як зрозуміти що хлопець бреше

Як зрозуміти, що хлопець бреше?

Люди брешуть ротом, а правду кажуть очима

Брехня і фальш у спілкуванні завжди відчуваються, але як зрозуміти, що хлопець бреше, не вдаючись до різних складнощів і не фантазуючи зайвого? І чи це можливо? Скажемо відразу, можливо, якщо тільки людина не професійний брехун або ваш хлопець не з числа тих, що самі вірять в свою брехню. Звичайно ж людина не контролює свою поведінку і не особливо замислюється над ним, тому ключем до розгадки стає його обличчя, погляд, мимовільні жести. Щоб визначити брехню, досить звичайної спостережливості і знання ознак брехні. Ось основні з них:

— При розмові зі співрозмовником дуже важливий його погляд. Якщо хлопець постійно відводить очі вбік – він бреше. До речі, знаючи це, брехуни впали в іншу крайність — і тепер при брехні вони очей відірвати не можуть від вас, дивляться пильно, пронизывающе. Так що незвичайний погляд добре допомагає розпізнати брехню.
Вірною ознакою обману є і нешкідливі відволікання на телефон або ще кудись, відразу після прозвучав питання. Таким способом брехун виграє час, щоб вдало викрутитися.

— Крива усмішка. Щира посмішка супроводжує бесіду за симпатії або доброму гуморі. А брехня змушує особа викривлятися в жалюгідному подобі посмішки зі злегка піднесеним куточком рота. Так що стежте за обличчям. Справжня усмішка здатна світитися навіть з очей, тоді як брехня супроводжується швидким «розтягуванням» рота і холодністю погляду.

— Змінюється колір обличчя і голос шахрая. При брехливих фразах голос звучить голосніше, але визначити це можливо лише при досить тривалому знайомстві, коли ви вже добре знаєте співрозмовника. Що ж до особи, то про брехні може говорити розлився на обличчі рум’янець або навпаки, деяка незвичайна блідість.

як зрозуміти що хлопець бреше

— Дотики до обличчя. Підсвідомі дотику до носа, губ, лоба або вуха є характерними ознаками брехні. Обманливий співрозмовник часто прикриває рот рукою, позіхаючи або хихикаючи.

— Нервозність. При брехні людина зазвичай нервує, що природно позначається на його руках, а точніше на його пальцях, які постійно роблять часті дрібні рухи. Явні ознаки брехні – коли смикають мочку вуха, перебирають браслет на руці, не випускають з рук пачку сигарет, ручку або запальничку, постійно чіпають кінчик носа.

— Відсутність жестикуляції. Щира розмова мимоволі змушує людину емоційно жестикулювати, виражаючи зацікавленість до розмови. Брехун ж говорити не особливо хоче, і зазвичай жестикулює мало, оскільки вигадку не можна передати з допомогою рухів. Взагалі верхня частина тіла при брехня скута, а ноги максимально розслаблені або схильні хитання і тремтіння.

Для того, щоб зрозуміти, що хлопець бреше, іноді буває корисно почекати. Адже брехуни не продумують до дрібниць свої фантазії і швидко забувають брехня. Так що запам’ятайте слова хлопця і повторіть питання через деякий час. Якщо через кілька днів хлопець почне описувати ситуацію по-іншому, мабуть ви маєте справу з обманом.

як зрозуміти що хлопець бреше

Запобіжні заходи

Не варто зосереджено дивитися на хлопця і вловлювати всі нюанси розмови. Це виглядає дивно, неприродно, підозріло й ні до чого доброго не призведе. Навпаки, важливо спокійно спостерігати за співрозмовником і не намагатися зловити його на брехні, аналізуючи всі жести і пронизуючи його поглядом. Не варто також влаштовувати допити, так як нічого крім агресії і взаємного роздратування вони не викличуть. Розмова має бути досить легкий і приємний у будь-якому випадку. Будь-які ваші підозри не потрібно озвучувати відразу. Якщо ви помітили ознаки брехні – просто візьміть
їх на замітку, а не кидайтеся відразу з звинуваченнями.

На завершення ще раз скажемо, що всі перераховані вище ознаки характерні виключно для хлопців, які не схильні до частого брехні. Якщо ж ви маєте справу з професійним брехуном, то подібних ознак швидше за все не помітите, так як такі люди завжди тримають ситуацію під контролем.
Ну і не варто надмірно чіплятися до людини і навмисно вишукувати обман і його ознаки, адже зайве підозра може стати перешкодою на шляху до вашого теперішнього щастя. Однак якщо все ж з’ясується, що людина справді часто бреше вам по самих різних приводів, зберігати з ним стосунки, мабуть, не має ніякого сенсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *