2020 рік якої тварини по гороскопу і як його зустрічати?

Хоча до 2020 року ще досить далеко, вас напевно цікавить, яка тварина за китайським гороскопом буде правити планетою. Адже, здається, що цифра оповита містикою і таємницею, несе в собі особливий посил і значення. Тому вже зараз можна подумати, в чому зустрічати свято, що приготувати до столу, вивчити поради астрологів і дізнатися, чого очікувати від магічного числа.

2020 Рік якої тварини

Малий цикл китайського календаря охоплює 12 років, кожному з яких відповідає певна тварина і стихія. Згідно з давньою легендою, Будда закликав на раду всіх земних звірів, але відгукнулися тільки 12. В нагороду великий мудрець і духовний вчитель подарував їм безсмертя і призначив почергове правління.

Якщо вас цікавить, яка тварина буде оберігати 2020 рік за східним гороскопом — це Щур. Віна перший з’явився на раду (хоч і не дуже чесним шляхом, піднявшись на спину Бика), тому йому випала честь відкривати 12-річний цикл.

Тепер пора визначитися з керуючою стихією. Китайська натурфілософія представляє життя, як нескінченний ланцюг змін і постійна взаємодія активної чоловічої сили Ян (небо) і пасивної жіночої Інь (земля). Удвох вони породили 5 стихій, які впливають на характер людини, руйнують його або підносять на п’єдестал, дарують удачу або стають джерелом всіх бід.

Стихії утворюють 5 небесних гілок і чергуються попарно (з’єднання Ян і Інь), дотримуючись сувору закономірність. Визначити, яка з них буде панувати над планетою, можна за останньою цифрою року:

 • 0 і 1 – Метал (якщо вас цікавить, який колір йому відповідає, то це білий). Головні якості – рішучість, цілеспрямованість, активність, стійкість, завзятість, боротьба за справедливість;
 • 2 і 3 – Вода (чорний). Відрізняється холодним спокоєм, чудово розвиненою інтуїцією, силою, стриманістю;
 • 4 і 5 – Дерево (синій або зелений відтінок). Найсильніший, непохитний елемент. Дарує творчі здібності та уяву, наділяє лідерськими задатками, тонкої елегантністю;
 • 6 і 7 – Вогонь (червоний). Основні риси – активність, дар переконання, оптимізм, рішучість, ентузіазм;
 • 8 і 9 – Земля (жовтий). Наділяє комунікабельністю, честолюбством, талантом управління, схильністю до планування, щедрістю, великодушністю.

Таким чином, 2020 рік пройде під егідою білого металевого Щура, якому притаманний ідеалізм, твердий, непоступливий характер. Вам належить чимало попрацювати, щоб домогтися його прихильності.

Яким буде рік металевого щура

Щур за своєю натурою реаліст і тверезо дивиться на речі. Він працьовитий, кмітливий, швидко адаптується до нових обставин, хоча вважає за краще не залишати зони комфорту.

Іноді йому притаманна деяка агресія, але тварина вельми чарівно і доброзичливо, тому збирає навколо себе натовпи шанувальників.

У пацюка відмінна пам’ять, здатна фіксувати найменші деталі і витягувати їх з глибин підсвідомості в потрібний момент. Вона сповнена енергії, може одночасно поєднувати кілька справ і вимагає не меншої старанності від інших. Їй неможливо перечити або намагатися переконати. Щур дуже тонко відстоює власну точку зору.

2020 рік якої тварини

Звірятко вміє плести інтриги, хитрий, іноді підступний. Неважливо, він хоче домогтися любові або досягти успіху в діловій сфері, досягає мети не найкоротшим, а перевіреним і надійним шляхом.

Це лише коротка характеристика тотема за східним календарем, яка дозволяє спрогнозувати загальні тенденції 2020 року:

 1. Початок буде непростим, тому вам доведеться постаратися, щоб задобрити металевого пацюка. Він благоволить активним, цілеспрямованим людям, які не сидять склавши руки, не бояться нестандартних рішень, без сумнівів і побоюваннь рухаються вперед, але завжди прислухаються до здорового глузду.
 2. Слід приготуватися до змін: робота, місце проживання, соціальний і сімейний статус, світогляд. Зміни будуть несподіваними, непередбачуваними, існує ймовірність небажаних і навіть небезпечних подій.
 3. пацюк підтримає тих,хто  цінує сімейні узи, дружбу. Він допоможе зміцнити відносини, реалізуватися в професії, відкрити власну справу. Найсміливіші починання приречені на успіх, але тільки в разі ретельно складеного плану та обліку всіх ризиків. Вдалі грошові вкладення.
 4. Незважаючи на те, що 2020 рік є високосним, він сприятливий для укладання шлюбних союзів і поповнення в сімействі.
 5. Білий колір тотема вимагає від вас добрих і безкорисливих вчинків. Щур допоможе лише тим з нас, хто поважає і цінує чуже життя, дбайливо ставиться до навколишнього середовища.
 6. Невдачі чекають тих, хто намагається досягти бажаного обманним шляхом. Особливо у випадках, коли безчесними методами йде посягання на благополуччя і щастя іншої людини.
 7. Астрологи попереджають, що рік буде дуже напруженим і складним. Можливо, доведеться чимось пожертвувати, щоб набути впевненості в завтрашньому дні і право на щастя. Тому заздалегідь продумайте шляхи скидання негативної енергії: спорт, творчість, рукоділля, медитація, йога, психологічні тренінги. Це допоможе пройти бурхливий період життя з меншими втратами і не зіпсувати відносини з близькими людьми.

20210 рік якої тварини за гороскопом

Діти, народжені в рік 2020 Щура

Керуючий тотем визначає не тільки основні тенденції розвитку подій протягом 12 місяців. Кожна тварина “передає” власні риси характеру дітям, народженим в цей період.

Якщо плануєте стати батьками, вам може стати в нагоді інформація про якості, якими буде володіти майбутній малюк:

 1. Природжений лідер, що відрізняється гострим розумом, кмітливістю, сильною волею. Блискавично приймає рішення, енергійний, активний.
 2. Упертий, практично ніколи не змінює власної думки. Потайний, дуже часто не довіряє оточуючим людям, вміє плести інтриги. Іноді буває складно передбачити його наступний крок. Запальний, імпульсивний, часто втрачає самовладання, захоплюється азартними іграми.
 3. Красномовний, добре розвинені дипломатичні здібності і дар переконання.
 4. Обережний, трохи хитрий, любить ретельне планування. Успішний у сфері, пов’язаній з фінансами. Самозакоханий і зарозумілий, але іноді дуже сором’язливий (хоча ретельно приховує цю якість).
 5. Люблячий, добрий, чуйний, якщо в дитинстві йому вистачає батьківської турботи і уваги. Ніколи не залишить постарілу матір і батька напризволяще.
 6. Не терпить самотності, душа компанії. Вміє і любить обставляти власне житло, створює в ньому особливий затишок і комфорт. Часто запрошує в гості друзів і родичів.
 7. Відрізняється хорошим апетитом, любить багато і смачно поїсти, живить слабкість до кулінарних вишукувань і делікатесів.
 8. Не боїться складнощів, ніколи не відступає від наміченої мети.
 9. Прямолінійний, завжди висловлює власну думку. Любить перебувати в центрі уваги.
 10. Заради другої половинки готовий здійснювати безрозсудні вчинки, але у відповідь чекає таких же сильних почуттів і емоцій.
 11. Стежить за модними новинками, вважає за краще доглядати за собою, акуратний.

в чому зустрічати 2020 рік

Для дитини, народженої в рік Щура, вкрай важлива любов і підтримка батьків. Він постійно шукає їх схвалення і уваги. Якщо оточити його турботою, такий малюк почне говорити, читати і писати раніше своїх однолітків і виросте щасливою, гармонійною особистістю, здатною нівелювати негативні риси характеру.

Що приносить удачу народженим в рік щура

У кожної людини, яка з’явилася на світ в період заступництва пацюка, є свої талісмани:

 • щасливі цифри – 2, 3, а також їх комбінації;
 • удачу дарує кожен 4 і 13 день місячного циклу;
 • відтінки, які притягують успіх і щастя – синій, золотистий, зелений;
 • квіти-покровителі – лілія, африканська фіалка;
 • мінералом, який представляє тотем, є гранат. Він допомагає знайти споріднену душу. Крім цього, камінь вважається символом любові, пристрасті, відданості, чуттєвості, емоційної стабільності;
 • талісман – підвіска із зображенням або ієрогліфом гризуна.

Кожен другий, п’ятий і дев’ятий місяць східного календаря приносить удачу, допомагають досягти поставлених цілей, вирішити конфліктні ситуації, поліпшити матеріальне становище.

Якщо ви народилися в рік Щура, купіть статуетку миші або дракона і поставте її в північному секторі будинку. Вона гармонізує простір, допоможе налагодити всі аспекти життя.

2020 рік щура

Рекомендації астрологів

Якщо враховувати рух планет, то 2020 рік хоч і буде напруженим, але допоможе багатьом людям просунутися в професійній сфері. Головне, не гнатися за швидкими заробітками, а підходити до справи максимально відповідально.

Очікується більш стабільна ситуація на політичній арені, багато хто стане дотримуватися букви закону, вщухнуть хвилювання в суспільстві.

Знаючи, під егідою якої тварини за східним гороскопом пройде 2020 рік, астрологи склали приблизні рекомендації для кожного знака зодіаку:

 1. Овнам необхідно вірити в свої сили, бути заповзятливими і цілеспрямованими. Ні в якому разі не можна опускати руки. Хоч і очікується досить складний період, але він буде насиченим і цікавим. У вирі повсякденних справ важливо не випустити з уваги сімейні проблеми. Шлюбний союз очікують випробування, і не всім парам вдасться гідно з ними впоратися.
 2. Тельцям пощастить: справи, за які вони будуть братися, увінчаються успіхом. У любовних відносинах також запанує гармонія. Головне, щоб представники знака самі все не зіпсували у вічній гонитві за неіснуючими ідеалами і яскравими відчуттями. Важливо вчасно зупинитися, подивитися на життя під іншим кутом і зрозуміти, що все складається найкращим чином.
 3. Близнюки не повинні боятися крутих поворотів і приймати будь-які зміни. Вони підуть на користь і виведуть життя на якісно новий рівень. Треба тимчасово «відключити» впертість і прислухатися до порад мудрих людей. Деякі представники знаку захочуть перевірити власну звабливість. Щоб уникнути конфліктів з другою половинкою, краще цього не робити. Направте енергію в творче русло.
 4. Ракам потрібно приготуватися до проблем на роботі. Ключ до успіху тільки один-терпіння і завзятість. У сімейному житті настане другий медовий місяць. Головне, не вірити пліткам і не згадувати старі образи.
 5. Левам слід стримати егоїзм і поставити на перше місце улюблених людей, а не власні амбіції. В іншому випадку рік видасться досить складним. Можливо, кар’єрне просування, але для цього необхідно тримати емоції під контролем і не конфліктувати з керівництвом.
 6. Дівам потрібно повірити в себе і в будь-якій ситуації зберігати спокій. Білий щур піднесе багато несподіванок і не всі будуть приємними. Можливо, доленосне знайомство, яке закінчиться весільним маршем.
 7. Терези можуть дихати на повні груди, насолоджуючись кар’єрними і фінансовими досягненнями. Рік буде багатий на сюрпризи, але в круговороті подій важливо не забувати про власне здоров’я. Уникайте екстремальних видів спорту – висока ймовірність травм.
 8. Скорпіонів чекають серйозні випробування, і кожен вчинок повинен бути ретельно зважений. Незважаючи на це всі ідеї легко втіляться в життя, а відносини з коханою людиною наповняться хвилинами щастя, радості, яскравими враженнями.
 9. Стрільці зможуть вирости духовно, відкрити шляхи самовираження, переглянути погляди на життя. Завдяки цьому доля зробить крутий виток, можливий стрімкий кар’єрний ріст, шлюбний союз і поповнення в родині.
 10. Козерогам пощастить у бізнесі, професійній та фінансовій сфері. Але особисте життя «дасть тріщину». У гонитві за власними принципами і поглядами не пропустіть головне – кохану людину.
 11. Водоліям потрібно тримати себе в руках, хоча білий щур підкине їм чимало приводів випробувати нервову систему на міцність. Буде все: важливі зустрічі, переговори, конфлікти з колегами, каторжна праця до пізнього вечора. Але вже до кінця року очікується серйозний прорив, а ще запаморочливі, повні романтики відносини.
 12. Рибам потрібно прислухатися до інтуїції і внутрішнього голосу. Життя надасть чимало шансів, і упускати їх не можна ні в якому разі. Представники водної стихії повинні відкинути сумніви і рухатися вперед.

Під яким би знаком зодіаку ви не народилися, знайте, удача прийде тільки до тих, хто готовий наполегливо працювати.

Як правильно зустрічати Новий рік 2020

Вже знайомі вам правила про передсвяткове прибирання залишаються в силі. Щур хоч і стягує всі цінності в свою нірку, але не терпить відвертого мотлоху і непотрібних речей. Тому звільніть місце в шафах і на полицях, приберіть сміття і вимийте вікна, через які в ваш дім проникне позитивна енергія.

як зустрічати новий рік 2020

Щоб задобрити примхливий і норовливий тотем, відсвяткуйте Новий рік за його «законами»:

 1. Миші люблять свої затишні норки, тому торжество найкраще провести вдома з усією сім’єю. Але символ не терпить нудьги і одноманітності, йому подобаються галасливі компанії. Запросіть в будинок якомога більше друзів і не забудьте сходити на ялинку.
 2. У декорі вітаються металеві деталі, сріблясті і білі елементи. Не обмежуйте свою фантазію мішурою і сніжинками. Розвісьте по дому ліхтарики, гірлянди, розставте квіткові композиції, створені з бісеру і каміння. Можете навіть зробити затишний будиночок для гризуна і поставити його під ялинку. Не забудьте купити кілька фігурок, що зображують господиню року і за допомогою трафаретів намалювати на вікнах тотем, запрошуючи його в гості.
 3. Для декоративного оформлення столу використовуйте тематичні серветки, свічники, сріблясті або білі свічки.

як зустрічати 2020 рік

як зустрічати 2020 рік

Вибираючи подарунок, віддайте перевагу практичним, потрібним речам. Пацюк дуже господарський і сімейний, тому оцінить побутову техніку, а також презенти, здатні порадувати всіх домочадців.

Що готувати і в чому зустрічати 2020 рік

Продовжуючи задобрювати головний тотем і, подумки просячи у неї заступництва, щастя, удачі і достатку, замислюємося над питанням, в чому зустрічати свято і що готувати на стіл:

 1. Наряд повинен бути скромним, не викликаючим. Основні відтінки білий, сірий, срібний. Вітаються переливаються, мерехтливі тканини. Щур не любить пафосу, але легка хутряна накидка або піджак з металевими вставками стане родзинкою образу. Головне — уникати котячих принтів.
 2. Одяг має бути простого крою, не сковувати рухи, не заважати весело проводити час.
 3. Миша любить поїсти. За цим меню має бути максимально різноманітним. Доречні всі види м’яса, морська риба, копченості, ковбаси, паштети, салати, закуски, овочі та фрукти. І звичайно ж, сир. Але не захоплюйтеся екзотичними стравами. Господиня року любить простоту.
 4. Не забудьте застелити святковий стіл білосніжною скатертиною. Використовуйте гарний посуд, металеві або срібні прилади. У центр поставте фігурку тотема.

що приготувати на новий рік 2020

що приготувати на новий рік 2020

Тепер ви знаєте, яка тварина буде керувати 2020 роком за східним гороскопом. Білий металевий Щур диктує свої умови і дуже розчарується, якщо ви підведете його. Гризун не терпить брехні, підлості, зради.

Щоб пацюк обдарував своєю прихильністю, необхідно дотримуватися моральних принципів, чітко слідувати встановленим курсом, не підводити близьких людей і, звичайно ж, на перше місце ставити сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *