Як повернути хлопця

Як повернути хлопця?

У житті бувають різні ситуації. Але якщо вже сталося розставання, не варто зневірятися. Завжди можна все повернути назад.

Тільки чи потрібно це тобі? Варто серйозно задуматися. Першим способом відповісти на це запитання є детальний аналіз не тільки хороші, але й погані моментів.

Ну що, вперед? Можна згадати, а ще краще записати в дві колонки. В одній з них будуть зібрані всі позитивні емоції спільного проведення часу і благородні риси характеру об’єкта жадання. В інший – негативні і не дуже приємні. Тільки чесно, ти це робиш для себе і в пошуках правди.

Чого ж виявилося більше – плюсів чи мінусів? Точно підрахуй. Від цього залежить подальший вибір.

На підставі проведеного аналізу зроби висновок: Потрібен тобі такий хлопець? Чи Готова ти нехтувати своїми принципами, підлаштовуватися під його характер і терпіти висунуті вимоги?. Варто радість від спілкування з людиною всього цього?

І пам’ятай, те, що закладено в характер людини з народження, можна якийсь час приховувати, наполегливо виховувати, але зжити це дуже важко. Людина може сказати – я виправлюся і буду іншим. Але зробити це майже нереально.

Отже, проаналізувавши ситуацію, ти остаточно вирішила, що це твій хлопець і за нього варто відчайдушно поборотися. Що ж робити? Як повернути хлопця назад?

Існують перевірені базові правила поведінки. Вони дуже прості, але дієві. Спробуємо?

Як повернути хлопця

  • Ні в якому разі не варто опускати руки, намагайся утримувати себе в ідеальному стані. Тобто потрібно докласти максимум зусиль, щоб стати ще привабливішим, успішніше, впевненіше. Навіть якщо в душі кішки шкребуть – не показуй виду. Нехай знає, що ти можеш бути цікава не тільки йому. І тоді ти обов’язково зловиш його погляд, звернений до тебе.
  • Через деякий час розроби тактику, як «випадково», але досить часто попадатися йому на очі. Приверни для впровадження в життя своїх планів спільних знайомих і друзів. При зустрічі будь веселою і щасливою. Його точно зачепить той факт, що ти цілком можеш обходитися без нього. Ні в якому разі не будь настирливою.
  • Наступний етап, найскладніший – самовиховання. Ти ж теж не ідеал, а завжди прагнути до цього треба. Борись зі своїми поганими, темними сторонами, піднімай на перші позиції ті риси характеру, які так подобалися йому. Ці зміни з тобою сподобаються не тільки йому, це оцінять і все навколо.

Ну ось, ми розглянули питання, що потрібно робити для повернення коханого. А чого робити не можна? Як не нашкодити собі ще більше?

  1. По-перше, забудь на час про нескінченні дзвінки, смс – посланнях, в яких містяться прохання, благання, а тим більше загрози. Постав себе на місце предмета обожнювання. Тобі б це сподобалося?
  2. По-друге, не опускайся до дій пsдкараул.ванyя. Пам’ятай, перший час серйозної розмови не вийде, ти тільки будеш перейматися ще більше, почувши про себе зовсім не втішна висловлювання.
  3. По–третє, не влаштовуй детективних розслідувань щодо виявлення його нових захоплень, і тим більше не намагайся відбити у них бажання зустрічатися з твоїм колишнім хлопцем. Це їх тільки надасть завзяття. А про тебе складеться не найкраще враження. А його додаткові негативні емоції нам не до чого.
  4. По–четверте, не звертайся клікай по посиланнях типу “допоможу повернути хлопця”, як би тобі не було важко. Ці способи у вигляді допомоги перевірених ворожок, обіцянок магів і чародіїв тобі допоможуть лише в полегшенні гаманця.

Як повернути хлопця

Показовий приклад. Віка і Антон

Антон вирішив, що у нього мало свободи, та й просто не було впевненості у щирості своїх почуттів до Віки. Це стало причиною розриву відносин. Для дівчини це стало справжнім ударом. Вона щиро любила Антона і не уявляла свого життя без нього.

Але побачивши вже на наступний день Антона у суспільстві іншої дівчини, Віка не стала робити які-небудь дії по відношенню до коханого. Вона просто залишила його в спокої. Адже вона була студентом – психологом і вивчала тему чоловічої психології.

Які ж кроки вона зробила для відновлення відносин?

Тільки Віка знала про свого болю від розставання з Антоном. На людях же вона здавалася веселою і безтурботною. Записавшись на уроки танців, вже через два тижні дівчина змогла підвищити свою самооцінку і відволіктися від думок про Антона. У групі танців кілька гідних хлопців надавали їй знаки уваги і життя дівчини розцвіла новими фарбами. А Антон, варто було йому тільки дізнатися про заняттях Вікі, представив картину того, що відбувається на танцях і чоловіча ревнощі розгорілася не на жарт (хоча у Вікі навіть думки не було про те, щоб викликати таке жорстке почуття, як ревнощі). В результаті Антон запропонував Віке почати зустрічатися знову. Віка не відразу, але погодилася. Любов повернулася в її життя і вона завела нові знайомства. Так що якщо діяти з розумом, а не з нападками і образами, то все можна поправити. А якщо ти ще проаналізуєш свою поведінку, і спробуєш скоректувати ті моменти, за яких виникали проблеми в спілкуванні з хлопцем, то ти будеш просто супер.

Не ображайтеся, не ревнуйте, не влаштовуйте розборок. Не намагайтеся викликати жалість, це почуття ніколи не повертало хлопця до дівчини. З упевненістю можна сказати, що тільки жалість ще більше відштовхне вас один від одного.

Запам’ятай. Щоб повернути назад хлопця ти повинна бути впевненою на 100%, веселою на 200, сильною на 300 і красивою на всі 1000%. Тільки тоді ти переможеш і добъешься поставленої мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *