8 таких же унікальних речей, як і відбитки пальців

Не тільки відбитки пальців можуть видати тебе. Так що якщо ти любиш робити всякі витівки, є злочинцем/свідком у бігах або просто параноїком, то тобі краще про це дізнатися. Але якщо тобі нема чого приховувати — ти можеш ознайомитися для розширення кругозору і цікавості, щоб потім було що розповідати на побаченнях.

1. Відбитки пальців ніг

Ще б, а що ти очікував побачити на другому місці після рук? Звичайно ж, ноги! Їх теж дві, теж нігті є і, відповідно, відбитки — максимальна схожість з сабжем. Щоправда, важко буде залишати відбитки ніг в XXI столітті, але на них такий же унікальний малюнок. І багато вчених стверджують, що це навіть кращий спосіб збору біометричних даних, так як їх в меншій мірі можна пошкодити, адже руками користуєшся щодня, а ноги найчастіше закриті взуттям.

2. Запах

Запах деяких людей завжди залишається з ними, навіть якщо оточуючим і хотілося б зворотного ефекту. Насправді на запах тіла впливає безліч факторів (парфуми, мило, дезодорант, піт), але твій основний запах унікальний і не змінюється. Однак виділити його серед інших запахів буде непросто, якщо під рукою немає спеціально навченої собаки.

3. Голос

Технології добралися і до нього, так що всі хулігани, які дзвонять у школу і зривають уроки новиною про нібито закладену бомбу, дуже швидко знаходяться. Твій голос не схожий ні на чий інший на цілому світі. Висота, хрипота, гучність і інші елементи, діалект, мова — все це надає голосу його унікальний «малюнок».

4. Хода

Особливо якщо вона дебільна. Але насправді людина зі спеціальною підготовкою зможе розрізнити різні стилі ходьби. Протягом десятиліть розпізнавання ходи є одним з головних способів ідентифікації. Є такий прилад, який називається «акселерометр», — він вбудований майже у всіх терміналах служб безпеки найважливіших будівель. Тим більше зараз століття смартфонів і всіляких програм підрахування кроків — май на увазі, що, швидше за все, ти вже внесений до відповідної бази даних.

5. Язик

Неспроста його просять тримати за зубами — виявляється, за нього теж можуть вирахувати. У цього органу своя власна текстура, як і відбитків пальців, і його малюнок не схожий ні на який інший. Особливо якщо він часто перебуває де попало. Чого б ти не торкнувся своїм язиком — на будь-якому предметі залишиться невелика кількість твого біологічного та генетичного матеріалу, який також відомий як слина. Так що не лижи все підряд.

6. Зуби

Служать чи не головним фактором при впізнанні, особливо якщо з тілом загиблого сталася якась деформація. Наприклад, Гітлера впізнали саме по зубах, так як його тіло згоріло, і довелося шукати особистого стоматолога. Так що не турбуйся: якщо ти згориш — тебе впізнають.

Зліпок твого зубного ряду буде відрізнятися від зубів будь-якого іншого людини на землі — цей метод так само точний, як і впізнання за відбитками (але краще, звичайно, не вмирати). Однак май на увазі, що визначити особу людини по зубах можна, тільки якщо він ніяк їх не міняв — не ставив брекети, якісь коронки, мости, так як тоді зубний ряд зміниться.

7. Райдужна оболонка ока

Ти напевно це і так знав, але раптом забув чи все-таки не був у курсі. Вона настільки унікальна, що навіть у однієї людини райдужки очей відрізняються один від одного. Очі — парний орган, але райдужки розвиваються за своїм розсудом. Унікальна текстура утворюється, коли ти відкриваєш і закриваєш очі, але не в дорослому віці, а в той час, поки ти у мами в животі і ще не брав жодного кредиту. Завдяки цьому формуються ці борозни і спіралі, які ти бачиш в райдужці.

8. Твої смішні коментарі

Ну такі завжди потрібні! Очікувані та гостро інтелектуальні коментарі може писати тільки певна людина, навіть якщо його про це не просили. Коментувати, звичайно, здорово (активність і всі справи), але завжди треба думати, що писати і наскільки це доречно. Але якщо в тебе кльові і добрі коментарі по справі, то тебе, швидше за все, буде легко вирахувати, тому що їх пишуть одиниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *