9 інтимних таємниць, в які не варто присвячувати навіть близьких подруг

Про що не варто розповідати нікому, щоб потім не шкодувати про свою відвертість?

«Я не шафа, і не музей — зберігати секрети від друзів»: ця весела пісня повинна нагадувати про те, що будь-яка інформація, яку знає один, належить одному. Коли про щось відомо двом — це дуже скоро буде у всіх на слуху. На жаль, безглуздо чекати, що друзі будуть зберігати наші секрети немов свої власні. Таке, звичайно, трапляється, але не так часто, як би нам хотілося.

Що ж робити в ситуації, коли просто необхідно виговоритися і «спустити пар»? Поговорити з психологом або психотерапевтом, написати на анонімних умовах в профільний паблік у соцмережі — або сходити на хороше тренування, де можна постукати від душі по боксерській груші, наприклад. З друзями ж багато секретів обговорювати точно не варто.

9 інтимних таємниць, про які варто мовчати навіть з найближчими друзями.

1. Сварки зі своїми рідними

Виносити сміття з хати взагалі дуже не корисно для всіх — родичі рано чи пізно миряться, а той, хто хотів допомогти погасити конфлікт, часто ще й виявляється крайнім. У будь-якому випадку залишається осад у всіх учасників ситуації — так, і дуже важливо дотримуватися правило: ніколи не розповідати про чоловіків, дітей або батьків третім особам нічого, що ви не могли б спокійно повторити їм в обличчя або сказати при них. «Глухі телефончики» — виключно небезпечна штука.

2. Поведінку своєї дитини

Це досить безглуздо — скаржитися на людину, яку ти сам і виростив з пелюшок. Людини, якого ти виховував щохвилини своїм власним прикладом — вчинками, словами і відношенням до світу. Може бути, варто самому звернутися до психолога, замість того щоб скаржитися на свою дитину?

3. Подробиці інтимного життя

Подруга, звичайно, може заздрісно зітхати і захоплено закочувати очі, коли ви їй розповідаєте про те, скільки хто кого саме і як ви себе при цьому відчували. Але немає ніякої гарантії, що за вашою спиною вона не нагородить вас якимсь образливим епітетом, правда? Не хочете пліток про себе і свої пригоди — не варто розповідати про них. Менше знають — вже точно краще сплять.

4. Свої сексуальні фантазії (або мрії вашого партнера)

Подібна поведінка багато хто взагалі вважають неприпустимим — фантазії можна озвучувати тільки своєму партнерові в інтимний момент. Друзям про них вже точно знати необов’язково. Якщо вже дуже припікає — є анонімні пабліки відповідної тематики в соцмережах. А вже розбовтувати інтимні секрети партнера — просто негарно, вульгарно і пошло. Так робити в принципі не можна.

5. Факт вашої зради або зради партнера

Зазвичай друзі гаряче співчувають потерпілій стороні — якщо ви вирішите пробачити зраду і жити з партнером далі, не факт, що ваші друзі із захопленням сприймуть цю новину. Якщо ж ви серйозно налаштовані розлучитися з-за цього дійсно серйозного проступку, варто спершу зробити це, а потім ділитися подробицями. Якщо захочеться.

6. Його мама і ваш конфлікт з нею

Так, ідеальних свекрух не буває — так само як немає і невісток. Якщо вам не вдається налагодити з мамою партнера контакт — куди простіше звести його до мінімуму, формально спілкуючись в день її народження і на Новий рік. Розповідати про вашу війні подругам точно не треба, та й чоловікові влаштовувати скандали не варто. Досить просто коротко пояснити, з яких причин ви не хочете спілкуватися з його мамою.

7. Побутові недоліки партнера і його фізичні особливості

Розповідати про чужі хвороби, побутові або інтимні звички або, гірше того, каліцтво, низько і підло. Тим самим ви виставляєте себе в дуже негарному світлі — адже ви спочатку бачили, з ким пов’язували свою долю? Якщо ж вас майстерно обманювали (таке теж буває) і правда розкрилася тільки з часом — обговорити це варто щиро і відверто з партнером. Або розлучитися.

8. Участь у фінансових аферах або помилки з грошима

Дуже шкода, що у школах досі не ввели обов’язкового курсу фінансової грамотності — тому багато хто з нас навчаються на тернистому шляху проб і помилок. Якщо ви готові чесно розповісти про те, як ви втратили енну суму грошей в науку іншим, це варто зробити. Всі інші випадки краще тримати при собі.

9. Таємниці третіх осіб

Ви ж не хочете, щоб про ваші секрети дізнався весь світ? Тоді, можливо, варто почати з себе і не дозволяти собі переказувати чужі таємниці за спиною людини, що з вами поділилася потаємними? Тільки так можна зупинити потік пліток. Починати потрібно з себе.

Про що ще, по-вашому, не варто розповідати навіть близьким друзям?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *