Різниця між чоловіком і жінкою

Чоловік і жінка — різниця в психології

Одного разу вчені зібралися для того, щоб вирішити, чоловічої або жіночої статі комп’ютер. Після обговорень жінки-вчені вирішили, що комп’ютеру швидше властивий чоловічий рід, тому що:

  • Для того, щоб привернути увагу чоловіків, їх потрібно тільки включити.
  • Комп’ютер повинен вирішувати проблеми, але часто він сам стає проблемою.
  • Як тільки ви придбали комп’ютер, ви відразу розумієте, що якщо б почекали ще трохи, то отримали б кращу модель.

Чоловіки-учені прийшли до висновку, що комп’ютеру необхідно присвоїти жіночий рід, так як:

  • Ніхто, крім творця, не розуміє його логіки.
  • Навіть ваші найменші помилки можуть викликати повний збій системи.
  • Після покупки комп’ютера треба ще витратити купу грошей на різні аксесуари до нього.

Так що потрібно прийняти такий факт: чоловіки і жінки різні, і відмінності між ними будуть існувати завжди. Важливо розуміти і враховувати.

Жінкам подобається процес просування до мети. Чоловіки ж прагнуть досягти мети як можна швидше – їм не цікавий процес. Для того щоб потрапити в будівлю, жінки можуть пройти будь-яким зручним для них способом. Чоловік перелізе через парканчик, переступить через клумбу з троянд і попрямує прямо до дверей, тому що він “бачить ціль – вірить у себе”.

Жінки – найбільш емоційні істоти на світі. Жінка головним чином живе почуттями, внутрішніми відчуттями і переживаннями. Її головним чином цікавлять дрібні деталі, такі, на які чоловік навіть не звернув би уваги.

Таким чином, сфери впливу поділяються так: жінка панує у внутрішньому світі, світі переживань і емоцій, а чоловік – у зовнішньому світі дій і влади.

Різницю між жінкою і чоловіком також допоможуть зрозуміти наступні факти:

— Зрілість

Жінки дозрівають набагато швидше, ніж чоловіки. Більшість 17-річних дівчат фактично дорослі. Більшість 17-річних хлопців все ще граються в комп’ютерні ігри і дають один одному стусанів. Ось до речі чому шкільні романи такі нетривалі.

— Капелюхи

Жінки гарні в капелюшках. Чоловіки в капелюхах схожі на ковбоїв, мафіозі і партійних діячів часів розвиненого соціалізму.

— Почерк

Чоловіки не звертають уваги на свою манеру написання. Їм головне – написати, тому їх почерк зазвичай нагадує почерк добре навченої курки. Для жінок їх почерк – це продовження їх краси і жіночності, букви виділяються витиеватостями, нагадують сердечка і взагалі мають м’якістю, гнучкістю і виразністю.

— Взуття

Йдучи на роботу, жінка йде в чобітках, але на роботі вона швиденько переобуется в прекрасні туфлі, які підходять до плаття. Три хвилини потому, вона скине їх з ноги, тому що її ноги знаходяться під столом. Чоловік може спокійно носити одну пару черевиків протягом всього дня.

— Предмети першої необхідності

У чоловіка є невелика кількість речей у ванній – зубна щітка, зубна паста, крем для гоління, бритва, мило і рушник, вкрадене на пам’ять з готелю. Середнє число речей у ванній типової жінки не піддається обчисленню. Чоловік не в змозі навіть ідентифікувати більшість з них.

— Виходячи з дому

Коли чоловік говорить, що він готовий вийти, це означає, що він готовий вийти. Коли жінка говорить, що вона готова вийти, це означає, що вона вийде як тільки зробить ще десяток справ.

— Журнали

Чоловічі журнали рясніють жіночої наготою. Жіночі журнали містять те ж саме, тому що жіноче тіло – красиве твір мистецтва, в той час як чоловіче тіло може володіти мужністю, але особливою привабливістю не має.

— Дзеркала

Чоловіки самодовольны і лише зрідка кидають на себе погляди в дзеркалі. Жінки шукають своє відображення у будь-якій поверхні – для цього їм підходить все на світі — дзеркала, ложки, вітрини, тостери, калюжі і машини.

— Гаражі

Жінки використовують гаражі, щоб залишати там машину. Чоловіки тримають у гаражах всі гайки, ключі, інструменти та іржаві цвяхи, що збереглися ще від прадіда, вони дивляться телевізор в гаражі, вони нагромаджують там ряди полиць, вони використовують гараж як бар, клуб, автосервіс, місце для відпочинку і спілкування.

— Коштовності

Жінки виглядають прекрасно, коли вони носять коштовності. Чоловіки в більшості випадків намагаються обмежитись одним обручкою — і правильно роблять.

— Телефон

Чоловіки бачать телефон як спосіб передати інформацію. Жінка може повернутися від подруги, і відразу після повернення зателефонувати їй і проговорити ще годину.

У роздягальні чоловіки говорять приблизно про три речі: гроші, футбол, і жінки. Вони перебільшують про гроші, вони багато знають про футбол і вони майстри прикрасити історії про жінок. Обмеження тим для жіночих розмов не існує в принципі.

В народі збереглося вираз: Живуть як кішка з собакою. Під кішкою при цьому мається на увазі жіноча половина, а під собакою – чоловіча. Хоча, спостерігаючи за тваринами, можна бачити, що вони чудово уживаються один з одним, поважаючи межі території кожного і дотримуючись закону джунглів – ми з тобою однієї крові: ти і я. Так що може бути і нам слід не зациклюватися на наших відмінностях, а згадати про те, що всі ми люди, з властивими нам хорошими і поганими якостями. Нам необхідно просто бути уважніше і поважніше один до одного, і пам’ятати, що ми разом – велика сила. Адже навіть у монети дві сторони, які відрізняються між собою, але утворюють єдине ціле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *