Що цікаво хлопцям

Що цікаво хлопцям?

Перше враження, звичайно, найважливіше, але що потім?

Що цікаво хлопцям

Звичайно, універсальної відповіді на це питання немає, оскільки всі чоловіки різні, кожному подобається щось своє: блондинки, шатенки, любительки спорту або танцівниці – список можна продовжувати. Проте все ж таки можна виділити кілька пунктів, на які слід звернути найбільшу увагу, якщо ви прагнете сподобатися хлопцю.

— Звичайно, зовнішність. Не важливо, що це всього лише оболонка, і більшість вважають, що це не головне. Але абсолютно всі хлопці спершу звертають увагу саме на зовнішні дані дівчини. Кожен з них хоче, щоб поруч була красива, доглянута і приємна дама. Справа тут не в правильних рисах обличчя, а в чистоті, природному макіяжі, красивою одязі, доглянутих волоссі і неяскравому манікюрі. Слідкуйте за собою, ходите в спортзал (це буде відчуватися майже одразу, деякий спортивний імідж з’являється вже після двох тижнів занять), одягайтеся елегантно. Це зовсім не складно, враховуючи, що вся інформація є в інтернеті. Саме зовнішність відіграє важливу роль при першій зустрічі, так що будьте готові зустріти вашого принца в будь-який момент.

— Особистість і характер. Ось ви і познайомилися. Далі ви повинні будете спілкуватися. З розумною людиною завжди хочеться говорити частіше і довше, а от якщо крім зовнішності, вам більше нічого запропонувати, то, швидше за все, ваше знайомство на цьому і закінчиться. Тільки не варто мудрувати, перебивати і вести себе гордовито з хлопцем, роблячи вигляд, ніби ви все знаєте. Важливими якостями ідеальної дівчини є скромність і доброта. Можливо, ви й справді розумніші вподобаного вам хлопця, але тільки йому нема чого про це знати.

Що цікаво хлопцям

— Бути собою. Не варто намагатися грати чиюсь роль. Будьте природною, частіше посміхайтеся, не брешіть без необхідності. Ви не зможете грати вічно, коли ви втомитеся вся фальш вийде назовні. Ви навіть можете не помітити, коли настане цей момент. Ваш хлопець буде дуже розчарований, адже ми живемо в реальності, а не знімаємося в кіно.

— Загальні інтереси. Як би ви не подобалися один одному, а сумісність внесе свої корективи. Якщо вам не цікаво проводити час удвох, якщо у вас зовсім немає ніяких спільних інтересів, ваш союз довго не протягне. Звичайно, бувають випадки, коли надзвичайно сильна зв’язок скріплює пари, з абсолютно різними характерами. Але це одиничні випадки, якісь спільні точки дотику обов’язково повинні бути.

— Адекватність. Постійні дзвінки, ревнощі, допити і розпитування – це все дратує хлопців. Ніхто не бажає бачити поряд з собою параноїка, який влаштовує істерики через дрібниці. Ведіть себе спокійно, ви ж жінка, а не істеричка. Якщо у вас є причини не довіряти вашому обранцеві, то треба з ним поговорити відверто, і зробити висновки. Найчастіше, виявляється, що ви просто самі собі щось придумали, самі ж і засмутилися і тепер мучитеся в безпідставних підозр.

чим цікавляться хлопці

— Товариськість. Не плутати з балакучістю. Хлопцям зовсім не цікаво, яку спідницю ви бачили в тому магазині, і за скільки ваша подруга купила собі сукню. Теми для розмов повинні бути цікаві вам обом. Подорожі, спорт, музика, фільми, література – існує мільйон тим, на які ви можете спілкуватися, не плутайте хлопця з подругою і все буде чудово.

— Сексуальність. Ви повинні добре виглядати. Гарне плаття з неглибоким вирізом, має бути не просто модним, але і добре на вас сидіти. Поруч з красивою жінкою чоловік буде відчувати себе більш впевнено, що, без сумніву, підніме не тільки його, але і вашу самооцінку. Тільки не переборщіть, щоб не виглядати вульгарно.

І, звичайно ж, у вас повинні бути спільні цілі, прагнення і бажання в життя. Якщо один хоче сім’ю, а інший прагне бути незалежним, вам навряд чи вдасться стати щасливою парою. Знайте, не слід жертвувати своїми амбіціями заради конкретної людини. Можливо, ви помилились з вибором, і вже через кілька дет будете шкодувати що кинули найцінніше заради того, хто вами не особливо дорожить. Так що будьте собою, дійте з розумом, контролюйте ситуацію — і все у вас вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *