7 культових особистостей, чиї захоплення принесли їм багатство і славу

Всі мріють перетворити своє хобі на джерело прибутку. Одним це вдається, іншим — ні. Але є й ті, хто, крім заняття улюбленою справою, зміг стати кумирами мільйонів. Талант і завзятість зробили їх імена загальними, а стан — багатомільйонним. Ми розповімо про 7 таких осіб, які стали культовими у своїй сфері діяльності.

1. Ед Ширан


Серед музикантів дуже багато прикладів, коли талановиті люди досягали успіху і піднімалися з самих низів. Ми ж розглянемо один із найсвіжіших прикладів — Еда Ширана. Зараз про цього хлопця знає кожен: хтось його обожнює, заслуховуючи альбоми до дірок, хтось вважає його музику занадто солодкавої, але в будь-якому випадку він став культовим для свого часу.

Його історія — приклад завзяття і віри в свою справу. Ширан починав з безкоштовних концертів і разогревов інших музикантів. За один тільки 2009 рік він виступив 312 разів. Тільки вдумайся: майже кожен день. Досить швидко його помітили знамениті музиканти, що допомогло прокласти дорогу на велику сцену. До 2019 року його концертний тур Divide визнали найбільш прибутковим в історії музики: до закінчення гастролей його заробіток склав понад 736 мільйонів доларів.

2. PewDiePie


Зараз YouTube і Twith переповнені блогерами, стримерами, летсплейщиками і ранерами, але навіть всі вони разом взяті з працею можуть конкурувати з великим Феліксом Арвидом Ульфом Чельбергом. Це шведський блогер, більш відомий під псевдонімом PewDiePie.

Свою кар’єру він розпочав у 2010 році, тоді ще поєднуючи гри з роботою офіціантом. Фелікс знімав те, як проходить різні ігри, і розміщував відео на YouTube, ставши першим летсплейщиком. До липня 2012-го його канал налічував вже 1 мільйон передплатників, а до вересня цього ж року ця кількість зросла вдвічі. За подальшим розвитком каналу стали стежити ЗМІ та медіа. У 2013 році The New York Times повідомила про досягнення позначки у 6 мільйонів передплатників, а через рік їх було вже 27 мільйонів. На момент написання даної статті загальне число глядачів перевалило за 100 мільйонів, що більше населення Єгипту, В’єтнаму та Німеччини. Аналітики сходяться в думці, що його щомісячний дохід з реклами і колаборацій перевищує 560 тисяч доларів.

3. Арнольд Шварценеггер


Поки що для одних тренажерний зал — один із способів краще виглядати, для інших він шлях до величі і безсмертя.

Історія Арнольда Шварценеггера — яскраве тому підтвердження. Будучи дитиною, він мав не просто звичайне статуру, він був дуже худим. Щоб подолати це, Арнольд почав тренуватися — і до 17 років виглядав так, як багато не зможуть виглядати ніколи. За свою кар’єру культуриста він неодноразово займав перші місця в різних турнірах, серед яких були і «Містер Всесвіт» у 1967-му, і «Містер Олімпія» у 1980-м. Чого вже там, він був такий хороший, що в 1968 році виграв усі турніри Європи. Підкоривши всі можливі п’єдестали, в 1988-му він організував власний конкурс «Арнольд Класік», який триває і донині. У 2015 році Залізний Арні був введений в Зал слави WWE і назавжди увічнив своє ім’я в історії культуризму.

4. Марк Цукерберг


Марк Цукерберг замість вступу на факультет психології вирішив вивчати комп’ютерні технології та програмування. Він виявився настільки хороший, що ще в роки навчання звернув на себе увагу співробітників Microsoft. Крім уміння реалізувати IT-проект, Марк зміг розробити ідею, яка вплинула на всю сучасну життя.

Створення Facebook можна вважати точкою відліку і зародження соціальних мереж в звичному для нас розумінні. Актуальність і перспективність проекту дозволили стати Цукербергу наймолодшим мільярдером в історії, діяльність якого вивчають ще за його життя. Маючи всього 24 % акцій компанії, він зміг заробити 4 мільярди доларів лише за 2010 рік. На початок 2018 року його статки становили вже 70 мільярдів.

5. Усейн Болт


Спорт нарівні з музикою дозволив багатьом людям розкрити і показати свої неабиякі здібності. Прикладів настільки багато, що в них можна потонути. Щоб не збивати тебе з пантелику менш відомими іменами, ми розглянемо досягнення Усейна Болта.

Він народився в невеликому селі Шервуд-Контент на Ямайці. Для розуміння того, в яких умовах ріс майбутній чемпіон, досить одного факту: для гри в крикет йому доводилося використовувати апельсин замість м’яча. Це не завадило дитині отримати хороше виховання і освіту. Хлопчик зростав у спорті, а саме в крикеті. Тоді-то тренери і стали звертати увагу на потенціал хлопчика. Усейн став брати участь в юніорських змаганнях і наполегливо тренуватися, здобуваючи перемоги і ставлячи нові світові рекорди.

Зараз на його рахунку 11 золотих медалей з чемпіонатів світу, 8 золотих медалей з Олімпійських ігор і ряд найвищих державних нагород, таких як ямайський орден Гідності і орден Ямайки. Також він є одним з найбільш високооплачуваних спортсменів світу: річний дохід «Блискавичного» становить близько 23 мільйонів доларів.

6. Ронні О’салліван


Так вже вийшло, що в Росії більярд носить скоріше розважальний характер, так і цікавий не багатьом. Ті, хто все ж любить катати кулі, точно знають ім’я Ронні о’саллівана.

Коли Ронні був дитиною, його батьків посадили у в’язницю, і хлопчикові довелося жити у родичів. Незважаючи на багато позбавлення, він серйозно захопився снукером і пулом. З часом Ронні став досить хороший, щоб взяти участь в турнірах. Природно, спершу він не добирався до призових місць, але наполегливі тренування і терпіння дали свої плоди.

Зараз Ронні о’салліван — один з найбільш титулованих гравців, п’ятиразовий чемпіон світу зі снукеру і семиразовий чемпіон Мастерс. За свої точні і сильні удари він отримав прізвисько «Ракета». З таким краще не грати на гроші в барі. До речі про гроші: загальна сума призових фондів, які виграв Ронні, становить близько 13,5 мільйонів доларів.

7. Гордон Рамзі


Світ високої кухні прихований від більшості людей, з-за чого навіть самі досвідчені майстри стають відомими лише у вузьких колах. Це точно не стосується Гордона Рамзі, який завдяки своїй завзятості, різкого характеру та ресторанної діяльності прославився на весь світ.

Починалося все дуже заурядно: хлопчик, багатодітна сім’я, мрія стати футболістом, травма, рушащая кар’єру. Зіткнувшись з усім цим, Рамзі надходить в кулінарний коледж вчитися керувати готелем і рестораном. Незабаром він розуміє, що не помилився з вибором. За його плечима залишилася робота в десятках ресторанів, а з 1988-го він відкриває перший власний ресторан Gordon Ramsay Royal Hospital Road. До 2001 року він також отримав три мішленівські зірки. На даний момент це один з найбільших ресторанних холдингів, ринкова вартість якого оцінюється в 160 мільйонів доларів. Ресторани Гордона Рамзі розкидані по всьому світу, а він сам знімається в ТБ-передачі, веде блог на YouTube, проводить майстер-класи і пише кулінарні книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *