Як утримати хлопця

Як утримати хлопця?

Як утримати хлопця

Не секрет, що будь-яка дівчина мріє про хорошого хлопця, з яким можна поділитися найпотаємнішим, зав’язати тривалі і цікаві стосунки, адже це, в числі іншого, і сама справжня психологічна потреба, яка потребує задоволення. Звичайно, нікому не чужі мрії про багатьох хлопців, але в цьому випадку з’являється скоріше більше проблем, ніж задоволення, тут і плутанина в думках і почуттях, небезпека захворювань, що передаються статевим шляхом, адже стосунки з хлопцями як правило мають на увазі секс, хоча звичайно не можна виключати чисту і непорочну дружбу, але часто ви таке бачили?

Після початку відносин виникає питання, як утримати при собі вподобаного хлопця, в цьому випадку часто дівчата відчувають серйозні труднощі, починається зароджуватися в душі якийсь неспокій, нервозність, невпевненість, виникає підозра, що ваш

хлопець може цікавитися не тільки вами. З такою ситуацією тим складніше впоратися, чим більше вам подобається хлопець, тут недовго втратити не тільки сон, апетит, недовго і взагалі забути про всі радощі життя. Для допомоги у вирішенні таких проблем вироблені нескладні поради, які допоможуть зберегти вірність і увагу будь-якого хлопця і дозволять вільніше і простіше поглянути на світ. Ось ці поради:

— Перша порада, щоб втримати хлопця, не поспішайте

Насамперед, зверніть увагу власне на вашого хлопця, чи не занадто ви поспішили, чи той це чоловік, з яким вас чекає щасливе і життєрадісне майбутнє, потрібно перебудовувати своє життя заради нього і так турбуватися. Врахуйте, що негативний, негативний досвід близьких відносин не проходить просто так, він залишає свій сумний слід у долі, і вплив буде тим сильніше, чим сильніше і долговременнее були ваші почуття. Так що дійте максимально уважно на першому етапі, робіть свідомий і правильний вибір з урахуванням подібності ваших характерів, темпераментів, інтересів і способу життя. Бажано також, щоб ваш молодий чоловік був досить сильно орієнтований на кар’єру, це є досить стабільною базою для побудови довгострокових відносин.

— Дивуйте!

Не будьте нудною і звичної, вмійте дивувати і приносити несподівані радості, і це неодмінно оцінять! Підносите несподівані скромні подарунки і сюрпризи, не обов’язково робити щось глобальне, іноді достатньо навіть просто несподівано поцілувати вашого обранця. Придумайте несподівану, невластиву вам програму для вільного вечора, включивши фантазію на повну.

Як втримати хлопця

— Поміняйте свій спосіб життя

Ви зав’язали нові серйозні стосунки, вторглися в чий-то звичний світ, значить, вам варто трохи змінити і своє життя, підлаштуватися під життя вашого обранця. Як мінімум, потрібно зрозуміти і прийняти спосіб життя вашого хлопця, потрібно чимось жертвувати, змінюючи своє життя і підлаштовуючись під нього. У той же час намагайтеся міняти звички вашого хлопця дуже обережно, хлопці дуже негативно сприймають всі спроби влізти в їх звичний світ. Така вже суть відносин, два характеру притираються один до одного, змінюючи своє життя і свої звички.

— Дайте свободу, щоб утримати хлопця

Звичайно, ви хочете бути весь час поруч з вашим хлопцем, ви не хочете відпускати його ні на хвилину, це цілком зрозуміло, але він теж жива людина, він потребує різноманітності і відпочинку, а є люди, яким просто необхідно побути деякий час на самоті.

Так що не вторгатися в чужий світ занадто сильно, не лякайте своїм щоденним обов’язковою присутністю поруч, пам’ятайте про те, як ловлять велику, що упирається рибу — трохи відпустять, потім підтягнутий, уникаючи постійного натягу, яке може обірвати волосінь.

— Щоб утримати хлопця, діліться не тільки радістю

Поділитися з хлопцем не тільки радості, але й проблеми, адже вони є у кожного, вони є у вас, вони є у вашого хлопця, і це так природно, розповісти йому про те, що вас турбує і з чим у вас труднощі. Не потрібно вішати і вантажити своїми проблемами співрозмовника, але трохи інтимно розкрити душу ніколи не завадить. І обов’язково уважно вислуховуйте, коли ваш хлопець ділиться з вами чимось сокровенним для нього, повірте, це дуже важливо.

Як утримати хлопця

— Не бурчіть без жорсткої необхідності

Всі ми люди, всі ми любимо трохи побурчати, трохи настояти на своєму і пояснити, як треба чинити в тому чи іншому випадку. Але подумайте про те, кого вибере хлопець — легку та веселу дівчину неподалік, або вас, ворчащую під його вухом. Так, іноді це буває необхідним, іноді хлопці роблять дійсно непрості речі, але пам’ятайте про те, як легко буркотливість входить в звичку, як важко перестати бурчати, одного разу почавши.

— Розвивайтеся! І це збереже ваші стосунки

У вас є ваші улюблені захоплення, цікава робота? Ні в якому разі не кидайте свої справи, зав’язавши серйозні стосунки з кимось. Тим більше якщо ваш хлопець серйозно чимось захоплений. Захоплення і професійний ріст розвивають особистість, допомагають їй рухатися вперед, роблять спілкування з вами більш цікавим. Ви стаєте більш розумною, більш розвиненою, з вами стає цікаво спілкуватися. Також навколо вас з’являється більше людей, а це викликає здорову ревнощі. Вами цікавляться, вас цінують — значить і хлопець буде побоюватися вас втратити, адже він починає вважати вас більш цінною.

— Обов’язкова упевненість в собі

Це дуже важливо, може, це найважливіше. Не потрібно судорожно стискатися і кидати виконувати всі ці поради, це не найкраще рішення. Швидше, прочитавши цю статтю, вам треба подумати про те, що ви робите не так і виправити найбільш очевидні свої помилки. Будьте розумні, цікаві і неодмінно впевнені в собі, приймайте чуже життя, розумійте, що всі люди різні (але цим і цікаві), не нав’язуйте, не бурчіть, не приковуйте до себе хлопців, і все у вас буде просто чудово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *