Коли чоловік любить жінку

Коли чоловік любить жінку

Не дивитися один на одного, а дивитися в одному напрямку — ось що значить любити

Коли чоловік любить жінку

Любить чи не любить? Серйозні у нього наміри чи так собі? Подзвонить або не подзвонить? Часто на роздуми такого роду дівчата витрачають значну частину свого часу і нервів. Думаємо погодьтеся, що краще витратити їх на більш важливі речі, скажімо, читання, кар’єру, шопінг із подругами. Ось з цих позицій і розглянемо заявлену тему.

Для початку покопаємося в самих чоловіків. Ні для кого не секрет — вони відрізняються від нас, жінок, і не тільки зовнішнім виглядом. Так, аналізом почуттів — а ми тут говоримо саме про них — вони, як правило, не обтяжують. Їх не хвилюють питання типу «Справжня чи це кохання?», «Не даремно я на неї витрачаю свій час?». Скоріше, вони подумають: «Як добре все склалося, куди нам поспішати? Вічно вони все ускладнюють». Та й сприйняття життя у них інше — живуть сьогоднішнім днем. Питання розвитку взаємовідносин, налагодження взаєморозуміння — не їх сильне місце. Не люблять вони рефлексувати. Задовольняючись малим, отримують задоволення від можливості бачити, спілкуватися, відчувати близькість подруг, займатися сексом. Зазначимо, що ось цій особливості сприйняття і варто було б нам у них повчитися.

А тепер спробуємо розібратися з самим поняттям «чоловіче кохання», дізнатися, що ж таке любов для чоловіка. Зрозуміло, що це щось з області почуттів і це складається з наступних складових:

Коли чоловік любить жінку

  1. Острах залишитися без коханої людини. Сама по собі, окремо від інших почуттів, ця боязнь не може вважатися любов’ю. Швидше за все, це пов’язано зі страхом самотності або якимись корисливими міркуваннями.
  2. Бажання проявляти турботу, максимально полегшувати життя, переживати і жаліти близької людини. Як ви здогадуєтеся, любов чоловіка пов’язана з цим колом питань. При цьому, якщо він сам розуміє, що сильно за неї переживає, що багато речей він не міг би робити для іншої жінки, усвідомлює, як радіє її успіхам і що все це доставляє йому задоволення, тоді він, безумовно, дійсно любить.
  3. Захоплення коханою людиною. Звичайно, це почуття яскраво проявляється на початковому етапі розвитку подій, на стадії захопленості. У свою чергу, саме відсутність захоплення не означає відсутності любові — часто це пов’язано з якимись життєвими труднощами, депресивним станом.

З чоловічим почуттям розібралися, але як ці знання використовувати на практиці, що нам потрібно «взяти на олівець»? Виходячи з виділених складових частин, визначимо для себе наступні правила стосовно чоловіка:

  1. Дати зрозуміти — він не завоював Вас остаточно і безповоротно.
  2. Надати йому повну можливість відчути себе сильним, нехай реалізує свій «комплекс захисника». Для цього не обов’язково спеціально прикидатися, демонструючи слабкість і безпорадність, але не треба боятися показувати себе слабкою.
  3. Прагнути бути гідною захоплення.

Коли чоловік любить жінку

Зупинимося детальніше на першій нормі. Якщо перечитавши перший пункт Ви подумали: «Завоював назавжди… та він і часто зустрічатися не хоче, ось і сьогодні не подзвонив…». Тоді зверніть увагу на таку обставину: так, чоловіки не прагнуть щодня з нами зустрічатися, тому що вони ось так влаштовані. І це ніяк не залежить від того, вони закохані по вуха чи ні. Як правило, чоловік хоче, щоб кохана була поруч у двох випадках:

  1. Коли боїться Вас втратити
  2. Коли Ви «чи дозуєте» себе, назвемо це так. Не мчитеся по першому ж дзвінку, йдіть раніше, ніж би вам обом хотілося, опиняєтеся часто зайнята і відмовляєтеся прийняти його запрошення.

Нелегко впоратися і з нормою «Бути гідною захоплення». Це вимагає дуже багатьох якостей: доброти, душевної рівноваги, щирості, почуття гумору, чарівності. З останнім особливо складно, тому що чарівність, що припускає союз душі, розуму і тіла, часто буває вродженим. Тобто його не можна копіювати, можна тільки удосконалити і облагородити. І це ще не все — до цього списку треба додати також інтелект, силу характеру, красу. Звичайно, можна вважати, що пощастило, якщо ви красуня. Але скільки красунь знає світ, після спілкування з якими стає нудно… Де ж вихід? Принаймні, постарайтеся бути живою, цікавою, навчіться слухати, думати не тільки про свої інтереси, але й інтереси інших, вчиться вільно висловлювати свою думку, коли є що сказати, мрійте, нарешті.

Думаємо, ми трохи прояснили питання, які викликали у Вас труднощі. Якщо дійсно так, то пора діяти. Вперед!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *