чому зраджують хлопці

Чому зраджують хлопці?

Попереджений — значить озброєний

Чому зраджують хлопці

Ні для кого не секрет, що хлопці, на відміну від дівчат, здатні на зраду набагато частіше. І вони більш потайливі. Існує безліч причин, що штовхають молоду людину на зраду. Наприклад:

— Пристрасть до нових відчуттів. Як не відгукнутися на погляд незнайомки, яка здалася тією самою єдиною і неповторною. А раптом це доля! Але, скуштувавши шматочок (який може виявитися не таким вже і незвичайним) хлопець повертається до колишніх відносин, які опинилися солодший і дорожче. В цьому випадку зазвичай хлопець списує зраду на раптове засліплення. І тільки від її характеру залежить питання про відчуває почуття провини (або його відсутності).

— Бажання набратися досвіду. Щоб здаватися досвідченіше своєї партнерки по сексу, не впасти в бруд обличчям, так би мовити. Хлопець може навіть не вважати це зрадою, на його думку, це може бути таке «навчання» на іншому – «поле».

— Відсутність у житті хлопця повноцінного сексу. Хлопцям буває, хочеться секс на першу вимогу, без жодних відмовок про втоми, головного болю та іншої жіночої, на їхню думку, «вигаданою» нісенітниці. Важко витримати постійні скарги та відмови. Зрозуміло, що якщо ви відмовляєте коханому в інтимній близькості більше двох разів, ймовірність такої зради істотно збільшується.

— Зрада в якості відповіді на образи чи завдані неприємності. Помста – ця риса характерна не тільки представницям слабкої статі, але і хлопцям, на жаль.

Чому зраджують хлопці

— Хлопець зраджує, тому що вважає, що йому ще рано думати про серйозних і довготривалих відносинах. Ще є час нагулятися досхочу. А можливі сльози розпачу й образи коханої? Висохнуть.

— Рідкісні зустрічі з причини великої відстані між коханими. А гормони грають, уява все частіше малює сладострастную картинку, перед якою ніяк не встояти. Думки про те, чи правильно прийняте рішення, може бути і відвідують хлопця, але тільки потім.

— Не кожна дівчина здатна задовольнити «гурмана» в ліжку. Навіть найпрекрасніша з усіх дівчат у всьому світі. Якщо дівчина відмовляється виконувати сексуальні фантазії, то можна знайти все на стороні. Так що для коханої дівчини розкутість в інтимному плані це завжди незаперечний плюс. Якщо, звичайно, інтимні справи не доходять до вчиненого божевілля. У цьому випадку подумайте, чи потрібен вам настільки зациклений на сексі хлопець. Швидше за все втримати його при собі в будь-якому разі не вдасться. Та й не варто, напевно.

— Депресій схильні всі. Але чомусь хлопці рідко можуть довіритися своїй коханій. Може, не хочуть брати на їхні тендітні плечі зайвий вантаж? А ось малознайомим дівчатам цілком можна виговоритися, при цьому розслабитися і відключитися від всіх проблем.

— Пристрасть минула, а більш серйозних почуттів між вами і не було. Ось і настала пора змінити половинку. Як краще показати це їй? Звичайно, почавши зраджувати направо і наліво, вважають багато.

Чому зраджують хлопці

— Брак уваги від коханої. Хлопцям зовсім не хочеться ділити кохану з її подругами, з її друзями. Вона повинна бути поруч завжди. Зрада в цьому випадку – яскравий показник того, що хлопець відчуває явний недолік уваги, а може навіть відчуває себе самотнім і не особливо щасливим.

— Зрада просто так. Хто не любить розважитися, відпочити від обридлих буднів, миготять як одноманітний сірий частокіл перед очима? Просто так без будь-яких пояснень. Хлопцеві просто хочеться нових відчуттів, яскравих фарб. Це цілком зрозуміло, але від цього не легше.

Багато прикладів і випадків можна наводити прочувствовавшему на своїй шкурі біль від зради людині. Але правила існують не без винятків. І гребти всіх під одну гребінку – справа несправедливе і марна. Так можна і свого принца продивитися, який буде відрізнятися вірністю, чесністю, сміливістю і своєї незгасною любов’ю тільки до вас.

Пам’ятайте, що не кожному представнику сильної статі приносить задоволення обдурити свою єдину, зробити їй боляче. Навіть якщо стався в житті такий казус одного разу, і ви дізналися про це прямо від нього – цінуєте його визнання. Тільки смілива людина може щиро визнати свою провину.

Геть негативні емоції! Все ще буде просто чудово! А справжня любов і всепоглинаюча пристрасть обов’язково постукає у ваші двері. Але вивчення вищенаведених причин зрад, зробить вас більш досвідченою і обізнаною. Якщо ви зробите висновки, зрозумівши, чому змінюють хлопці, і скорректируете свою поведінку, тоді нічого подібного з вами не трапиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *