Перше побачення з хлопцем

Перше побачення з хлопцем

Не дивитися один на одного, а дивитися в одному напрямку — ось що значить любити

як підготуватися до першого побачення

Мабуть, кожна дівчина хоч раз переживала у своєму житті найжахливіше перше побачення з хлопцем. Сьогодні потенційні претенденти на вашу руку і серце ведуть себе трохи інакше, ніж 10 років тому — в першу чергу відрізняється сам процес знайомства. Останнім часом стало «модним» знайомитися в інтернеті, але в той же час не виключено, що до вас в кафе або барі підсяде симпатичний чоловік і запропонує познайомитися. У будь-якому випадку, перше побачення з хлопцем буває у кожної з нас, і є кілька перевірених ситуацій, який прямо говорять вам про те, чи варто продовжувати спілкування з вашим кавалером. Повірте, найчастіше вже на першому побаченні можна зрозуміти, чи варто ці відносини того, щоб розвивати їх. Я ж в свою чергу пропоную вам звернути увагу на кілька моментів. Якщо вони сталися на самому першому побаченні, то це сигнал про те, що можливо вам варто убезпечити себе від такого обранця.

Вульгарні натяки

Є ряд вчинків, які здатні перетворити перше побачення з хлопцем в кошмар, в першу чергу це стосується нетактовного поведінки вашого партнера під час знайомства. Якщо людина починає розмову з фрази: «У тебе дуже гарна груди (стегна, ноги)?», не варто продовжувати знайомство. Мабуть цей хамуватий тип вважає цілком природним така поведінка, раз не посоромився висловити сумнівний комплімент при першій зустрічі. Взагалі не особливо варто звертати увагу на занадто прямолінійні пропозиції, наприклад, якщо офіціант приніс вам записку від людини, що сидить за сусіднім столиком, в якій написано: «подзвони мені» — повірте, в такому знайомстві не буде нічого цікавого.

Вигадки і брехня

Дуже часто чоловіки прикрашають свій статус перед новою знайомою в надії виглядати крутіше і солідніше в її очах. Наприклад, якщо на першому побаченні з хлопцем він з пафосом заявляє: «Я поспішав на важливу зустріч з головою правління, але ці жахливі пробки….». Найвірогідніше це просте набивання ціни, і коли така брехня розкриється, буде ніяково і йому, і вам.

Буває і таке, що горе-кавалер намагається позбутися від вас і починає вигадувати історії на кшталт того, що «бабуся захворіла, довелося поїхати до неї на тиждень». Така брехня також розкривається досить швидко, і всяке спілкування після цього зазвичай припиняється, адже кращі відносини будуються на чесності.

Дивна поведінка

У нас, дівчат, дуже розвинена інтуїція. Тому прислухайтеся до свого внутрішнього голосу всякий раз, коли ви йдете на перше побачення з хлопцем. Але іноді навіть не доводиться і сильно мучитися в здогадках, т. к. поведінка кавалера характеризує його з гіршого боку. Наприклад, він може ставати зухвалим і нахабним, якщо багато вип’є, або просто він занадто багато п’є. Також біжіть без оглядки, якщо ваш новий друг починає грубити вам або починає просто відразу приставати.

що робити на першому побаченні

Холодність

Якщо на першому побаченні чоловіка абсолютно не цікавить, де ви працюєте, з ким живете, чим взагалі цікавитеся в житті, при цьому він повів вас в першу-ліпшу забігайлівку, а ввечері, провівши до під’їзду, навіть не сказав, що подзвонить, то, швидше за все, ви цікавили його лише в якості розваги на один вечір. Можливо, йому не з ким було піти відпочити, от він і вибрав вас. Або ж його недавно кинули, і своєю поведінкою він намагається помститися колишній дівчині.

Кохання?

Дуже складно на першому ж побаченні відрізнити любов від чисто фізичного потягу або сильної симпатії. Тому не затуманивайте собі розум, а краще придивіться як слід до свого потенційного обранця, інакше пристрасні думки у вашій голові завадять тверезо оцінити ситуацію.

Дзвінок в останню хвилину

Звичайно, зателефонувати в останню хвилину свого друга і запросити його попити пивка в сусідньому барі, цілком природно і нормально, але абсолютно неприйнятно у відносинах з дівчиною. Якщо в кінці дня вам дзвонить чоловік і пропонує зустрітися, а на ваше здивування, що у вас навіть не залишаються час на збори, він заявляє: «У мене дуже багато роботи, щоб побачення планувати заздалегідь, швидше за все це означає лише те, що ви не дуже зацікавили його, і він вибрав вас лише в якості розваги на один вечір. Погодившись на таке побачення, ви показуєте йому, що готові бігти за першим покликом, при цьому, не маючи почуття власної гідності. А вже якщо він подзвонив і прямим текстом заявив: «Всі мої друзі роз’їхалися в ці вихідні, тому пропоную тобі зустрітися зі мною», то негайно видаляйте з телефонної книги цього абонента і забудьте про нього назавжди.

перше побачення про що говорити

Любов утрьох

Тут ні в якому разі не мається на увазі різноманітність у сексуальні відносини, як раз таки це — власний вибір дорослих і самодостатніх особистостей. В даному випадку мова йде про постійне згадці колишньої дівчини вашого обранця. Ви вже знаєте, де вона працює, яка її зовнішність, які її улюблені квіти і цукерки. Але хіба можна створити міцні відносини з хлопцем, який постійно думає про іншого? І якщо на ваш ультиматум «або я, або вона» він вибирає друге, будьте готові піти, так як нічого путнього тут, швидше за все, не вийде.

Нарцисизм

Цей чоловік дуже любить себе, у той час як переживання й інтереси іншої людини його анітрохи не хвилюють. Весь вечір ви говорите тільки про нього, при цьому ви вже знаєте все його життя до найдрібніших подробиць аж до історії з останнім відвіданням дантиста і вибору шкарпеток. А чи дав він слова вам? Не сумнівайтеся, теж саме повториться і на другому, і на інших побаченнях.

Моменти, що закликають насторожитися

Як я вже говорила, у нас, дівчат, дуже розвинена інтуїція. Мало того, іноді достатньо просто уважніше придивитися до чоловіка, щоб зрозуміти, чи той він людина, який вам потрібен. Отже, що повинно збентежити вас в ньому.

— Він досить багато випив і починає вести себе развязанно.

— Він постійно забуває, як вас звуть.

— Він себе поводить некультурно і при цьому анітрохи цього не соромиться.

— Він забув гаманець вдома.

— Він не надто охайний, його сорочка і джинси скоріше нагадують одяг дитини, ніж дорослої людини.

— Він весь час цікавиться вашим заробітком і наявністю квартири, машини…

перше побачення про що говорити

Казка

Є категорія чоловіків, які заради того, щоб затягнути жінку в ліжко, вже на першому побаченні зізнаються в коханні, кличуть заміж і обіцяють золоті гори. Але повірте, така поведінка — всього лише гра. Для відбулося і серйозного чоловіка зробити такий крок — велика відповідальність, і деякі роками зріють, щоб піднести кільце коханої. А подібна поведінка на першому побаченні говорить лише про те, що у вашого кавалера, на жаль, свої особисті плани на ваш рахунок, і навряд чи він настільки хороший, наскільки вам здається.

Ще один тип чоловіків: після першого побачення вони зникають на кілька днів або навіть тижнів, а потім з’являються і ведуть себе так, як ніби нічого не сталося. Повірте, якщо ви по-справжньому сподобалися чоловікові, він зателефонує вам на наступний день, але ніяк не через тиждень. І які б обставини не виникли, він знайде спосіб підтримувати з вами зв’язок.

Якщо ви серйозно поставитеся до перерахованих порад, то заощадите купу часу на ходіння на побачення з тими людьми. Адже, можливо, поки ви проводите вечір з малоприємною особистістю, ваш обранець шукає вас, але ніяк не може знайти.

От і все, але незважаючи на всі ці страхи і можливі прикрощі від невдалого побачення пам’ятайте — якщо ви просто напросто будете відмовляти всім підряд з різного роду побоювань, ви можливо пропустіть свою найбільшу любов, адже вона зазвичай народжується на цьому самому першому побаченні. Так що удачі у виборі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *