7 знаменитостей, яких підозрюють в інсценуванні власної смерті

Складно сказати, які з конспірологічних версій отримають коли-небудь підтвердження, але так було б здорово знати, що кумир не помер, а просто поїхав кудись.

Люди мають досить дивною психологією — якщо у нас немає прямих доказів трагедії або втрати когось, ми відмовляємося вірити в це. Мозок починає шукати лазівки в інформаційному потоці, і ці ігри розуму іноді приводять до появи конспірологічних теорій, наприклад, пов’язаних з кумирами мільйонів.

Доказів цих версій, зрозуміло, ніяких. Але так хотілося б вірити, що справжні зірки ніколи не гаснуть. Вони просто змінюють ім’я і світять собі далі десь там, далеко від нас… Ми зібрали найцікавіші версії того, чому деякі знаменитості могли інсценувати свою смерть.

1. Мерилін Монро

Найвідоміша в історії блондинка була знайдена мертвою 5 серпня 1962 року. За офіційною версією це був суїцид. Відомо, що на момент смерті Монро страждала від психічних розладів і постійно брала кілька важких препаратів. Фотографії з місця події викликали безліч питань і у професійних сищиків, і у медиків, і у шанувальників актриси.

Найпопулярніша теорія зводиться до того, що замість Мерилін накачали наркотиками невідому, але схожу на неї дівчину, а саму зірку під впливом сильних заспокійливих люди Кеннеді переправили в Швейцарії в закритий санаторій. За цією версією зірка щасливо вийшла заміж за медика і до цих пір живе і живе.

2. Майкл Джексон

Вважається, що Джексон міг інсценувати свою смерть, щоб позбутися від боргів і нескінченних судових позовів. За 11 років, що пройшли з моменту смерті короля поп-музики, з’являлися декілька теорій його «посмертного існування. Одним із доказів був знімок його дочки Періс — на задньому сидінні видно чоловік, дуже схожий на покійного батька. Знімок Серджіо Кортеса теж викликає безліч питань своєю неймовірною схожістю з поп-ідолом.

3. Принцеса Діана

Одна з найпопулярніших версій, пов’язаних із загибеллю Леді Ді, передбачає, що страшна аварія дійсно була, але учасники зуміли вижити. Замість народної принцеси в закритій труні поховали іншу жінку, а колишній дружині принца Чарльза вдалося перебратися в США і жити там звичайним життям.

4. Елвіс Преслі

За офіційною версією співак помер у результаті передозування медикаментів, але деякі вважають, що він свідомо розіграв власну смерть, щоб піти зі сцени у всіх сенсах. На користь конспірологічній версії говорить відсутність фотографії тіла після смерті Преслі і неправильно написане середнє ім’я Елвіса (Аарон замість Арон). Підігріває інтерес і той факт, що відразу після смерті короля рок-н-ролу з’явився співак Оріон: він був схожий на свого кумира не тільки будовою особи і тіла, але і абсолютно таким же тембром і манерою співати. На сцені, що характерно, він з’являвся в масці, а потім так само швидко і таємниче зник, як і з’явився.

5. Курт Кобейн

Відомо, що Курт спочатку допустив передозування кокаїном, а потім вистрілив собі в голову з рушниці — і це наводить на роздуми, тому що одній людині подібного забагато. Кілька років тому мережs сколихнуло відео перуанського співака Раміро Сааведра, який дуже близько до оригіналу виконував пісню Nirvana «Come As You Are». Якщо подивитися на виконавця, то і зовнішність здається підозріло когось нагадує. Що все це значить, хотілося б знати?

6. Пол Уокер

Актор загинув в автокатастрофі майже сім років тому. Але прихильники відмовляються в це вірити: місце трагедії чомусь не було оточено поліцією, купа людей робили тоді знімки, але немає жодної фотографії Підлоги, наприклад. Вважається, що Уокер просто поїхав жити на якийсь тихий острів, тому що втомився від шоу-бізнесу.

7. Тупак Шакур

13 вересня 1996 року гангста-репер помер у відділенні реанімації від втрати крові, в нього вистрілили кілька разів. Але його вбивство не розкрито до справжнього моменту — і після смерті 2Pac було випущено аж 7 альбомів з новими піснями, які експерти вважають належать саме цьому виконавцю. Це більше, ніж він випустив при житті, так і гонорари його посмертно сильно зросли. Схоже, що якщо вся історія інсценізована, писав сюжет далеко не дурна людина.

В які теорії ви схильні повірити? Можливо, ви можете згадати ще якусь конспірологічну історію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *