Як здивувати дівчину

Як здивувати дівчину?

Справжня любов починається з подиву

Як здивувати дівчину

Сучасну дівчину практично неможливо здивувати. Але доставити несподіванками кілька приємних і веселих хвилин досить просто. Як варіант – подарувати їй величезний букет квітів, це завжди працювало, працює і зараз, благо букетів зараз на будь-який смак. Саме вручення обов’язково повинно бути сюрпризом. Самий складний, але ефектний варіант – підключити своїх знайомих, з якими ваша дівчина ще не знайома. Кожен з них несподівано дарує вашій коханій букет шикарних квітів з любовної запискою від вас. Ось як це відбувається – в самий звичайний день дівчина займається своїми справами: йде на роботу, в кіно, в перукарню або магазин, не важливо. Несподівано до неї підходить незнайомець і дарує гарний букет квітів. Ще через кілька метрів, до неї підходить ще один хлопець і також дарує букет квітів. Такий сюрприз оцінить навіть сама примхлива особа, особливо, коли прочитає всі любовні записки, які ви поклали в букети.

Можливий і більш простий варіант – можна надути різнокольорові повітряні кульки гелієм і прив’язати до кожного кульці по квітці. Кулі будуть висіти під стелею, а кімната буде наповнена квітами. Такий сюрприз не залишить байдужою нікого.

Які ще є варіанти здивувати дівчину? Їх багато, ось кілька способів:

— Сюрприз з трояндою. Сплануйте маршрут, по якому ви збираєтеся гуляти. Підійшовши до заздалегідь вибраного місця, попросіть дівчину закрити очі. Швидко берете троянду і можете поцілувати або обійняти свою кохану. Вона відкриє очі, а ви відразу ж даруйте їй троянду. Можете пожартувати, що ви чарівник або фокусник, тому й змогли так швидко «начаклувати» їй троянду.

Як здивувати дівчину

— Романтична вечеря. Запросіть її до себе додому. Попередньо підготуйте відповідну обстановку: прикрасьте кімнату свічками, пелюстками троянд, купіть хорошого вина або шампанського. Не забудьте і про вечерю. Нехай це буде щось легке, можливо, просто готова смачна піца або суші. Ваша дівчина буде вам вдячна за приємний романтичний вечір.

— Прогулянка по рідному місту. Звичайно, це має бути щось цікаве, а не тротуар вздовж жвавої траси. Подумайте, можливо, саме зараз в ботанічному саду розцвіли магнолії? Або де проходить виставка екзотичних квітів? Проявіть фантазію, почитайте, що відбувається навколо, беріть улюблену дівчину і йдіть гуляти по найкрасивіших місцях в місті, з обов’язковим фотографуванням по шляху, щоб запам’яталося.

— Визнання в любові на стовпах, з допомогою листівок. Роздрукуйте на аркушах різні ніжні слова або визнання в любові, і розклейте їх на стовпах уздовж дороги, якою зазвичай ходить ваша дівчина. Будьте впевнені, вона їх помітить і з задоволенням зупиниться, щоб прочитати. Не забудьте, надрукувати на них ім’я дівчини або ласкаве прізвисько, яке відоме тільки вам двом, щоб вона точно знала, кому це адресовано.

Як вразити дівчину

— Проявіть свій талант. Ви пишете вірші? Можливо, ви ніколи не пробували? Це той самий момент, коли ви можете здивувати кохану, написавши їй короткий вірш. Можете взяти вже готове, тільки трохи його змінити, додавши ім’я своєї дівчини. Відіслати можна смскою чи через соцмережу.

Ми всі любимо сюрпризи, особливо від близьких нам людей. Проявіть фантазію і намагайтеся все робити з душею, тоді навіть банальні вчинки будуть мати величезний успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *