Чоловічі страхи

Чоловічі страхи, або чого бояться хлопці?

Я не боягуз, але я боюся…

Чоловічі страхи

Бажаючи побудувати серйозні стосунки зі своїм хлопцем дівчина найчастіше спотикається про численні «підводні камені» – страхи хлопців відносин з дівчиною.

— Одним з таких страхів є боязнь неспроможності. Хлопець боїться, що його запити дівчата будуть настільки великі, що він просто не зможе фінансово задовольнити їх. У будь-який момент дівчина може захотіти нову модну штучку, колечко або черговий смартфон. Страх, що хтось ще буде розпоряджатися його гаманцем, витрачаючи гроші на потрібні речі, зупиняє хлопців у бажанні мати серйозні і довгострокові відносини, тому що з дитинства ми звикаємо витрачати зароблені гроші на свій розсуд.

— Неабиякий страх відчуває хлопець при одній думці, що йому доведеться постійно контактувати з батьками своєї дівчини. Взаємні походи в гості на вихідні або на свята, які хлопець краще б провів у колі друзів, можуть перетворитися в обов’язкову тортури для вашого обранця. Враховуючи що думка батьків має величезний авторитет для дівчини, хлопець боїться втручання в особисті стосунки з їх боку. Багатьом хлопцям здається, що батьки налаштовують його дівчину проти нього (і насправді, таке часто буває).

чого бояться хлопці

— Всі хлопці переживають, що кохана може обмежити їх звичне спілкування з друзями, а також традиційні п’ятничні посиденьки до глибокої ночі в улюбленому закладі. Одна тільки думка, що він не зможе подивитися понад-важливий футбольний матч, так як в цей час у дівчини інші плани, змушує хлопців нервувати. Чим серйозніше відносини, тим менше вільного особистого часу стає і у вашого хлопця, і у вас.

— Більшість хлопців бояться розмови про дітей. Хлопці розуміють, що така розмова обов’язково виникне. На щастя, дуже мало хто з хлопців шкодують про своїх дітей. Ось тільки це величезна відповідальність і до неї треба бути готовим. Знову ж додається страх не забезпечити сім’ю грошима, оскільки дитина потребує додаткових витрат.

Не варто думати, що ці переживання і страхи властиві абсолютно всім хлопцям. Однак саме ці моменти утримують їх від тривалих стосунків з дівчиною. Цілком природно виникає питання: що ж такого особливого в цих зобов’язаннях і вимогах, що вони викликають панічний страх у більшості хлопців? Невже ми вимагаємо від наших обранців занадто багато?

чого бояться хлопці

Навіть якщо у вас з хлопцем склалися довірчі і близькі стосунки, швидше за все він все одно не зізнається вам у тому, що чогось боїться. Адже у нашій свідомості настільки сильно закріпився образ безстрашного, сильного, мужнього і владного хлопця, якому під силу захистити тендітну дівчину від усіх бід і напастей, і якого абсолютно не лякають такі дрібниці, як зобов’язання і відповідальність. Часто дівчата уявляють собі якогось лицаря, готового прийти на допомогу в будь-який момент і позбавити свою кохану від усіх проблем. Однак це лише мрії, а в реальності все зовсім інакше. Наприклад, переважна більшість хлопців не можуть знаходитись поряд з владними і сильними дівчатами, так як вони побоюються їх рішучості. Ось чому навіть на роботі вони з побоюванням ставляться до начальницям з сильним характером. Починаючи з раннього дитинства, вихованням сильної статі займаються мами і бабусі, пізніше – шкільні вчителі, які в своїй більшості жінки. І тепер, будучи дорослими, коли їх начальником виявляється жінка, знайомі дитячі страхи відразу дають про себе знати. Чого ж ще побоюються хлопці у відносинах?

— Можлива причина страхів – невдачі з колишньою дівчиною. Буває, що страх відносин викликана негативним досвідом минулого. Якщо були неприємно вражені почуття, то ці спогади про душевні переживання сильно відбивають бажання заводити нові серйозні стосунки. У цьому випадку потрібно просто дати хлопцеві час, так він зможе дізнатися вас краще зрозуміти ваші погляди і думки. Постарайтеся показати, що ваші відносини не принесуть тих незручностей і образ, які можливо хлопець мав раніше.

— Обмеження особистої свободи – це найболючіше місце і основний страх хлопців. Не виключено, що ваш молодий чоловік просто поки не здатний мати серйозні стосунки і може бути ще не скоро буде готовий до цього. Тут вже все залежить від дівчини, якщо вона дійсно любить, то їй доведеться прийняти хлопця з усіма його поглядами на відносини. Краще в цьому випадку показати хлопцеві, що ніяких особливих обмежень і посягань на її свободу з вашого боку не буде.

чого бояться хлопці

Всі хлопці, за своєю природою, істоти волелюбні. Ні в якому разі не заводьте розмови про майбутніх дітей на початку ваших відносин, цим ви тільки зіпсуєте враження про себе. Хлопці пробачать вам що завгодно – зайву балакучість, емоційність, незібраність, нелюбов до футболу і до його друзів, тільки не різке обмеження їх свободи. Якщо ви мрієте про майбутнє тихому та затишному родинному гніздечку, то робіть це мовчки, так, щоб у житті хлопця не траплялося особливих різких змін.

Ще один вірний спосіб залишитися на самоті і спровокувати хлопця кинути вас – заявити про бажання внести якісь зміни, або навести порядок в його будинку. Знайте, після цього практично немає сенсу чекати його дзвінків і смс. Хлопці страшенно бояться тих, хто постійно набивається до них у дружини. Деякі примудряються розпізнавати таких інтуїтивно, за виразом очей або певним фразам і намагаються не підпускати їх до себе надто близько.
Не варто думати, що всі хлопці категорично проти шлюбу. Вони просто не люблять, коли хтось намагається приймати рішення за них. Рішення запропонувати руку і серце має прийти зсередини, а не від постійного тиску з боку дівчини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *