як зробити правильний вибір чоловіка

Як вибрати хлопця, чоловіка, та й взагалі, супутника життя?

Є тільки зроблений вами вибір і його наслідки.

як вибрати чоловіка

Іноді невдачі в особистому житті бувають такі сильні, що здається ніби всі хлопці по своїй натурі взагалі не створені для серйозних стосунків. Проте зазвичай так виходить не із-за сильної статі. Як правило, в цьому все ж бувають винні обидва партнери.

Зустрічаючи привабливого для нас людини, ми в першу чергу звичайно ж відчуваємо до нього природний потяг. Багато приймають це почуття справжню любов і в майбутньому часто шкодують, що поспішили пов’язати своє життя з абсолютно невідповідним для них варіантом. Погодьтеся, не сама приємна доля звинувачувати себе за неправильний вибір. Щоб не потрапити в таку ситуацію кожна дівчина просто зобов’язана знати, як правильно вибрати супутника життя, який підходив би “на всі сто”.

Звичайно ж, всі випадки індивідуальні, а тому немає ніякого чіткого плану дій, але є кілька моментів на які слід звернути особливу увагу, вибираючи того єдиного, з яким можливо вам належить провести значну частину життя.

Соціальний і культурний рівень партнерів

Є думка, що любов не знає ні кордонів, не має культурних і соціальних відмінностей. Але однієї любові для щасливого життя недостатньо.
Якщо ви і ваш обранець завжди жили в різних умовах, з різними інтересами, то буде досить важко уникнути конфліктних ситуацій, причому розбіжності можуть з’явитися навіть у найпростіших побутових питаннях. Важко адаптуватися один до одного, коли у вас різні інтереси, різні сфери життя і кола спілкування – в цьому випадку нерозуміння майже гарантовано. Хоча треба сказати, якщо почуття дуже сильні, то деяким цілком успішно вдається подолати цю перешкоду.

Рівень доходів

Так, справа саме в грошах, у співвідношенні ваших рівнів заробітку. Якщо хлопець забезпечений більше дівчата – це цілком нормально. От тільки якщо все навпаки, то ваш партнер буде постійно відчувати свою деяку неповноцінність, адже не він є головним добувачем.

як вибрати чоловіка

Ставлення хлопця до дівчат

Зверніть увагу на те, як ваш хлопець висловлюється про колишніх, чи є в його словах нотки злості, зневаги, може він любить вживати фрази, типу: «так всі дівчата такі»… Навряд чи йому справді траплялися настільки жахливі дівчини. Скоріше за все всім своїм колишнім він також розповідав такі історії, і також зізнавався в любові, як і вам.

Важливі і його стосунки з матір’ю: запам’ятайте, як чоловік ставиться до своєї матері, швидше за все він буде відноситься і до всіх інших жінок.

До речі, на матусиних синків особливо не варто розраховувати – при найменшій невдачі вам доведеться або самій займатися вирішенням всіх проблем, або проводити час утрьох – з його мамою в сусідній кімнаті.

Ставлення хлопця до шлюбу

Якщо ви з’ясували ставлення вашого хлопця до дівчат, то дізнайтеся, як він відноситься до більш серйозних відносин. Людина, принципово не бажає вступати в шлюб видасть себе відразу, й навіть не думайте його переконати – люди не міняються! І бажано дізнатися, як хлопець бачить собі ідеальну сім’ю, і яка роль у ній відведено жінці. Якщо він впевнений, що дружина повинна в основному прати, прибирати і готувати, то запитайте себе: а чи готові ви все життя провести в самотньої боротьби з побутовими питаннями?

Звичайно, обов’язок жінки – зберігати тепло в будинку, як правило, неправильний розподіл домашніх обов’язків ні до чого доброго не приводить. Без допомоги чоловіка в домашніх справах важко, та й занадто швидко починає дратувати те, що ваш обранець здатний годинами байдикувати і валяти дурня. Відсутність підтримки в домашніх справах вб’є на корені будь-яку любов.

Темперамент і характер

Протилежності не завжди притягаються. Судіть самі: ви любите гучні компанії, будинки з’являєтеся тільки для того, щоб прийняти душ і переодягнутися і знову вирушаєте назустріч новим пригодам, він – домосід, мовчун, не завжди радий коли друзі заходять в гості, а найкращий відпочинок для нього – на дивані з книжкою. Ну як, цікаво вам буде удвох? Можливо, але навряд чи. Навіть якщо ви і відрізняєтеся характерами, то ці відмінності повинні бути незначними, оскільки занадто несхожі темпераменти не тільки не зійдуться, а й швидко сумують один з одним, з-за відсутності спільних інтересів.

Особисті якості хлопця

Кожна дівчина має свій власний список особистих якостей, які намагається знайти партнера. Звичайно ж, там тільки позитивні і благородні сторони характеру, ось тільки розглянути ці якості хлопця зможе лише та, яка зніме рожеві окуляри і подивиться на свого обранця критичним поглядом. Значення має все: його звички, слова, вчинки, натяки і застереження. Забудьте про свою любов і постарайтеся об’єктивно оцінити всі якості вашого обранця.

як правильно вибрати супутника життя

Як НЕ треба шукати собі пару

Найпоширеніші помилки при виборі своєї половинки зазвичай наступні:

— Нав’язливий пошук

Зациклені на відносинах дівчата досить наполегливі в пошуках підходящого хлопця, намагаючись залучити мало не кожного нового знайомого. А раптом, це той самий, єдиний? А раптом це саме він? Такий підхід хлопці відчувають на інтуїтивному рівні і намагаються тримати дистанцію, навіть якщо дівчина дуже подобається. А найгірше те, що бажання якнайшвидше підібрати собі пару дуже заважає правильному вибору. Дівчина просто зупиняється на першому, більш-менш підходящим варіантом — і згодом дивується, що знайшла зовсім не те, що шукала.

— Де шукати свій ідеал?

Представляючи собі ідеал, дівчина найчастіше хоче бачити поряд з собою відповідального, турботливого, здатного стати прекрасним батьком і опорою в сім’ї. Тільки де вона його шукає? Часто на тусовках, в галасливих компаніях. А чи бувають там такі хлопці? Ці місця якраз для того і створені, щоб розслабитися, відволіктися або знайти собі партнера на нетривалий час. Знайомства в таких місцях навряд чи можуть перерости в щось більше. Що ж робити?

Озирніться, можливо, серед ваших знайомих є вдалі і щасливі сім’ї. Це відмінний варіант попросити їх познайомити з яким-небудь цікавою людиною. Якщо ваша подруга змогла зробити правильний вибір, чому б вам не скористатися її зв’язками, тим більше що досвід у цій справі у неї вже є.

Соцмережі – теж непоганий варіант для знайомства, часто в них людина весь як на долоні. Подивіться, хто що кому пише, на які групи підписується. Велике число повідомлень від самих різних дівчат явно буде не на користь хлопця.

Шекспір писав – Гримить лише те, що порожньо зсередини. Так от, люди-пустушки саме так себе і ведуть: хваляться, що виділяються, хочуть, щоб їх помітили, приписують собі якості, якими не володіють. А ось гідний хлопець, на перший погляд, буде зовсім непримітним. Йому немає потреби будувати з себе щось несусвітнє. Він і так гарний. До речі, не рідкісні випадки, коли дівчина зв’язується начебто цілком звичайним хлопцем, а через рік дивишся, той уже досяг серйозних успіхів.

— Вибір без вибору

У вас повинен бути вибір. Кілька гідних хлопців, з якими ви постійно спілкуєтеся. Звичайно, не потрібно змішувати спілкування з сексом, люди можуть просто подобатися один одному і проводити час разом. Ви можете ходити в кіно, кафе, на виставки, можете легко спілкуватися і фліртувати. Головне, не страждайте по одному єдиному, особливо якщо він вам не дуже підходить, або не відповідає взаємністю. Проводячи час з різними хлопцями, ви будете мати можливість для порівняння, зможете бачити негативні і позитивні риси, і в результаті звичайно ж, ви віддасте перевагу саме того, хто зацікавить вас найбільше. Головне – розгледіти душу людини, а не зовнішність, гаманець і положення. Головне зрозуміти, чи цей чоловік терплячим, розуміючим і досить надійним.

Є ще одна причина не зациклюватися на одній людині — багато хто з нас легко прив’язуються і звикають до людей, з якими часто спілкуються. Так само і в стосунках, ви можете просто звикнути до того, що хлопець завжди поруч. Можете почати будувати плани, думати про дітей і т. д. Ваша поведінка буде змінюватися, може навіть виникнути відчуття власності. Ви можете почати вести себе як дружина, і підсвідомо того ж вимагати від хлопця, але швидше за все тому це не дуже сподобається. Зруйнувати відносини такою поведінкою дуже легко. Хлопці люблять відчувати себе потрібними і вільними одночасно. Їм важливо самостійно вирішувати, коли вони будуть проводити час зі своїми друзями, а коли — з коханою.

Якщо ви вирішили створити сім’ю, то робити це потрібно вдвох. Ініціатива повинна виходити від когось одного, бажання жити разом повинно бути взаємним. Саме так і будують міцні відносини.

Ось і виходить, що найголовнішим є необхідність не зациклюватися на одному хлопцеві, а спілкуватися з кількома одночасно. Це дасть вам можливість не прив’язатися раніше часу, і покаже хлопцеві, що йому слід швидше робити свій вибір.

— Вже заміж невтерпіж!

як не помилитися у виборі чоловікаНе поспішайте заміж! Є чимало прикладів, коли швидкий шлюб виявляється не таким міцним, як цього хотілося. Поставтеся до вибору вашої половинки серйозно. Пам’ятайте, вам разом жити день і ніч. Вам ростити дітей, проводити разом вихідні та відпустки, ділитися секретами, запитувати ради. Не помиліться з вибором! Навіть в магазині ви ощупываете фрукти, оглядаєте з усіх боків перед тим як купити. І у відносинах між людьми все теж саме. Не поспішайте і гарненько розгляньте вподобаний вам варіант. Дайте собі час, щоб остаточно переконатися, що це ВІН, і тільки з ним ви хочете бути разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *