12 незручних моментів на весіллі, які потрапили в об’єктив

Фотографії, які змушують затримати дихання і одночасно викликають бажання хоча б посміхнутися, якщо не розреготатися вголос.

Будь організатор весіль по секрету повідомить вам, що жодне свято не йде строго за планом. Невідомо, з якої причини так трапляється, але все, що може піти не так — саме не туди і прямує. У деяких випадках це стає справжньою драмою, але найчастіше рятує відчуття гумору та кмітливість учасників весілля. У цьому випадку на згадку залишаються знімки з щиро усміхненими людьми — а це дорогого, погодьтеся, варто.

Коли наречений і наречена, а слідом за ними і гості готові прийняти несподіваний і раптовий немов подарунок, вони отримують головне — позитивні емоції. І це підхід, який варто взяти на озброєння: в реальному житті нам всім не вистачає трішки віри в те, що все буде добре.

Вчимося у героїв нашої фотодобірки.

1. Знайшла час обручку кидати, та ще куди.

Маша, ну я ж тебе по-людськи просила, давай цього разу обійдемося без цих твоїх фокусів. Шампанського ти точно більше не отримаєш.

2. Раз бігати ніхто не відпускає, хоч закусити всмак.

Вам теж здається це несправедливим? Начебто коням букети набагато потрібніше і корисніше — але вони ніколи не дістаються.

3. Щось бентежить у цьому весільному знімку, щось бентежить.

А, точно ж. Фотограф, звичайно, молодець, що постарався обличчя нареченої зафіксувати. Але решта там теж, напевно, не просто так прийшли постояти. Чи ні?

4. Ох, ми аж зажмурились!

Будова литок у персонажа на першому плані відмінна, що видає чудову статуру. Судячи з виразу обличчя нареченої на задньому, зараз він покаже…

5. Ось яка вона, жіноча сила

Подивіться на цю бойову дівчину, її вираз обличчя, кулачок і кеди. Сперечаємося, в цей самий момент цей юнак на підлозі закохався в неї без пам’яті (і, швидше за все, поки що — без надії на взаємність)?

6. Ну раз вже пов’язані любов’ю, те і отримаєте.

Зверніть увагу на те, як щасливий чоловік — йому явно подобається те, що відбувається. Цікаво, чи довго у них це триватиме?

7. Ну чого так кричати? Цей тебе цілував тільки посміхалася адже.

У тварин завжди свої власні уявлення про кохання і про прекрасне, так що варто подумати, чи кликати їх на урочистість.

8. Та дама в капелюсі щось знає про цей торт.

Ні, ми серйозно — не ріжте його, від гріха подалі.

9. Тобто, почекайте, вже опівдні? Реєстрація в 11!

Про час реєстрації шлюбу забуває кожен п’ятий — від хвилювання і сум’яття. Частіше всього вдається домовитися на той же день.

10. А ви змогли б?

Напевно фотограф потім відправив цей знімок на якийсь крутий конкурс і виграв там головний приз.

11. Ніхто не зрозумів, що тут відбувається, але всім явно весело.

А ось коли всі приземляться згідно законам фізики, їм напевно буде далеко не так смішно, але поки вони про це не знають. А що зі штанами у персонажа на задньому плані?

12. Тут теж нічого не зрозуміти, але дівчата в захваті!

Зате ніхто нікуди не падає, не поспішає і взагалі все дуже мирно і мило.

Який з кадрів вас відверто розвеселив?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *