як розійтися з хлопцем

Як розійтисяз хлопцем, як закінчити відносини?

Як же закінчити відносини, що стали непотрібними?

Як розлучитися з хлопцем

Отже, ти його не любиш, до тебе прийшла нова любов або партнер просто перестав влаштовувати, але закінчити відносини складно — він як і раніше закоханий, страждає, ходить за тобою скрізь, переслідує, ломиться в двері, загрожує самогубством — і ось постає нагальне питання, як розлучитися з хлопцем, як же закінчити відносини в такій ситуації?

По-перше, якщо ви не можете зі стовідсотковою точністю передбачити реакцію вашого хлопця, ніколи не треба йти «граючись», щоб більше цінував або щоб додати щось нове у ваші відносини. Ви можете запросто втратити людину, яка вам доріг, зовсім того не бажаючи.

як розстатися з хлопцем

І відразу хотілося б застерегти від іншої, найпоширенішою жіночою помилки: дуже часто дівчата вважають, що залишитися друзями можна завжди, навіть після самого хворобливого розставання. Хлопці в даній ситуації мислять зазвичай так: на кой-чорт мені твоя дружба? Це грубо по формі, але правильним по суті: чоловік по природі своєї власник, так що не чекайте від нього подяк при розставанні, особливо якщо у нього до вас залишилися почуття. Втім, можливий варіант, коли він прийме запропоновану дружбу, в глибині душі сподіваючись, що, доклавши зусиль, зможе повернути вас. Але чи потрібно вам це, подумайте, адже при вас завжди буде бовтатися хто то, сподіваючись на повернення відносин.

Отже, як правильно порвати з хлопцем? Як закінчити непотрібні вже відносини?

По-перше, цілу масу проблем можна вирішити шляхом простого обговорення. Не дарма багато психологи в таких ситуаціях в одне слово повторюють: «Просто чесно поговоріть з ним відверто. Можливо, він охоче піде на компроміс». В принципі, часто це дійсно так.

Наступний варіант, більш тривалий і жорстокий. Ви дотримуєтеся наступних правил:

як кинути хлопця

  • Ніякої близькості

Для початку виключіть з вашого спільного життя фізичну близькість. Приводів до того можна знайти багато — це і головний біль, і менструації, і лікування молочниці, і стриманість по своєму настрою і т. д. і т. п.

  • Побільше критикуйте

Не особливо стримуйтеся у вираженні своїх думок, навіть не намагайтеся підбирати ввічливі слова. Говорите «Що ж ти раніше не сказав?» замість «Дякую, що нагадав, а я зовсім забула!», «Ач, який розумний!» замість «Думаєш вийде так, як ти говориш?», «Хіба з тобою можна по-доброму поговорити?» замість «Гаразд, а у тебе є ідеї з цього приводу?», «Ти розумієш, чи ні?» замість «Здається, ти ризикуєш…», «Сходи в магазин, нічого в телик витріщатися!» замість «Ти не сходиш в магазин? А я поки вечерю приготую… що-небудь смачненьке…», «Безглуздий фільм!» замість «Знаєш, мені не подобаються бойовики. Я боюся крові!» і т. д.

  • Різні інтереси

Ніщо так не роз’єднує людей і не допомагає розставання, як відсутність загальних інтересів. Тому важливо звести до мінімуму всі справи, які ви можете робити разом. Плануйте свої вихідні так, щоб займатися своїми справами, які будуть абсолютно не цікаві вашій «страждальця». Так, навіть звичайну спільну прогулянку можна затьмарити фразою: «Я зовсім забула, мені треба в перукарню, педикюр та ще давай в цей магазин косметики ненадовго зайдемо…». Нехай йому стане з вами нудно — це діє безвідмовно.

як кинути хлопця

А може, все не так погано?

Якщо ваш хлопець продовжує мужньо терпіти всі випробування, які ви посилаєте йому, то, можливо, і не потрібно шукати іншу долю? Подумайте добре, де ви знайдете такого терплячого людини? І варто вирішувати питання, як розлучитися з хлопцем? Може бути, такі відносини треба навпаки, продовжувати розвивати?

Якщо ж ви твердо вирішили закінчити відносини і способи вже перепробувані, а він так і не прислухався до ваших прохань, і ви твердо вирішили розлучитися з ним, наша порада така: йдучи — йди. У таких випадках варто відразу порвати з ним всі контакти, змінити номер телефону і переїхати на кілька днів до подруги.

Багатьом з нас психологічно простіше зрозуміти, коли йдуть до кого, ніж коли просто йдуть. Це можна пояснити тим, що коли прийшла нова любов, тут вже нічого не поробиш, а коли йдуть просто, це означає, що той, кого залишають, чомусь погана.

Тому, коли ви закінчуєте стосунки з хлопцем, краще буде сказати йому, що ви зустріли людину, яка найбільше підходить вам. Таким чином, ви завдасте менш болючий удар по його самооцінці і більшою мірою забезпечите себе від його наполегливих спроб «все повернути».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *