Чи варто виходити заміж

Чи виходити заміж? Міфи про сімейне життя

Щаслива сім’я — це та, яка отримує задоволення від спільного життя

чи варто виходити заміж

У день весілля всі молодята просто світяться від щастя й захвату. У цей день, здається, що щастя буде тривати вічно, а почуття ніколи не зміняться. Але через певний час проходить період рожевих окулярів і ваша половинка постає далеко не в самому вигоном світлі. З цього моменту починаються сварки, непорозуміння, образи, взаємне невдоволення. Чи є шлях уникнути цього всього? Тільки якщо дивитися на шлюб, відкинувши свої почуття і нічим не обґрунтовані очікування.

Отже, з якими міфами потрібно розлучитися, щоб не розчаруватися в партнері і спільного життя? Давайте використаємо гіркий досвід інших пар і дізнаємося помилки, які зазвичай роблять партнери.

— Існує міф про те, що щасливе сімейне життя — це просто везіння. Вважається, що деяким жінкам доля дарує ідеальних чоловіків і тому така пара живе щасливо. Це ілюзія. Ідеальних людей не існує на світі. Всі люди дуже різні, тому утворювати ідеальну і гармонійну пару у всіх відносинах не реально.
Взаєморозуміння і хороші відносини — це старання обох подружжя щодо примирення з недоліками один одного. І в першу чергу, це робота над собою, адже іншої людини не можна перевиховати.
Серед якостей, які роблять спільну життя щасливим найголовніші —це вміння знаходити компроміс, мінятися в кращу сторону і поступатися, а також прагнення зрозуміти партнера. Всі пари не відразу приходять до гармонії, але багато хто в результаті спільних зусиль щодо розуміння один одного, зусиль, спрямованих на налагодження стосунків, досягають щастя.

— Існує міф про те, що цивільний шлюб — це звичайний шлюб, просто без деяких формальностей.
Статистика ж говорить про те, що 80% жінок, які живуть у цивільному шлюбі, вважають себе заміжніми, тоді як 90% чоловіків відносять себе до неодруженим. Такі показники говорять про багато що. Цивільний шлюб — це співжиття, спільне проживання, але ніяк не сім’я в класичному розумінні.
Чоловікові такі відносини дуже вигідні та зручні, адже побут облаштований і партнерка проявляє постійну турботу по відношенню до нього. Чоловік не думає про майбутнє, і не вважає себе особливо відповідальним за нього. Адже в разі чого можна легко розірвати відносини без всяких формальностей.
Хоча цивільний шлюб підходить вам, якщо ви налаштовані на свободу у стосунках. Якщо ні, то в такому шлюбі немає ні плюсів, ні перспектив. Так що задумайтеся, якщо ваш обранець рішуче проти офіційних відносин.

чому я не хочу заміж

— Міф про те, що все зміниться після весілля.

У це вірять практично всі дівчата. Всі чомусь впевнені в тому, що після весілля чоловік перестане дивитися на інших жінок, кине палити і пити, влаштується на роботу, викорінить всі свої недоліки і т. д.
Все з області фантастики. Цілком можливо, що деякий час після весілля партнер і буде вести себе інакше, але всі звички залишаться при ньому. Вам ніколи не вдасться змінити його характер, темперамент, життєві цінності та орієнтації.

Як відомо, протилежності притягуються один одному і кожній людині на початку відносин цікаво дізнатися партнера, який живе зовсім по-іншому. Однак спільне життя у двох різних людей буде складатися вкрай важко із-за невідповідності способу життя, інтересів, думок і цінностей. Не існує двох однакових людей, але все ж варто постаратися знайти людину близьку по духу. І перед вступом у шлюб, важливо поставити собі запитання, чи готові ви прийняти людину з усіма його недоліками і звичками, а також миритися з ними. Якщо не згодні, то слід відразу припинити такі відносини. Адже перевиховати партнера не вдасться, тому не варто тішити себе ілюзіями.

— Міф про те, що любов це найголовніше, і це основа майбутнього щастя.
Так, любов багато значить у відносинах, але вона ніяк не є гарантією щасливого шлюбу. Під дією любові закохані не можуть тверезо оцінити ситуацію, і коли почуття трохи остигають, виявляється, що людина, з якою ви пов’язали життя, зовсім вам не підходить.

Так що постарайтеся відкинути почуття й уважно придивитися до людини. Сім’я, побудована на довірі, взаєморозумінні, повазі і спільних цінностях найміцніша. З роками у такій сім’ї любов знаходить новий сенс і дружини стають одним цілим. Тому важливо перед вибором партнера подумати про те, що вас об’єднує, крім почуттів і пристрасті.

— Міф про те, що діти зміцнюють сім’ю.

Дуже багато жорстоко помилилися з такими очікуваннями. Якщо вагітність, це єдиний шанс одружити на собі чоловіка, то нічого з такого союзу не вийде. Чоловіка за допомогою дитини утримати навряд чи вдасться, та й чи потрібен вам чоловік, що нагадує пса на ланцюгу. Таку сім’ю щасливою не назвеш.
Доведено, що навіть у тих парах, де править любов і взаєморозуміння, народження дитини є своєрідною перевіркою чоловіки “на міцність”. Адже безсонні ночі, постійна втома і роздратування — це нелегкі випробування для будь-якої людини. У такій ситуації чоловік, який недоотримує увагу, любов і турботу може зірватися і на все махнути рукою. Тому жінці слід докласти колосальних зусиль, щоб цього не сталося.

— Є міф, що не можна розлучатися з чоловіком, навіть на короткий період часу. Забуде, загуляє, треба доглядати і взагалі, як він без мене. У цьому впевнені багато жінок, які вважають, що якщо весь вільний час проводити разом, то проблем ніколи не буде.

чи варто виходити заміж

Такий підхід жахливий. Чоловіка починає втомлювати постійна прихильність жінки та її тотальний контроль, і він почне шукати свободу або іншу жінку, яка дасть йому цю свободу. Що робити жінці? Дати чоловіку особистий простір, у нього повинні бути друзі і особисті інтереси, і вільний час.

— Міф про те, що в основі сімейного щастя — відсутність розбіжностей в сім’ї.
Існує думка, що той союз буде щасливим, де немає розбіжностей і де думки подружжя завжди сходяться. Наприклад, один з подружжя завжди погоджується з думкою іншого. Як показує практика, в реальному житті це неможливо. Кожен повинен залишатися тим, ким він є, неповторною і унікальною особистістю зі своєю власною думкою, інтересами і позицією. Сварки і розбіжності — це нормальні явища в сім’ї. Не дарма кажуть, що хороша сварка краще, ніж поганий світ. Сварки є відмінною психологічною розрядкою, можливістю для партнерів випустити пар і висловити своє невдоволення. Звичайно, у сварці, як і в будь-якому іншому справі, важливо не переборщити і не впасти в очах близької людини.

Ось такі існують міфи й хибні уявлення про сімейне життя, так що враховуйте чужий досвід, помилки і будьте
улюблені і щасливі. Адже ми щасливі тому, що всі ми — різні, а тому і цікаві один одному люди. А були б ми всі однакові — померли б з один одним з нудьги. Так що не шукайте своєї ідеальної половинки, немає таких на білому світі, шукайте просто найбільш підходящий для вас варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *