Чому твоє життя тебе не радує

Якщо твоє життя — туга повна і нічого в ньому не радує, то обов’язково з цим потрібно щось робити. Зрозуміло, якщо ти героїновий наркоман або будь-який інший маргінал, то тебе нічого радувати і не має, окрім сам розумієш чого. Однак якщо ти в цілому нормальний хлопець, начебто все нічого, але, буває, моментами починається раптовий смуток, депресія і апатія, то це трапляється не просто так, а у зв’язку з деякими причинами.

Ти переситився

Або просто заївся. Це не так страшно, якщо це проходить з часом. Це абсолютно нормальне явище, коли твоя улюблена гра не доставляє такого задоволення, як в минулі часи, дівчина вже не така гарна й цукор не такий солодкий. Поміркуй сам: чорна ікра і діаманти такі бажані з-за того, що вони дуже рідкісні і їх важко дістати. Навряд чи б вони, якби лежали на кожній полиці з червоним цінником, так цінувалися. Точно так само і з твоїм життям: тобі багато приїлося, і виправити таку ситуацію ти можеш, тільки якщо швиденько обнулишся. Їдь куди-небудь до бабусі в село на час, і після свого повернення будеш дивуватися, як це ти тепер примудряєшся отримувати задоволення від простої піци.

Ти живеш чужим життям

Знайди свої таланти, покликання, втілюй мрію. Навіть якщо батьки тебе змусили вчитися на лікаря, це не означає, що ти зобов’язаний їм стати, якщо сам цього не хочеш. До того ж який з тебе вийде лікар, якщо ти не будеш любити свою роботу? Величезна кількість людей, які в різний час в різних сферах досягали успіху, не мали фахової освіти в цій сфері. Ти можеш гнатися за грошима скільки завгодно, але вони ніколи не принесуть тобі щастя, якщо ти заробляєш їх на ненависній роботі. Так, ти можеш з’їздити на відпочинок, випити з друзями, сходити в кіно, але потім настане знову понеділок, і тобі туди треба буде повертатися. І поки ти не зміниш у собі це, тебе не тільки життя не порадує — тобі навіть шоколадка настрій особливо не підніме.

Гроші у тебе на першому місці

Ніхто не сперечається, що гроші зараз вирішують все і одними мріями і надіями ситий не будеш, але у всього є золота середина. Ти можеш зараз працювати на ненависній роботі в гонитві за грошима і жити в надії, що потім все зміниться, коли їх буде більше. Але реальність така, що не буде. Тут або реально їх не буде, або вони будуть і в достатній кількості, але все одно буде здаватися, що мало. Адже гроші придумали самі люди, і, поки ти знаходишся у вічній гонці за незліченними багатствами, ти забуваєш про такі важливі речі, як свобода і саме життя. Тому якщо ти будеш постійно бігти за грошима, то не встигнеш пожити, скільки життів у тебе не було.

Ти порівнюєш себе з людьми, які успішніше

Але це абсолютно інші люди. Ти не знаєш повністю їх життя — ти бачиш лише ту частину, яку вони показують і хочуть, щоб усі бачили. Але хто знає, раптом у цього багатія просто-напросто не стоїть? Звичайно, він буде успішним бізнесменом — чим йому займатися, крім цього. До того ж можеш заспокоїти себе однією річчю: всі ці люди колись були простими хлопцями, які тільки починали свій успішний шлях, і, швидше за все, одним з тез успіху був той, який закликав не заглядати іншим в рот, а йти своєю дорогою.

Ти прагнеш до комфорту

Стара добра улюблена всіма нами зона комфорту. Але немає ніякого сенсу говорити про зону комфорту і як терміново потрібно з неї вийти. Тут мова про те, як не прагнути до неї спочатку, як поміняти своє мислення. Ти не повинен навіть туди потрапляти, щоб у тебе все в житті виходило. Придумуй собі труднощі там, де їх немає, іди обхідними шляхами. Якщо є можливість — використовуй як можна менше підказок від життя. І таким чином ти через короткий проміжок отримаєш такий колосальний життєвий досвід, що по тобі будуть книжки писати.

Живеш ілюзіями

Мріяти, звичайно, здорово і корисно для мозку, але не можна залишатися на рівні мрій. Жити в інфантильному стані, що коли-небудь що-небудь станеться і все налагодиться, — дорога в глухий кут. Оптимістичний настрій — це здорово, але завжди треба докладати будь-яких зусиль. Навіть якщо ти віриш у прикмети і щодня молишся — на жаль, рано чи пізно доведеться почати щось робити самому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *