  • «У неї важкий характер»;
  • «Він відноситься так до всіх, не тільки до мене».

10. Ти постійно намагаєшся виправити ситуацію, навіть якщо проблема не в тобі

Ти знову і знову наступаєш на одні і ті ж граблі — береш на себе всю вину за проступки людини або неповажне ставлення до тебе. Можливо, ти навіть не раз намагався виправити ситуацію — просив вибачення, намагався поговорити, налагоджував спілкування.

Якщо все це не приносить успіху або ситуація не змінюється, знай: настав час відпустити зі свого життя цієї людини і продовжувати рух вперед без нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *