Анастасія Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк – російська актриса театру і кіно, телеведуча. У 2006 р. вона удостоїлася звання Заслуженої артистки Росії. Найбільшу популярність Заворотнюк приніс комедійний серіал «Моя прекрасна няня», в якому їй дісталася головна роль.

Крім цього вона була співведучою в таких рейтингових телевізійних проектах, як «Танці з зірками», «Лід і полум’я» і «Настя».

Отже, перед вами коротка біографія Анастасії Заворотнюк.

Біографія Заворотнюк

Анастасія Юріївна Заворотнюк народилася 3 квітня 1971 р. в Астрахані. Вона виховувалася в творчій родині. Її мати, Валентина Борисівна, була актрисою в місцевому Тюгу, а після переїзду в Москву влаштувалася працювати вчителем сценічної мови у вузі Останкіно.

Батько Анастасії, Юрій Андрійович, був керівником одного з телеканалів, будучи при цьому почесним членом Академії російського телебачення. Пізніше він звільнився з цієї посади і почав брати участь в різних телепроектах.

Дитинство і юність

В гості до батьків Анастасії Заворотнюк часто приходили відомі люди, в числі яких були різні артисти і режисери.

Завдяки цьому дівчинка з ранніх років могла спілкуватися з творчими людьми. Крім театру, вона відвідувала танцювальну школу «Лотос», де навчалася балетного мистецтва.

Анастасія Заворотнюк з батьками і братом

Коли Анастасія вирішила продовжити навчання при Великому театрі, батько став на шляху її бажанням.

Не знаючи з чим краще пов’язати своє життя, дівчина успішно вступила в педагогічний вуз на історичний факультет, але після року навчання зрозуміла, що історія і педагогіка не для неї.

Анастасія Заворотнюк в дитинстві

Незабаром в біографії Заворотнюк сталося важлива подія. Зібравши свої речі, вона вирушила до Москви, маючи на меті отримати театральну освіту.

Приїхавши до столиці, майбутня актриса здала іспити в Школу-студію МХАТ, яку закінчила в 1993 р. її прийняли в трупу Московського театру керівником, якого був Олег Табаков.

Фільми

Першою картиною в біографії Анастасії Заворотнюк стала «Машенька», знята за мотивами однойменного роману Володимира Набокова. Варто відзначити, що на той момент часу вона була ще студенткою Мхату.

З кожним роком роботи в «Табакерці» її акторська майстерність ставала все краще і яскравіше.

Моя прекрасна няня

У 2004 р. Анастасії запропонували взяти участь у кастингу «якогось комедійного телесеріалу». Тоді вона ще не здогадувалася, що саме цей телепроект докорінно змінить її життя.

Після успішно пройденого відбору, дівчина отримала головну роль у популярному ситкомі «Моя прекрасна няня».

Після прем’єри серіалу на Заворотнюк обрушилася всенародна слава. Її запрошували на різні телепередачі, писали в пресі і жваво цікавилися особистим життям чарівної актриси. Крім цього, за роль няні вона удостоїлася престижних премій «Золотий Остапа» і «ТЕФІ».

У 2005 р. Анастасія стала переможницею в таких номінаціях, як «Відкриття року», «найсексуальніша акторка» і «Телевізійна актриса року». Через 2 роки їй довірили головну роль у бойовику «Код Апокаліпсису», де партнерами актриси були Венсан Перес, Володимир Меньшов, Оскар Кучера і Олексій Серебряков.

Пізніше Анастасія Заворотнюк знялася в комедії «Шекспіру і не снилося» і автобіографічній драмі «Гоголь. Найближчий», в якій показувалися останні роки життя видатного письменника.

Потім дівчина брала участь в таких фільмах, як «Службовий роман. Наш час», «Аманда О» і «Господиня «Білих ночей».

У 2012 р. Заворотнюк дісталася головна роль Галини Помазан у військово-психологічнім серіалі «Полювання на гауляйтера». Станом на 2019 р. за плечима артистки близько 30 ролей у великому кіно.

Одночасно з роботою в кіноіндустрії Анастасія працювала телеведучою різних телепроектів. Вона вела такі популярні передачі, як «Танці з зірками», «Танці на льоду», «Лід і полум’я», «Настя» і «Дві зірки», а також брала участь в якості гостя у багатьох інших програмах.

Особисте життя

У 22-річному віці Анастасія Заворотнюк познайомилася з російським бізнесменом Олафом Шварцкопфом, за якого вона незабаром вийшла заміж. Проте вже через рік пара вирішила розлучитися.

Другим чоловіком Заворотнюк став бізнесмен Дмитро Стрюков, у шлюбі з яким вона прожила близько 10 років. В цьому союзі у них народилися дівчинка Анна і хлопчик Майкл. У цей період жінка жила на дві країни, займаючись акторською діяльністю в Росії і нерухомістю в Америці.

Ріст і вага, параметри Заворотнюк

У 2006 р. між Анастасією та Сергієм Жигуновим почався роман, про який писали у всіх газетах. Спочатку молоді люди не хотіли коментувати своїх відносин, однак пізніше все стало на свої місця.

Зразковий сім’янин Жигунов вирішив піти від дружини до Заворотнюк, що стало темою багатьох телешоу. Однак відносини двох акторів тривали близько двох років, після чого Сергій повернувся назад до дружини.

У 2008 р. Анастасія вступила в шлюб з фігуристом Петром Чернишовим. Після 10 років подружнього життя у пари народилася дівчинка Міла.

Анастасія Заворотнюк і її чоловік Петро Чернишов

Анастасія Заворотнюк сьогодні

Влітку 2019 р. у пресі з’явилися чутки про те, що Анастасія Заворотнюк хвора на рак мозку. Проте її представники спростували цю інформацію.

На початку осені журналісти заявили, що Заворотнюк лікувалася в Польщі, а сьогодні знаходиться в одній з московських лікарень. Згідно з деякими інтернет-джерел у неї набряк мозку, спричинений останньою стадією раку.

Медики діагностували у Анастасії парез правої частини тіла, що представляє собою неврологічний синдром, обумовлений поразкою рухового шляху нервової системи.

З цієї причини лікарі ввели Заворотнюк у штучну кому, щоб уникнути больового шоку. На думку одного з провідних нейрохірургів на 4-й стадії раку пацієнт може прожити не більше 1 року. Варто зауважити, що близькі актриси не підтвердили і не спростували дану інформацію.

Хвороба Заворотнюк

Велика кількість інтернет-видань відзначають, що рак мозку Заворотнюк викликаний процедурою ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), адже актриса народила останню дочку в жовтні 2018 року, у віці 47 років.

Підкреслюється, що дружина Костянтина Хабенського, Анастасія Хабенская і Жанна Фріске померли від аналогічного діагнозу після такої процедури.

Деякі припускають, що спровокувати важку хворобу могла сумнівна процедура омолодження стовбуровими клітинами. Однак ніякої точної інформації з цього приводу немає.

Залишається тільки побажати здоров’я актрисі і молодої мами Анастасії Заворотнюк.

Фото Анастасії Заворотнюк

Нижче можна подивитися фото Анастасії Заворотнюк самих різних років.

Якщо вам сподобалася коротка біографія Анастасії Заворотнюк – поділіться нею в соцмережах. Якщо ж вам подобаються біографії відомих людей взагалі та цікаві історії з їхнього життя зокрема – підписуйтесь на сайт. З нами завжди цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *