15 фактів про навколишній світ, які допоможуть уславитися інтелектуалом

Немає нічого більш нудного, ніж перестати дивуватися. На щастя, у цього світу ще багато приводів вразити і захопити нас.

Ми живемо, коли в наш звичний розпорядок дня входить щось нове, приносить яскраві фарби і свіжі враження. Вміння побачити у краплі води цілий світ — справжнє мистецтво. Тому давайте не втомлюватися дивуватися і радіти всьому новому!

Ми зробили для вас добірку дивовижних речей, створених як руками людини, так і природою. Зверніть увагу на шосте фото. Ну не фантастика? Дивуйтеся на здоров’я і живіть на повну котушку!

1. Лігр — жарт природи або справа рук людини?

Лев самець і тигриця самка створюють союз, результатом якого стають лігри — найбільші представники сімейства котячих. Лігри не дають потомства. У дикій природі такі міжвидові шлюби неможливі.

2. Навіщо пітону ямки на морді?

Ні, це не наслідки невдалої пластики. Насправді ці поглиблення потрібні пітону, щоб вистежувати здобич.

3. Інфузорія туфелька виглядає як кращий твір модного дизайнера

Ця одноклітинна дійсно схоже на жіночий човник. Живуть інфузорії у воді, все життя рухаються не перестаючи, тупим кінцем вперед. Така туфелька навпаки.

4. Поссум з Австралії — одна з тих дивних тварин, в чиє існування складно повірити

Милашка поссумів — сумчастий звірок. Сьогодні багато заводять їх вдома. Втім, це не найкраща ідея. Диким тваринам — рідне середовище перебування!

5. Це не рука нежиті, а всього лише гриб

Гриб Антурус Арчера ще називають Пальцями Диявола. Напевно, не варто пояснювати, чому? Не їстівний.

6. Хочете спробувати справжній банан? А чи варто?

Саме так виглядає нормальний дикоростучий плід. Банан по сусідству виведений селекціонерами. Він набагато більше, солодше, корисніше.

7. Думаєте, це дракончик з Гаррі Поттера? Ось і ні!

Перед вами — реально існуюча тварина. Крокодиловий сцинк мешкає на Соломонових островах в Новій Гвінеї і виглядає точнісінько як справжній дракон.

8. Квадратні зіниці? Так, зустрічається і таке!

Ви знали, що у всіх кіз — прямокутні зіниці? Так і є. Цікаво, яким вони бачать цей світ? Ми не знаємо. Але точно відомо, що вночі такими зіницями кози бачать, як вдень.

9. Як повністю називається тварина, яке ми звемо горилою?

Горила Горила Горила. Так-так, саме так по-науковому це звучить назва цієї тварини. Практично прізвище, ім’я, по батькові.

10. Чи може лебідь нашкодити людині?

Не рекомендуємо близько підходити до лебедів. Незважаючи на свою красу і елегантність, це дуже сильні і агресивні птахи. Якщо лебеді будуть захищати пташенят, вони можуть вам переламати кістки своїми міцними крилами.

11. Отруту в шафці для спецій

Мускатний горіх, який ми так любимо додавати м’ясо або випічку — сама справжня отрута-галюциноген. Якщо прийняти більше 2 грамів важке отруєння вам забезпечено. Не переборщіть зі спеціями!

12. Рослина, що створює вітер

Десмодіум — рослина з тропічної Азії, яка може ворушити листям навіть у безвітряну погоду. Його листочки тягнуться за сонцем і реагують на гучні звуки. Рух можна побачити неозброєним оком.

13. Окріп від жука-бомбардира

Якщо жук почуває небезпеку, він стріляє у ворога гримучою сумішшю хімічних речовин. Для інших комах і птахів цей постріл може бути смертельний. Людина ж отримає опік, схожий на термічний.

14. Кожному — по блюдця з алмазами!

Якщо зібрати всі здобуті алмази в світі, то кожному жителеві землі вистачить повного блюдця!

15. Все своє ношу з собою

Кожна видра народжується з кишенькою на шубці, в якому носить улюблений камінчик, щоб ламати черепашки і діставати смачних молюсків.

Який факт ви знали, а що стало справжнім відкриттям? Які ще речі дивували вас днями? Діліться у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *