6,5 років весілля

6,5 років — цинкове весілля

Згідно спостереженням, наші предки привласнювали кожної річниці весілля ті чи інші назви матеріалів, який найбільш точно описує стан сімейного життя. Крім круглих дат, відзначається і нетрадиційні дати. Такою річницею є-цинкове весілля, яке відзначається через 6.5 років після весільного торжества. Багато хто задається питанням, чому 6 років і 6 місяців є річницею? Швидше за все дата обрана некруглою, щоб зайвий раз підкреслити, що робити це потрібно не тільки по великих святах.

Не всі подружні пари знають про настільки непередбачене свято, забувши або навіть не знаючи, що між чавунною річницею (6 років сімейного життя) і мідним весіллям (7 років у шлюбі) є ще цинкова річниця весілля. Однак, значення свята від цього не зменшується. Адже торжество служить нагадуванням для чоловіка і дружини про те, що відносини вимагають постійної турботи, точно так само, як і цинк, при правильному підході, буде захоплювати блискучою поверхнею.

Як відзначити річницю

Кожна річниця відзначається для подружжя, щоб сколихнути в пам’яті прекрасні спільні моменти, нагадати чоловікові і дружині про їх любові. Цинкове весілля не передбачає пишних свят, торжество відзначають удвох або чоловікові і дружині незайвим було б влаштувати не свято для двох, а просто, приділити один одному максимум уваги. Для цього необхідно подякувати один одному за прожиті спільні роки. Також, ще раз зізнатися в любові, щоб почуття знову загорілися новими фарбами, адже після шести з половиною років спільного життя подружжя вже пройшли через кризи і моменти нерозуміння. А тепер головним завданням сім’ї є облаштування побуту і виховання дітей.

Якщо ж хочеться поділитися радістю з оточуючими, то, звичайно, варто зібрати гостей. Тільки на цинкове весілля краще обмежитися вузьким колом, запросивши тільки найближчих людей. Свято має вийти затишним, теплим, домашнім.

Традиції святкування цинкової річниці

Найголовніша традиція — це спільно проведений час. Це, один з найпростіших ритуалів, який допомагає оновити почуття і знову відчути себе щасливими молодятами. Подружжю необхідно провести наодинці кілька годин, щоб ніхто їх не турбував. Це може бути похід в кіно або ресторан, проста прогулянка на свіжому повітрі або подорож. Крім того, традиції цинкової річниці відрізняються особливим змістом. Знаючи особливості цього свята, ви зможете ще більше зміцнити сімейні відносини і примножити любов.

  1. У день цинкової весілля існує традиція викидати у вікно шматочки цинку. У народі кажуть, що це робиться для збереження в сімейних відносинах любові і пристрасті.
  2. Народна мудрість натякає подружжю на те, що на відносини, як і на посуд з цього металу, треба час від часу наводити глянець.
  3. Щоб освіжити стосунки, подружжя може зайнятися викиданням старих речей. Така традиція одночасно розважить чоловіка з дружиною і дозволить позбутися від накопичився за роки шлюбу мотлоху. Більш красивий ритуал спалювання непотрібних речей який краще проводити на природі, далеко від сухих рослин і лісу.

Всі ці роки спільного подружнього життя подібно цинку-міцному металу, який важко зруйнувати, подружжя дарує один одному любов, ніжність і повагу.

Привітання на 6.5 років весілля

Якщо вас запросили на святкування цинкової річниці, слід вибрати гарне привітання, яке залишить у пари приємне враження. Це можуть бути довгі, високопарні вірші або невеликі замальовки з родзинкою, які розсмішать присутніх.

Це цинкове весілля, всього шість з половиною років!

Це життя двох закоханих ніжний ранковий світанок.

Привітання сьогодні нехай урочисто звучать.

Побажаємо багато-багато вам дітей ну і внучат.

Річницю вашого весілля ми відзначимо на УРА!,

Тому, що для веселощів нині нам прийшла пора.

Тому що стільки ви зустріли удвох ночей,

Ранкових, тонких, заповітних сонячних у вікні променів!

Тому що вітер зоряний вам качає колиску,

І співає любов, як птах, як з очерету сопілка.

Буде дзвінко, буде млосно, будуть відблиски на воді

відводити шляхом небесним до нової ранкової зірки.

Так як в числі запрошених будуть тільки найближчі люди, то цілком можна затіяти вечір спогадів – напевно, в кожній родині і в кращих друзів знайдеться що пригадати. Це можуть бути якісь приємні моменти або смішні випадки. Які можна включити в своє привітання у віршах. Найкраще буде якщо вірші ви придумаєте самі. Але, будемо відверті – не так вже й багато людей здатні самостійно скласти гарні вірші до цієї знаменної річниці весілля. Однак, що заважає вам при бажанні скористатися вже готовими варіантами привітання на цинкове весілля. Крім того, щоб не сидіти все свято за столом, можна в привітання включити цікавий номер із залученням всіх гостей, хоча, це може бути і повна імпровізація.

Що подарувати на цинкову річницю?

Подарунки на річницю цинкової весілля прийнято дарувати невигадливі, немов нагадують про те, що щастя зовсім не у фінансовому благополуччі. У такий день відповідним подарунком буде невигадлива кухонне начиння з цинку, наприклад, сковорідки, оцинковані каструлі. Однак, в цьому варіанті подарунка є одне велике але – такий посуд не придатний для приготування їжі. Чому? Тому що цинк – особливий елемент. Для людини він хороший в міру і виключно в “їстівному” вигляді. А це зерна злакових, яловича печінка, полуниця, листові зелені овочі, горіхи.

Якщо у винуватців торжества є заміське господарство, то можна допомогти їм у придбанні водостоків з оцинковки, накрити дах цим довговічним матеріалом.

Універсальним подарунком можна вважати статуетки, які виготовлені з цинку, так як такий сувенір будуть довго нагадувати молодим про цинкової весіллі. Адже дата не кругла і не передбачає нечувано дорогих подарунків. Головне, щоб вони були подаровані від самого чистого серця. Так, наприклад, наші предки вважали доброю прикметою, коли на річницю весілля подружжю презентують оцинковане відро, наповнене водою. Це обіцяло благополуччя в будинку.

Цинкове весілля — торжество, яке змушує задуматися про минуле і привнести певні зміни в майбутнє. У цей період відносини вимагають нових емоцій і вражень, перегляду цінностей і визначення цілей. За 6.5 років встановилася теплий зв’язок між подружжям, яку потрібно підтримувати і зрошувати любов’ю. Подружжю слід звернути один на одного увагу і усвідомити, як їм пощастило, адже так важливо стільки років мати поруч з собою вірного людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code