Як зрозуміти чи подобаєтеся ви дівчині

Як зрозуміти, чи подобаєтеся ви дівчині?

В житті можливі тільки дві трагедії: перша – отримати те, про що мрієш, друга – не отримати (с)

Відмова вподобаної дівчини неприємний, що ж робити для того, щоб його уникнути? Дівчата – дуже скритний народ вони звикли маскувати свої справжні переживання і по їх поведінці досить важко визначити, чи подобаєтеся ви. Хлопці всього світу постійно ламають голови над тим, подобаються вони ось цієї конкретної дівчині. Так що ми зібрали деякі підказки, які допомагають виявити симпатію дівчата саме до вас. Так що ви легко зможете зрозуміти, чи потрібно переходити до рішучих дій або краще почекати.

Ознаки того, що дівчина готова прийняти ваші залицяння:

 1. Вона фліртує. Дівчина весела, товариська, легко підтримує бесіду, підхоплюють нитку розмови, підкидає нові теми, сміється і здається задоволеною. Це чудовий ознака, але можливо це звичайна поведінка для цієї дівчини, може бути вона завжди так поводиться, адже є гіпер-товариські натури. У них те, що здається фліртом, насправді просто звичайна лінія поведінки.
 2. Вона чепуриться. Дівчина відкидає волосся з обличчя, струшує ними, або починає збирати волосся на потилиці на ваших очах. Вона відкрито демонструє вам свою зовнішність, тому що ви їй цікаві, і вона показує свою красу: вона демонструє вам зап’ястя, розгойдує стегнами сильніше звичайного, часто облизує губи.
 3. Вона дивиться крадькома. Вона намагається непомітно розглянути цікавить її хлопця. Якщо вона наткнеться на ваш зустрічний погляд, то швидко відведе очі. Значить ви їй цікаві – це точно.
 4. Вона намагається виглядати як можна більш красиво. Побачивши вас, дівчина розпрямляє плечі, піднімає груди, підтягує живіт. Дівчина може поправляти одяг, пояс або застібку на ваших очах. Їй хочеться бути красивою для вас.
 5. Вона схвалює все, що ви говорите. Ви можете озвучувати звичайні, навіть банальні речі, але будь-яка ваша балаканина викликає у дівчини захоплення. Тут важливо не перегнути палицю і не стати нести зовсім вже явну нісенітницю.
 6. Вона знайомить вас з подругами або навіть рідними. Це майже фінальний крок. Чужинця дівчина ніколи не стане наближати до себе, вона надає вам явну довіру.

як зрозуміти що ти подобаєшся дівчині

Досвідчені хлопці вважають, що мови тіла потрібно довіряти більше, ніж словами. Це правда – тіло брехати не вміє. Воно завжди видає справжні наміри людини. Ось безсловесні (невербальні) ознаки явної симпатії дівчини до вас:

 • Розширення зіниці. Коли вона дивиться на предмет прагнення, її зіниця розширюється – хочеться розглянути все до найдрібніших деталей. Керувати розміром зіниці неможливо, це реакція, що дісталася нам від предків.
 • Розгортання плечей і ступень у вашу сторону
 • Звернення саме до вас, коли ви перебуваєте в компанії і навколо повно інших людей
 • Погляд спрямований прямо на вас, вона дивиться глибоко в очі. При цьому вона смикає волосся, окуляри чи сережку
 • Усмішка, призначена вам – це явне «так».

як зрозуміти хто ти для дівчини

Якщо ви прочитали всі сигнали дівчини та все ж не впевнені, то можна подивитися, чи ревнує вас. Заговоріть з іншою дівчиною і простежте за реакцією тієї, яка вам цікава. Помітите хоча б натяк на ревнощі – значить вами точно серйозно цікавляться.

Уважно спостерігаючи за дівчиною, ви завжди можете зробити правильні висновки. Дівчина кличе і запрошує, схвалює і підбадьорює – значить, прийшов ваш час переходити до дій, адже вам ясно показали, чого від вас хочуть. Так що якщо ви виявили у поведінці дівчини хоча б частина з перелічених ознак, то можете бути впевнені – ви їй подобаєтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *