100 років весілля

100 років — червоне весілля

Це здається нереальним, але ювілей 100 років весілля існує. У світі зафіксовано кілька пар, яким вдалося прожити разом 100 років і зустріти таку річницю. У народі 100 річниця зветься платинової в честь самого міцного металу в світі. І це назва як не можна більше підходить до цієї події.

Платина є найдорожчим і благородним металом, він в значній мірі перевершує золото. Шлюб, що тривав стільки, володіє тільки такими якостями. За стільки років відносини стали такими ж міцними і благородними. А скільки всього їм вдалося побачити на своєму віку, вони ж були свідками багатьох історичних подій.

Деякі кажуть, що 100 років сімейного життя – це червоне весілля. Адже саме червоний колір символізує пристрасть і вічне кохання. У давнину словом червоний називалися тільки гідні речі. Прожити вік разом – що ще може бути достойніше?

У самих різних країнах багато доживали до похилого років, але мало кому вдавалося зустріти своє сторіччя весілля. А ось в Азербайджані був і встановлено два рекорди. Один у 1986 році сімейна пара Ільяс і Хатын досягли 100-річчя весілля.

У 2007 році чоловік і дружина з Азербайджану Ніфтулла у віці 116 років і Балбеим у віці 126 відзначили Червоне весілля – 100 років спільного життя. Ось так прості сільські жителі, які ніколи не гналися за славою, отримали її.

100 років весілля

Хоча деякі люди сумніваються і стверджують, що дата народження у документах написана неправильно, проте факт залишається фактом і потрібно визнати. Можливо, їх довголіттю сприяло чисте повітря і постійна праця. Але любов вони зберегли завдяки своїм щирим почуттям – це не викликає жодних сумнівів. І можна з упевненістю сказати, що їхнє спільне життя склалося найкращим чином.

З тих пір таких пар більше не знайшлося. Але можливо вони є, але світ про них просто не знає, адже не всі ж це змогли афішувати. І хто знає, як обернеться доля. Може бути, вам пощастити ще зустріти таку пару і взяти участь у святкуванні цієї рідкісної річниці. Хто знає, може бути і вам навіть вдасться дожити до свого сторіччя весілля. Несповідимі шляхи, Господні, тому краще заздалегідь дізнатися, як святкується річниця весілля 100 років, як її відсвяткувати і що краще подарувати.

Традиції червоного (платинового) весілля

Святкування Червоного весілля – явище настільки рідкісне, що традицій на нього ніяких не склалося. Адже пара, разом прожили разом ціле століття, можна перерахувати по пальцях.

Тому традиції можуть встановлювати самі подружжя, які відзначають свій ювілей. Вони також вибирають, як їх платинове весілля буде відбуватися.

100 років весілля

Як відзначити червоне весілля

Така дата ніколи не залишиться без уваги, вона потребує фанфар, барабанного дробу і загального грюкання в долоні. За плечима подружжя безліч інших дат, які можливо не залишалися без уваги і на протязі всіх життя святкувалися.

Але ця дата вимагає особливого ставлення. Світ повинен дізнатися, що вічна любов існує, тому на таку подію не гріх покликати пресу. Звичайно ж, подружжя при цьому потрібно захистити від зайвого стресу.

Крім цього в сім’ї влаштовується свято в честь такої дати після того, як весь галас вляжеться. Вся сім’я може брати участь в підготовці, а сім’я ювілярів до цього часу напевно стане великою. Свято має стати найбільш пам’ятним, але не занадто стомлюючим для такої унікальної пари.

Добре б, подбати про запрошеннях, де потрібно буде прописати офіційні імена подружжя, їх дату народження і дату вступу в шлюб. Згодом, такі квитки будуть офіційними документами про грандіозну подію, на якому вам вдалося побувати. І скоєно неважливо те, де воно відбуватиметься, а найчастіше такі події відбуваються в будинку подружжя.

Приміщення, де буде відбуватися торжество, прикрашається по-особливому. Можна використовувати безліч червоних повітряних куль, щоб підкреслити символіку свята. А на стіні нехай красується цифра 100, яку також можна буде зробити з підручних матеріалів.

Фотограф на такому захід повинен бути присутнім обов’язково. Всім гостям захочеться мати фотографію цього пам’ятного подія, і не де-небудь в папках комп’ютера, а в паперовому зображенні.

На столі в честь такого свята як день одруження ставляться кращі сервізи і столові прилади. Червоні серветочки підкреслять символіку, скатертина при цьому теж повинна бути святковою.

Хоча подружжю вже важко брати участь у загальному веселощі, їм буде приємно, якщо на урочистостях будуть звучати мелодії, популярні в часи їхньої молодості. Можливо, багато хто вже забуті мелодії і ніде більше не виконуються, тому завданням організаторів є витягти їх з цієї події. Великий святковий торт зробить цей захід більш запам’ятовується, особливо якщо на нього помістити 100 свічок.

червоне весілля

Такий грандіозний захід заслуговує, щоб влаштувати феєрверк на честь подружжя. І цей вечір обов’язково потрібно присвятити спогадами, яких напевно накопичилася за багато років безліч. Але і звичайно винуватці торжества можуть поділитися секретами сімейного щастя, всім гостям це буде не тільки цікаво, а й пізнавально.

Що дарувати на червоне весілля

Платинове або червоне весілля, звичайно ж, припускає, що там будуть подарунки на весілля, зроблені з цього міцного металу або з чогось червоного. Піднесіть ювілярам будь-які прикраси – сережки, персні, браслети, вони збережуть їх не тільки один одного, але і для подальших поколінь.

Такі речі буде передаватися з покоління разом з розповідями, що двом людям саме з їхнього роду вдалося зустріти 100 річну річницю весілля.

Одяг з овечої вовни допоможе завжди залишатися в теплі, навіть у саму неприємну погоду. Овчина крім її зігріваючих властивостей, має ще оздоровлюючу дію на організм. А враховуючи, що, зазвичай горянам вдається дожити до цього часу, такі подарунки на 100 років весілля припадуть як раз до речі.

Зобразіть сімейне дерево, на чолі якого знаходиться зображення подружжя і помістіть його в рамку.

На це свято можна подарувати будь-який подарунок, адже він не настільки важливий, а більш важливим є ваша увага. Загорніть ваш подарунок до червоної упаковку, якщо хочете дотримати символіку.

Букет червоних троянд може бути як доповненням до подарунку, так і повноцінним подарунком. Якщо ви сумніваєтеся, чи що подарувати на весілля, то вибирайте щось із посуду, предметів інтер’єру, одягу. Навіть літнім людям буде приємно отримувати гарні подарунки на платинове весілля. Коробка цукерка – завжди прекрасний подарунок для ласунів, і при цьому не важливо, в якому віці вони знаходяться.

Подарунки – спогади для цієї пари підходять найбільше, подружжям, які прожили ціле століття разом, буде приємно згадати минуле.

Привітання на 100 річницю весілля

Для такої події, як сота річниця весілля готується особливе привітання, в якому просто не може бути банальних слів. Ці люди дійсно гідні захоплення, можна сказати, що їх союз благословенний самим Богом.

Добре знаючи подружню пару можна скласти привітання, щоб вони зрозуміли, що їх життя прожите не дарма і їх нащадки будуть жити гідно. Але якщо ніякі слова не йдуть на розум, то скористайтеся підказками.

СМС – привітання

Сьогодні світ здивується ще один раз —
Разом 100 років — не кожен здатний!
Ви — ідеал сімейного щастя,
Нехай ваше життя залишається прекрасним,
Нехай люди навколо приносять лише радість,
Нехай здоровою і мирної залишиться старість.

***

Вітаю від усієї душі з цим прекрасним і чудовим святом, з великим досягненням і бравою заслугою, з червоним весіллям, з платинової річницею. Ви разом 100 років і це — велике щастя і вірна любов. Бажаю вам не сумувати і радіти кожному новому дню, любити один одного і жити доброю надією. Міцного здоров’я вам і світлого блага.

***

Цілий вік разом — чи це не привід сказати, що ваша любов пережила епоху? Зі святом, з Платиновим Весіллям, з сотою річницею вашого спільного життя! Побажаємо ж кожному пізнати таку величезну любов, яка є між вами. Нехай ваше здоров’я дозволить нам відсвяткувати і інші важливі річниці.

***

Цілий вік разом — чи це не привід сказати, що ваша любов пережила епоху? Зі святом, з Платиновим Весіллям, з сотою річницею вашого спільного життя! Побажаємо ж кожному пізнати таку величезну любов, яка є між вами. Нехай ваше здоров’я дозволить нам відсвяткувати і інші важливі річниці.

***

Століття — це ціле життя!
Коли наші шляхи сплелися,
Ми багато пройшли удвох,
Тепер душа в душу з тобою живемо.

Нехай будуть щасливі наші діти,
І знають, кохання важливіше немає на планеті,
Воно допомагає домогтися щастя,
Бути сильними і прагнути до кращого!

***

Наші любі,
Ви вийшли на рекорд —
Сьогодні у вашій родині
Платини акорд!

Цілий вік у родині ви,
Дружина і чоловік.
Більше вам здоров’я,
Щастя без розлук!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code