Які хлопці подобаються дівчині

Які хлопці подобаються дівчині зовні?

Які хлопці подобаються дівчині

Приказка про те, що по одягу зустрічають, як і раніше не застаріває. Причому мається на увазі не конкретно одяг, а загальне враження. Часто хлопці не звертають особливої уваги на свою зовнішність, і тому не вимагають особливого успіху у вподобаної дівчини. Багато хлопці взагалі помилково вважають, що зовнішність – остання справа. Але вважати так можна, а ось успіху у дівчат буде домагатися значно важче. Дівчата завжди швидко і досконало розбирають всіх своїх залицяльників «по кісточках». Ніщо не вислизає від їх прискіпливого ока. Більш того – багато дівчат не змогли влаштувати своє особисте життя до 30 років саме із-за своєї прискіпливості те їм не подобається, то інше.

Всі дівчата одностайні в одному: у хлопця сильно приваблює фізична краса. Жодна дівчина не встоїть, якщо у хлопця широка спина, м’язистий торс і міцні руки. Дівчина перш за все дивиться на тіло, а вже потім помічає колір очей або волосся. Дівчатам потрібна захист і турбота, тому бажано займатися собою – зміцнювати м’язи, покращувати реакцію. Все це можна зробити в найближчому спортзалі. Пам’ятаєте, у вас є всього одна можливість справити перше враження. Якщо ви фізично не приваблюють, то навряд чи дівчина стане вами далі цікавитися.

які хлопці подобаються дівчатам за зовнішньостю

Однак навіть фізична краса не гарантує того, що дівчина захоче продовження відносин, натомість існують певні правила чоловічої зовнішності, що підвищують ймовірність знайомства. Може бути з ходу все і не вийде, зате залишається можливість для продовження знайомства.

Ось кілька безвідмовних правил успішної чоловічої зовнішності:

  • Чистота – на першому місці. Запах поту або нечищені зуби відлякають саму терплячу дівчину. Чистим потрібно бути завжди, незалежно від обставин.
  • Коротко підстрижені нігті – не залежно від того, чи чисті вони чи ні. Якщо ви виколупали звідти бруд, це вас не врятує.
  • Доглянуте волосся. Свіжа стрижка, чисті волосся. Можна розливатися перед дівчиною солов’єм, але сплутані брудні волосся і лупа здатні вбити на корені будь враження.
  • Дезодоранти і свіжа натільна білизна.
  • Попраний і прасованний одяг. Дівчині – особливо якщо вона добре доглядає за собою – неприємно знаходитися поряд з людиною неохайним. У дівчат гострий погляд, і неохайність вони помічають автоматично. Невідповідність моді дівчата ще можуть пробачити, але неохайність – ніколи.
  • Одяг має бути гармонійною, підібраний по сезону і відповідати ситуації. Не обов’язково мати багато одягу, просто вона повинні поєднуватися один з одним. У цьому допоможуть модні журнали. Там завжди докладно роз’яснюють, що доречно, а що – ні.

Які хлопці подобаються дівчині

Загальний зміст цих простих правил – навчитися уважно ставитися до себе. Хлопець, який себе поважає, ніколи не відростить пивний живіт і не вийде на вулицю в м’ятою сорочці і брудному взутті. Самоповага починається з дрібниць. На доглянутого і впевненого в собі хлопця дівчата обов’язково звернуть увагу.

Крім зовнішності, дівчат приваблюють ще деякі внутрішні якості, які важливі не менше, ніж зовнішність. Якщо природа не обдарувала хлопця красою, то зневірятися не варто. Завжди можна зацікавити дівчину своїм внутрішнім світом, ось які якості особливо приваблюють дівчат:

  1. Інтерес і уважність. Дівчата люблять бути в центрі уваги. Кілька добрих слів або простий комплімент здатні творити чудеса. Дівчина хоче знати, що вона важлива. Вона вбиралася не менше години, і їй буде приємна похвала. До речі, легка ревнощі тільки додає інтересу, так що якщо вам не подобається увагу інших хлопців, скажіть про це відкрито. Це підлестить будь-якій дівчині. Не забувайте також подати руку, посунути стілець, подати пальто – у вас є маса приводів проявити увагу.
  2. Які хлопці подобаються дівчиніОсвіченість і ерудиція. Намагайтеся бути в курсі всіх подій, що відбуваються, – особливо якщо вам дісталася досить розумна особа. Крім того, всіх дівчат приваблюють психологія та загально-філософські питання. Подумайте, чим ви можете зацікавити вподобану дівчину. Їй не повинно бути нудно з вами, одних розмов про те, як пройшов день, явно мало.
  3. Щедрість. Це одне з кращих чоловічих якостей. Але потрібно все ж постаратися відрізнити по-справжньому цікаву дівчину від тієї, яку ви цікавите тільки з матеріальної сторони. Щедрість краще проявляти не з перших хвилин спілкування, а тоді, коли відносини стануть досить серйозні, інакше можна глибоко розчаруватися у вашої обраниці.

Звичайно ж, універсальних порад про те, як сподобатися дівчині, немає. Одним подобається сильне тіло, іншим – гнучкий розум, а з третіми взагалі не розібратися. Найкраще правило на всі випадки життя – бути самим собою. Просто здорове тіло і акуратний зовнішній вигляд надають впевненості, доречною в будь-якій компанії. Коли хлопець впевнений у собі, він набагато швидше досягає успіху. Впевнений, розумний і охайний хлопець практично не знає відмов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *