7 типів людей, з якими краще не починати спілкуватися знову

Є кілька типів людей з минулого, від яких краще триматися подалі. Навіть якщо колись давно у вас були близькі або хороші дружні відносини, не варто віддаватися спогадам і з радістю погоджуватися повертати людину у своє життя. Величезний перерву в спілкуванні повинен стати одним з приводів для того, щоб замислитися.

Нав’язливі особи

Є такий тип людей, який страх як любить нав’язуватися. І начебто ти говориш їм про це прямо, без натяків, і чекаєш від них розуміння ситуації, але все марно. Як тільки вони розуміють, що ними хоч трохи цікавляться, вони стають твоїми найкращими супутниками завжди і скрізь.

Якщо в минулому у тебе був такий чоловік, який напружував своєю постійноб присутністю, навіть не думай, що з часом він зміг змінитися. Може, випадкова зустріч і не дасть тобі переконатися в тому, що він залишився таким же, але як тільки ти проявиш до спілкування з ним хоч якийсь інтерес, чекай його дзвінків і повідомлень у всіх соціальних мережах відразу.

Колишні приятелі, які намагалися забрати в тебе дівчину

Приятелі, які колись робили спроби забрати у тебе дівчину, не претендують навіть на звання «товариш», а вже про те, щоб відновлювати з такими людьми спілкування, взагалі не може бути й мови. Навіть якщо з дівчиною у тебе потім все одно нічого не зрослося, подумай, хіба можна довіряти людині, який, незважаючи на добрі стосунки з тобою, зважився на такий вчинок?

Так, у вас може бути багато спільних спогадів, багато інтересів, тебе навіть може тягнути наплювати на все, що сталося і просто почати відновлювати контакти з ним. Але не поспішай, адже якщо людина зрадила тебе один раз — він обов’язково зробить це ще раз, як тільки йому підвернеться слушна нагода.

Ділові партнери, з якими в тебе не вийшло спрацюватися

«Не вийшло спрацюватися» — чи не найбільш розгорнута причина розриву ваших відносин. Може, людина просто не підтримала тебе в будь-якій складній ситуації або не допоміг вирішити важливе питання стосовно вашої загальної справи. Такі люди не можуть називатися твоїми партнерами, і ти вже точно не повинен розраховувати на продовження співпраці з ними. Перш ніж замислюватися про надання другого шансу, просто згадай про те, як з-за однієї людини ти втратив свої вкладені кошти або можливий прибуток і як ти сам справлявся з усіма виниклими труднощами.

Є варіант, при якому дуже складно зважитися розірвати всі зв’язки: твій діловий партнер був твоїм другом. Але так чи інакше, ні партнерства, ні дружби не буває в тому випадку, якщо людина обдурила, не повернув борг, зірвав угоду і т. д. І на майбутнє: найкраще кілька разів подумати, перш ніж відкривати бізнес разом з другом. Історій зі щасливим кінцем насправді дуже мало.

Родичі, які робили твоє життя нестерпним

Життя — штука цікава і непередбачувана, і іноді трапляється, що біль нам приносять самі близькі люди — наші рідні. У них є ще одна перевага в порівнянні з усіма перерахованими вище типами: вони знають тебе з дитинства і можуть вести свою цькування протягом усього твого життя.

Згадай якусь тьотю Зіну, яка, приїжджаючи до вас у гості, постійно обумовлювала тебе в очах інших твоїх рідних, лаяла тебе за погані оцінки і говорила про те, яка бездарність з тебе виросте. Швидше за все, ця дама просто заздрила твоїй сім’ї і добробуту, але це пояснення аж ніяк не могло подіяти на маленьку дитину, брав все на свій рахунок. Так ось, ти виріс, а тітка Зіна раптово захотіла налагодити з тобою контакти. Ти, звичайно, можеш пробачити її, але починати з нею спілкуватися краще не варто. Те ж саме стосується і родичів, які зривали на тобі свою злість або намагалися розпускати плітки про тебе.

Однокласники, які тебе труїли

Якщо раптом ти потрапив на зустріч випускників або зіткнувся з таким однокласником де-небудь в місті, а він, посміхаючись у всі 32, запрошує тебе пропустити по стаканчику в найближчому барі, можемо відразу повідомити тобі, що нічого доброго з цього не вийде.

Людина, яка труїла тебе в школі, безперечно, могла змінитися і вже давно забути про всі моменти, які ти досі періодично промотуєш у своїй пам’яті при згадці про шкільні роки. У цьому й заковика. Як би твій однокласник давно подорослішав і намагався показати себе з гарного боку, ти все одно будеш асоціювати його з образою і злістю. Тому не варто намагатися робити вигляд, що все добре і ти нічого не пам’ятаєш. Краще просто привітайся і пройди повз, якщо досі не пробачив цю людину.

Друзі, яким потрібна від тебе тільки допомога

Може, колись, кілька місяців або років тому, ви добре спілкувалися, поки ти не зрозумів, що все ваше спілкування зводиться до прохань про допомогу. Причому коли ця допомога була необхідна тобі, людина миттєво зникав з радарів або придумував десятки причин, по яких він «ну ніяк не може саме сьогодні».

Якщо доля розвела вас, але ви раптово перетнулися, спробуй спілкуватися максимально сухо або хоча б не погодитися в черговий раз йому допомогти. Навіщо тобі потрібен такий чоловік, який хоче отримати від тебе максимальну вигоду, причому в обмін ні на що.

Знайомі, які постійно в боргах

Вони залізли в кредити, заборгували практично всім своїм товаришам, і єдина їх мета — знайти і знешкодити черговий гаманець, тому що «з боргами розраховуватися поступово треба». Тож знай, що при будь-якому зручному випадку ти будеш грати роль кредитора. Причому без відсотків. І навіть не факт, що тобі хоч щось повернеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *