7 типів людей, яких ненавидять всі

Коли тобі щось не подобається або ти робиш те, що не влаштовує деяких оточуючих тебе людей, це нормально. Хто ми такі, щоб засуджувати чиїсь переваги — зрозуміло, якщо вони в рамках закону. Але є певні категорії людей, яких ненавидять всі або більшість за їх погану поведінку, спосіб життя і інші речі.

Таких людей ненавидять навіть точно такі ж, як вони, так як в їх свідомості щільно закріпилися подвійні стандарти, і якщо це роблять вони, то це норма, а якщо інші — то «жах», «беззаконня», «куди котиться світ».

Ось кілька прикладів людей, яких ненавидять якщо не всі, то хоча б більша частина адекватного населення світу.

1. Спойлерщики

«Сходив на новий фільм… Звичайно, шкода, що головний герой в кінці помирає». Швидше за все, ти хоча б раз чув подібне від друзів або колег. Завжди знайдеться той, хто нещадно спойлерить і не бачить в цьому нічого поганого.

Серед таких людей є два підвиди: одні роблять це несвідомо, просто у них так вирують емоції, що треба вивалити їх на найближчу людину, другі ж спойлерять з метою тролінгу.

Неважливо, який мотив був у спойлерщика, — він псує все задоволення, позбавляє людину здивування від несподіваного повороту, сумних емоцій при відсутності щасливого кінця або, навпаки, сліз радості від сентиментального фіналу. Дізнавшись сюжет, ти вже розумієш, що ось цей герой стане лиходієм, і йому не варто співпереживати.

Спойлер порівняємо з повторним переглядом хорошого фільму. Так, ти отримаєш задоволення від сюжету, але для тебе не будуть несподіваними його раптові повороти, і ти вже не відчуєш того сплеску емоцій.

2. Пліткарі

Пліткарів ненавидять всі, в тому числі і ті, хто перебуває з ними в одній групі за інтересами». Обговорення людини за спиною — це взагалі негідна риса, але коли вкидається свідомо помилкова інформація з метою очорнити когось, вона стає ще більш неприємною.

Нерідко той, хто створює плітки, сам стає жертвою пліткарства і при цьому сильно дивується і обурюється, як це його настільки низько обмовили і, головне, за що?

3. Галасливі сусіди

Масове будівництво переслідує тільки одну мету: якомога менше витратити, щоб отримати більше прибутку. З-за цього якість звуко – і віброізоляції знаходиться на рівні солом’яної хатини, коли чутно, як позіхає сусід в квартирі через стіну. Однак це не заважає адекватним людям дотримуватися тиші в межах можливого.

Але є певна категорія людей, які плювали на негласні громадські установки і навіть на правила дотримання допустимого рівня шуму за законом і відриваються по повній. Хтось це робить не спеціально, інші ж громадяни можуть шуміти, щоб просто насолити сусідам, і при цьому самі будуть страждати від цього.

Сусід з дрилем, який в годину ночі вирішує повісити шафка, сусідка, яка голосно кричить на свою собаку, меломан, включає музику на всю гучність, діти, тупіт яких чути так, ніби він лунає прямо над твоїм вухом, — все це лише частина того шуму, який засмічує і без того напружену після трудового дня голову і явно не діє на користь твоїх нервах.

І що неприємно — боротися з цими людьми марно, так як на них в більшості випадків ніщо не може вплинути.

4. Стрітрейсери

«Форсажи», серії ігор NFS та інші речі вплинули на незміцнілі уми так сильно, що деякі люди вирішили стати стрітрейсерами — гонщиками на громадських дорогах. І справа не тільки в тому, що вони створюють небезпеку для інших водіїв і пішоходів, але і в банальному виробництві шуму в промислових масштабах.

Особливо доставляють дискомфорт дріфтер — любителі заметів. Вони роблять вкрай небезпечні маневри, і при цьому вереск шин створює такий рівень шуму, що здається, ніби десь поруч приземлився літак.

Нерідко стрітрейсери займаються тюнінгом, встановлюючи на свої автомобілі прямотоки, продірявлені вихлопні труби і інші модифікації, при вигляді яких у майстрів West Coast Customs стався інфаркт.

Також стрітрейсери в більшості своїй люблять гучну музику. Якщо під твоїм вікном припаркується група таких «професійних» водіїв, то запасайся терпінням, адже найближчим часом тобі доведеться насолоджуватися звуками форсованих двигунів, турбін і, швидше за все, музики, виходить з 100-ватних колонок.

5. «Яжбатьки»

Якщо раніше основою цього «руху» були тільки «яжматері», то тепер до них додалося і чоловіче населення планети. Повні подвійних стандартів, гіперопіки і злоби, ці люди не знають жалості і проявляють агресію до будь-якого, хто хоч якось зачіпає їх дитини.

Думаємо, ти не раз дивився ролики, де черговий представник цього виду накидається на яких-небудь скейтерів на скейт-майданчику за те, що вони наїхали на його дитину, яка мирно собі грав на рампі.

Спустити з дитини штани і посадити його на газон поряд з будинком на очах здивованих перехожих? Чому б і ні. Морально принижувати старших, порівняно з їхнім чадом, дітей за те, що вони не так зацідили м’яч? Дайте тільки привід.

Те, що вони заважають оточуючим, їх не хвилює. Для них народження дитини — це індульгенція, звільнення від обов’язків і розширення прав аж до повної безкарності.

6. «Ятількизапитувачі»

Це, мабуть, без перебільшення ненависні усіма люди, які всюди лізуть без черги. Думаємо, ти стикався з такими індивідами, які весь час кудись поспішають, ніби вони особисто відповідають за безпеку на атомній станції, і без їх присутності все зламається. Вони вічно намагаються встати перед іншими і, що сумно, майже ніколи не зустрічають опору.

Погодься, коли бачиш, що хтось просить пройти без черги «тільки запитати», майже завжди це закінчується тривалим зависанням цієї людини у каси або в кабінеті. А після даний персонаж буде всім виглядом показувати іншим, що так і повинно бути.

7. «Вчителі» на дорогах

Окрема каста водіїв, відео про покарання яких набирають сотні тисяч лайків, а кількість гнівних коментарів на їх адресу може посперечатися з масштабами ненависті, що генерується по відношенню до відомого німецького політика часів 30-40 років минулого століття.

«Педагоги» найчастіше намагаються провчити інших водіїв за агресивні, на їхню думку, дії щодо їх машині. Йому здалося, що ти його підрізав? Він забуде, куди їхав і, подібно таксистам з «ГТА», яких ти випадково зачепив, почне переслідувати тебе кілька кілометрів. Не пропустив по узбіччю чи не дав грати в шашечки? Він наздожене тебе і розповість, що про тебе думає.

Нерідко вчителі на дорогах не проти пустити в справу кулаки, а також допоміжні інструменти. У Мережі чимало відео, як «педагоги» перетворюються в бейсболістів, гольфістів або монтажників, вибираючи відповідний інструмент, і йдуть карати за провину іншого учасника руху, наплювавши на всі закони і логіку.

Отримуючи ж резонну відсіч, ці агресори миттю перетворюються в невинних жертв і біжать писати заяву на обороняючогось, звинувачуючи його у всіх гріхах.

Боротися з такими людьми марно — витратиш тільки час, нерви і гроші, а можливо, навіть позбудешся здоров’я. Серед водіїв є правило трьох «д»: дай дурневі дорогу. Бачиш такої людини — пропусти. У цьому плані, навіть якщо ти провчиш «вчителя», для тебе це нічим хорошим не закінчиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *