Як стати класною

Як стати класною?

Жінкою не народжуються, нею стають (Сімона де Бовуар)

Класні жінки – прикраса будь-якого суспільства. Саме вони швидко і елегантно знаходять вихід з безвихідних ситуацій, завжди задають правильний тон, і на нараді, і в світській бесіді, вони можуть перетворити нудну вечірку в свято, а зайшли в глухий кут ділові переговори оживити несподіваною пропозицією. Кожен чоловік мріє про такий супутниці життя. Але бути класною дано не кожній. Однак кожна може нею стати.

Класна жінка – це поєднання у представниці слабкої статі якостей і переваг, які дозволяють їй в будь-якій ситуації прекрасно виглядати, бути доречною і привабливою, вміти поставити правильний тон і підтримати бесіду.

Нюанси одягу

Класна жінка завжди стильно одягнена, причому вартість речей не грає особливої ролі. Умілий підбір нарядів, якісна і модне взуття та аксесуари – ось основні принципи для створення щоденного образу. І звичайно, в її шафі обов’язково знайдеться кілька ексклюзивних речей і комплектів білизни «для особливого випадку».

Навіть вдома, на самоті така жінка не дозволить собі ходити в розтягнутому светрі або халаті, нечесаним. Вона завжди добре виглядає, причому мова йде не про фанатичне ставлення до моді і макіяжу, немає. Просто її внутрішній стан не дозволяє їй опуститися до зневажливого ставлення до себе.

Як ми вже з’ясували, вартість гардеробу не принципова, але він обов’язково повинен:

  • сидіти по фігурі
  • приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства
  • бути стильним, охайним і акуратним

як стати топовою дівчиною

Інші якості

— На роботі класна жінка не дозволить собі плести інтриги і розпускати плітки. Для неї в першу чергу важлива робота і ділові відносини. Навіть якщо хто-то їй не подобається, це не буде демонструватися.

— Навіть при скромних доходах класна жінка завжди знайде можливість висловити подяку за будь-яку дрібницю або привітати близьких зі святами. У неї в думках не буде, що увага може бути зайвим.

— Важко уявити, щоб класна жінка чіплялася за чоловіка, думаючи, що на ньому зосереджена вся її життя. Чоловік – не єдина цінність. Розуміння цього не заважає жінці бути в курсі справ чоловіки, не заважає приділяти йому увагу, надавати підтримку.

— Класна жінка знає про свої недоліки, але ніколи не скаржиться і не обговорюють їх з чоловіком. Вона вибирає іншу стратегію – роботу над собою, розуміння і виправлення своїх помилок. Такий підхід викликає повагу і у чоловіків, і у подруг.

— Для класної жінки чоловік – не джерело самоствердження або доходу. Вона не вважає, що він їй чимось зобов’язаний або має. Чоловіки відчувають її незалежність і силу, притягаються до неї, як до магніту. Але навіть в оточенні чоловіків класна жінка ніколи не скомпрометує себе недолугим кокетством і фліртом. Вірність – її принцип у відносинах.

як стати найкращою дівчиною

— Класна жінка не боїться бути собою. Якщо вона некомпетентна в якому-небудь питанні, то з задоволенням пожартує над собою і відверто зізнається, що нічого в цьому не розуміє.

— Класна жінка не дозволяє собі зневіри і песимізму: вона є джерелом сонця і позитиву для оточуючих.

Звичайно, цей список якостей далеко не повний, до того ж він може змінюватися в залежності від кожного конкретного чоловіка і його уявлень про свою ідеальної супутниці, але все ж основні принципи тут викладені. Залишився ще один.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *