У чому відмінність між чоловіком і жінкою

У чому відмінність між чоловіком і жінкою?

Зрештою відмінність між чоловіком і жінкою невелика. Хай живе ця маленька різниця!

Є вислів про те, що чоловіки і жінки з різних планет. Це висловлювання дуже популярно, тому що підтвердження цьому ми знаходимо практично щодня. У чому ж основна відмінність між чоловіком і жінкою?

— Різні види мислення

Несхожість чоловіків і жінок пояснюються різними видами мислення: у чоловічому мисленні головне – це логіка, а в жіночому — емоції. Так що в складних ситуаціях чоловік швидше за все зможе дати об’єктивну оцінку тому, що відбувається, а от жінкам у таких ситуаціях завжди заважають почуття і емоції.

Жарти з приводу того, що чоловіки не розуміють натяків, мають цілком реальну основу, адже у чоловіків дуже конкретне мислення і їм важко зрозуміти, що має на увазі жінка, у якої переважає образне і чуттєве сприйняття. Тому чоловікам краще давати конкретні варіанти, по справі і з чіткою логікою, а емоції звести до мінімуму, тоді пропозиція чоловіком буде набагато краще зрозуміле.

Для чоловіків характерно цілісне сприйняття явища, без фокусування на деталях. Це має свої переваги і недоліки. Перевагою є те, що це дозволяє виділяти суть, давати загальну оцінку. А недолік такого сприйняття – неуважність до деталей, які можуть мати важливе значення. Зате в стресових ситуаціях, коли жінка може розгубитися, чоловік проявляє велику спостережливість і кмітливість — адже він від природи призначений для вирішення проблем.

— Різні цілі

Чоловіки і жінки в основному мають різні життєві орієнтири – для чоловіків важлива кар’єра і фінансовий добробут, для жінок зазвичай більш важливий сімейне вогнище. Якщо до 30 років чоловік все ще в роздумах про плани на життя і не почав йти вгору по кар’єрних сходах, то його просто починають сприймати як невдаху. Такі чоловіки, усвідомлюючи свої невдачі, дуже страждають, хоча про це мало кому кажуть.

Часто чоловіків звинувачують у жорстокості і черствості, але в їх виправдання можна сказати, що така поведінка сильній статі диктує їх природа захисника і воїна. Чоловіки вміють чітко розмежовувати сферу своїх інтересів і викреслювати зі свого життя те, що не варто уваги. Кар’єра, матеріальний добробут, розвиток своєї справи – ось основні маячки, які ставлять для себе чоловіка, будуючи плани на майбутнє. Також чоловіки дуже цінують свою свободу і незалежність, тому не особливо люблять жінок, які явно посягають на їх особистий простір.

— Позитив

Є думка, що чоловіки дивляться на речі позитивніше жінок, але за великим рахунком це не так: чоловіки більш дратівливі і дуже гостро реагують на стрес. Вони абсолютно не вміють підлаштовуватися під швидко мінливу ситуацію й перевтілюватися, а ось у жінок, навпаки, це дуже добре виходить.

— Прощення

Безсумнівним плюсом чоловіків є їх уміння швидко прощати і забувати старі образи, чого не скажеш про жінок. Невинні жарти або колючі зауваження боляче ранять, і жінка може пам’ятати їх багато років.

— Співчуття

Таке почуття, як співчуття багатьом чоловікам не знайоме, а дами навпаки надто вже співчутливими. Звичайно, і те й інше – крайнощі, яких краще уникати.

— Така різна любов

Не секрет, що зовнішні дані партнерки – дуже важливий показник для чоловіка. Звичайно, це не єдиний показник, на який він звертає увагу при виборі жінки для створення сім’ї, але саме він є ключовим на початковій стадії відносин. Якщо жінка не приваблива для чоловіка і він не відчуває до неї бажання, то говорити про любовної прихильності зазвичай не доводиться.

А ось жінки, у своєму виборі чоловіка для ролі супутника життя і батька своїх майбутніх дітей не роблять такий наголос на зовнішніх даних. Для них набагато важливіше, щоб чоловік був добрий, розумний, красномовний, вмів бачити і цінувати її красу, не скуплячись на компліменти. Поряд з таким чоловіком вона відчуває себе коханою, бажаною. Недарма чоловіки, мають гарний тембр голосу, користуються популярністю.

Для статевої близькості вибір партнера здійснюється на різних основах. Для жінки головне –
це почуття, почуття, любов і емоційна складова, а чоловік вибирає партнерку, слідуючи сексуальному потягу. Таким чином, жінка буде відчувати задоволення від близькості тільки з чоловіком, до якого відчуває ніжні почуття, а чоловікові парою достатньо зовнішньої привабливості партнерки. Звичайно, деякі жінки можуть погодитися на близькість з малознайомим чоловіком, але це швидше виняток з правила. Для розрядки на емоційному і фізичному рівні жінці необхідний емоційний контакт з чоловіком, який зможе запалити в ній пристрасть.

У чому відмінність між чоловіком і жінкою

Отже, на закінчення можна сказати, що характерні риси чоловічої статі наступні:

 • відкритість до спілкування;
 • здатність швидкого прийняття рішення та дії в стресовій ситуації;
 • сприйняття ситуації в цілому, без другорядних деталей;
 • технічна сфера інтересів;
 • честолюбство і прагнення до успіху, бажання займати лідируюче положення, домінувати у відносинах і колективі;
 • нетерплячість, прояв агресивних реакцій

Характерні риси жіночої статі:

 • розвинена інтуїція;
 • нерішучість і невміння протистояти натиску;
 • спостережливість, вміння помічати деталі;
 • емоційне ставлення до ситуацій;
 • орієнтованість на створення сім’ї і прагнення до реалізації себе як матері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *