10 загадок планети, на які вчені до цих пір не зуміли знайти відповідь

Нас оточує безліч дивовижних речей і явищ, деякі з яких ніхто не може толком пояснити, незважаючи на розвиток науки.

Наш світ величезний і загадковий — наука, яка розвивається семимильними кроками, поступово розповідає людству про таємниці, які існують в історії та біології, але деякі з них пояснити поки не вдалося.

Наукового обґрунтування багатьох феноменів підібрати не виходить ніякими раціональними доказами і аргументами неможливо пояснити дивні випадки, які щедро підкидає нам наша планета.

10 загадок, на які немає відповіді у науки.

1. Підземний океан

Величезний резервуар з водою геологи виявили на глибині 660 км під землею — вік океану близько 2,7 мільярдів років, а обсяг у кілька разів перевищує розміри Світового океану. Одразу виникла теорія, по якій земні океани — всього лише частини вирвався на поверхню підземного. Але підтвердження вона поки не знайшла.

2. Кипляча річка

У народів Амазонії кілька століть існував міф про киплячу річку, яка «варила» живцем своїх жертв. Маленький хлопчик Андрес Рузо чув цю таємничу історію від свого дідуся і мріяв одного разу відшукати цю казкову річку. Ставши дорослим, він став геологом, взяв у провідники місцевого шамана — і відшукав її. У відкритій Рузо річці температура води становить 87 градусів, але з якої причини це відбувається, поки що не вдалося з’ясувати.

3. Корабель-привид «Керролл А. Дірінг»

Американська вантажна шхуна була виявлена в 1921 році сів на мілину, але ніяких слідів команди на борту не виявили. На камбузі була розкладена їжа для приготування, особистих речей не було — як і суднового журналу, якоря і навігаційного обладнання. Рульовий пристрій був пошкоджено, а остання позначка на карті зроблена не почерком капітана, а невідомою особою. Що сталося — так і залишилося загадкою.

4. Дорога Біміні

Вересень 1968 року: в морі, на невеликій глибині біля берегів Парадіз-Пойнт (Paradise Point) на Північному Біміні археологи-дайвери виявили 700 м акуратно складених вапнякових блоків. Зараз вся конструкція іменується «дорога Біміні». Звідки вона з’явилася — незрозуміло, одні вчені вважають, що це залишки стародавньої легендарної Атлантиди, а інші вважають, що це плити для зміцнення і поглиблення дна.

5. Ендрю Карлсин

У 2003 році ФБР заарештувало Ендрю Карлсина, звинувативши у шахрайстві на біржі. Він заробив всього за 2 тижні фантастичні 350 мільйонів доларів, уклавши 126 дуже ризикованих операцій. Початкові вкладення становили всього 800 доларів. Аферист зізнався, що використовував інформацію з майбутнього: він заявив, ніби прилетів на машині часу з 2256 року, але не став показувати її або якось інакше підтверджувати свої слова. Через деякий час його відпустили під заставу в 1 мільйон доларів — і таємничий мандрівник зник: більше його або когось схожого на нього ніхто ніколи не бачив.

6. Підводне місто Йонагуні

Дайвери відкрили терасові утворення поблизу японського острова Йонагуні в 1986 році. Ці утворення мають значні форми і висотою до 5 поверхів. Поруч з ними знайшли артефакти, які довели присутність в тому районі стародавніх людей. Якщо припустити, що підводні рукотворні споруди, то це — залишки потужної цивілізації ще дольодовикового періоду.

7. Геогліфи в джунглях Амазонки

З вирубування тропічних лісів у басейні Амазонки вченим видався шанс вивчити геогліфи — множинні малюнки, нанесені на землю. До теперішнього часу відкрито і досліджено не менше 450 геогліфи на півночі Бразилії і Болівії. Найдавніші з них — віком понад 3500 років. Хто завдавав ці малюнки і для чого — невідомо. Можливо, це місця для проведення ритуалів або астрономічних спостережень.

8. «Заморожена» дівчина

20 грудня 1980 року якась Джин Хилиард віком 19 років їхала до своїх батьків по засніженій трасі в штаті Міннесота. Її автомобіль зламався, тому дівчина вирішила піти пішки, але по дорозі вона втратила свідомість і пролежала в снігу не менше 6 годин при температурі -30 градусів. Лікарі, які відвезли Джин в госпіталь, констатували смерть дівчини від переохолодження, але з процесом розморожування життя повернулася в тіло нещасної. Через якийсь час вона відкрила очі і почала дихати рівно, а вже через 6 тижнів була виписана додому абсолютно здоровою.

9. Людина дощу

Таємнича історія трапилася з Доном Деккером. У Страсбурзі в 1983 році помер його дід, і після похорону молодий чоловік відчув дивне відчуття ознобу, після чого впав у транс. У цей же самий час з стелі та стін почала стікати вода — жодних причин для того не було. Коли Дона відвели в сусідню піцерію, дощ негайно перемістився за ним, а в будинку припинився. Чим закінчилася вся історія, точно невідомо.

10. Танцювальна чума

Документально зафіксовано, що в липні 1518 року в Страсбурзі жінка по імені мадам Трофеї вийшла на вулицю і пустилася в танок. Слідом за нею з невідомої причини почали виписувати ногами колінця та інші — вже через тиждень танцювали без зупинки 34 людини. Через місяць від неможливості припинити танець страждали вже сотні людей — відомо, що не менше 400 з них загинули від виснаження або інсульту. Через кілька днів танцювальна чума закінчилася так само раптово, як і почалася — без видимих причин.

Вам відомі якісь подібні випадки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *