Як пережити любовну кризу

Як пережити любовну кризу?

І це теж пройде (с)

Закоханої людини легко помітити в натовпі, він переживає яскраві моменти в своєму житті і виглядає абсолютно щасливим. В кращому разі з часом почуття закоханості міцніє і переходить у справжню любов. Але трапляється, що відносини не завжди складаються благополучно, тоді виникають любовні кризи. І зіткнувшись з подібною ситуацією, важливо знати, як впорається з такою кризою.

Оцініть відбувається

Найголовніше, що необхідно зробити в будь-якій кризовій ситуації – визначити що відбувається. Звичайно, судити про ситуацію легше з боку, але зробити це необхідно, як би не було важко.

Для початку потрібно визначити, що таке криза у взаєминах. З грецької слово «криза» означає переворот, перелом, пора перехідного стану. Іншими словами – це швидке і непередбачувана зміна відносин, і це не завжди погано. Просто, будь-яких відносин необхідно удосконалюватися, розвиватися і змінюватися. Ось лише деякі зміни відбуваються природно і зовсім непомітно, як чергова сходинка, яку ви долаєте спільно. Інші ж зміни супроводжуються стресовими ситуаціями, скандалами, взаємними звинуваченнями і образливими висловлюваннями на адресу партнера.

Як пережити любовну кризу

Геть негативні переживання

Зіткнувшись з негативними думками, вам неодмінно захочеться відпочити і розвіятися. Тільки всі вибрані методи будуть володіти короткочасним ефектом, так що це не найкращий варіант. Не рекомендується шукати собі якесь короткочасне любовне захоплення, вживати алкоголь, а також заїдати проблему солодощами. Потрібно зрозуміти, що всі ваші негативні переживання – це необхідна складова кризи у відносинах, оскільки саме невдачі і погані емоції є рушійним фактором, здатним підштовхнути людину до необхідних змін в житті.
Правильним у даній ситуації, буде не втеча від негативних думок, а зміна свого ставлення до них. У відчаї вам може здаватися, що весь світ звалився, його накрило темрявою, і просвітлення ніколи не настане. Але постарайтеся згадати все короткочасні критичні ситуації, які вже були у вас під час цих відносин. Згадайте всі емоції і почуття до неї, під час початку і досягнення найбільш гострою точки, а також завершення, разом з тим і вирішення ситуації, коли всі негативні думки вже змінилися більш приємними. Цей нехитрий прийом допоможе відновити в пам’яті методи, які допомагали вам раніше справлятися з подібними ситуаціями. Згадайте, що у кожного неприємного періоду є свій кінець, і цей ваш період також незабаром завершиться, горе і печаль зміняться на радість і надію на нові щасливі відносини.

Зверніть увагу на своє здоров’я

Емоційний стрес негативно впливає на організм в цілому. Слабшає імунітет, погіршується робота ендокринної системи, загострюються хронічні захворювання, може з’явитися безсоння. Все це посилює загальний психологічний стан. З цим потрібно боротися, потрібно розірвати це замкнене коло. Яким чином це зробити?

Як пережити кризу в сімейних стосунках

  • висипайтеся;
  • займіться своїм харчуванням. Намагайтеся уникати перекусів і фаст-фуду. Намагайтеся харчуватися домашньою їжею і обов’язково пропийте курс вітамінів. Допоможіть своєму організму, зараз він дуже потребує цього;
  • відпочивайте;
  • обмежте по-можливості вживання алкоголю.

Не бійтеся попросити про допомогу

Друзі, знайомі та близькі люди охоче допоможуть впоратися з непростою ситуацією. Вислухайте всі поради і гарненько обміркуйте їх. Можливо, деякі з них дійсно виявляться слушними. Тільки не треба сліпо слідувати всьому, що нарадили. Пам’ятайте, що до кожної ситуації потрібен індивідуальний підхід.

Подумайте, в чому були неправі особисто ви, а не ваш партнер

Пошукайте літературу або замітки в інтернеті про любовні стосунки і шлюб. Можливо, всі відповіді лежать на поверхні, варто лише почати їх шукати. Читаючи, спробуйте зрозуміти, де саме ви допустили помилку. Оскільки ми найчастіше намагаємося звинувачувати інших у всіх проблемах, ніж шукати помилки у власних вчинках. А вже змінити їх нам під силу, а значить і не повторювати в майбутньому.

Як пережити любовну кризу

Створіть покроковий план виходу з кризи любовного

Визначте, що є для вас джерелом радості, а що – зневіри і депресії. Подумайте, як збільшити кількість приємних моментів у житті та подолати кризу. У вас повинен бути план виходу з ситуації, що склалася, якому необхідно слідувати кожен день.Можливо, варто завести щоденник, для опису своїх переживань і почуттів.

Міняйте себе і світ навколо вас змінитися

Можливо, все не так погано як ви собі уявляли, і змінити те, що відбувається можна шляхом зміни свого ставлення до життя. Міняйтеся, удосконалюйтеся, намагайтеся відновити колишні стосунки або ж відмовтеся від них на користь майбутньої любові. Ми самі творимо свою долю і все залежить тільки від вас, а значить, і знайти вихід з кризи під силу тільки вам. Не чекайте, що хтось все зробить. Друзі, кохана людина, колишній або психолог, можуть вказати лише шлях, але не більше. Вирішіть, що ви будете робити, і просто слідуйте за наміченим шляхом. Намагайтеся жити тільки сьогоденням, так як тільки воно належить нам. Будуйте плани і прагнете їх виконувати, а те, що було нехай залишиться десь далеко. В наших спогадах повинні бути тільки приємні моменти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *